Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mikael Lustig: ,,W naszym ostatnim meczu z PSG wydarzyło się to, co zawsze. Neymar to niesamowity piłkarz, ale wciąż robi te same rzeczy... Ciągle przesadza ze swoimi reakcjami, żeby wyprowadzić obrońców z równowagi. Dam mu jednak radę - jeśli chce osiągnąć poziom Messiego, to niech przestanie robić tyle teatru na boisku."

 

Ale podał mu rękę a mógł zabić :D

Odnośnik do komentarza

Kibice Barcelony widzę dalej nie wyleczyli złamanego serca ;).

 

Wiesz jeżeli pijesz do mnie, to wielokrotnie w livescore podkreślałem, że Neymar to dla mnie taki Robinho. Fakt z lepszymi umiejętnościami, ale bez głowy i nie potrafiący ciągnąć zespołu, gdy mu nie idzie ;)

Odnośnik do komentarza

Czy w najbliższych wyborach samorządowych zamierzasz oddać swój głos na Jacka Jaśkowiaka?

34%
Tak
60%
Nie
6%
Nie wiem, na kogo oddam swój głos
Źródło: epoznan.pl
:wub: 60% negatywnego elektoratu. Jeszcze przetrzymać rok i rozpoczynamy w Poznaniu wielkie czyszczenie DżejDzejizmu. Na początek wypierdolenie ruchów miejskich z Ratusza.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...