Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Deulofeu chyba oblal egzamin dojrzalosci :D

Zagrał lepiej niż Suarez. Ten na L. Dzięki niemu mogła paść bramka, szkoda że przypadkowo piła minęła Messiego. A tak to bardzo zachowawczo grał. Nie oczekuj od gościa ze zacznie jeździć i kręcić, mając koło siebie jęczącego Suareza i Messiego, którzy pewnie tez niezła presję kładą.

Odnośnik do komentarza

LOL, okazuje się, że jak Ronaldo strzelił wtedy w krótki róg bramkę, to nie było spalonego, więc kolejny błąd na korzyść Barcy w tym meczu :kekeke:

 

Brudi, where is your god now? :D

Trzeba było lupy na ekranie telewizora w studiu, to jak to miał zauważyć liniowy?

 

Ale fakt faktem, sędziowie robili dzisiaj wszystko pod Barcelonę Xd

Odnośnik do komentarza

 

LOL, okazuje się, że jak Ronaldo strzelił wtedy w krótki róg bramkę, to nie było spalonego, więc kolejny błąd na korzyść Barcy w tym meczu :kekeke:

 

Brudi, where is your god now? :D

Trzeba było lupy na ekranie telewizora w studiu, to jak to miał zauważyć liniowy?

 

Nie wiem, powtórki z ta lupą były trochę dupne, ale jeśli Bale wykonał tam ruch i musnął tę piłkę, to z perspektywy boiska było to na pewno łatwiejsze do zauważenia.

Odnośnik do komentarza

LOL, okazuje się, że jak Ronaldo strzelił wtedy w krótki róg bramkę, to nie było spalonego, więc kolejny błąd na korzyść Barcy w tym meczu :kekeke:

 

Brudi, where is your god now? :D

Zlewam to bo jak napisałem na początku to jest mecz towarzyski. Zresztą przyznałem rację że karnego nie powinno być. Real odbierze swoje w lidze. W zeszłym roku sędziowie dali im tytuł w tym całe szczęście patrząc na potencjał Barcelony będziesz mógł cieszyć się w końcu z uczciwego trofeum po którym nie będziesz musiał udowadniać swojej racji z linijką :P

 

LOL, okazuje się, że jak Ronaldo strzelił wtedy w krótki róg bramkę, to nie było spalonego, więc kolejny błąd na korzyść Barcy w tym meczu :kekeke:

 

Brudi, where is your god now? :D

Trzeba było lupy na ekranie telewizora w studiu, to jak to miał zauważyć liniowy?

 

Ale fakt faktem, sędziowie robili dzisiaj wszystko pod Barcelonę Xd

 

 

Wszystko? Karny na Suarezie i wykluczenie Ronaldo to Wszystko? :roll:

Odnośnik do komentarza

Wszystko to za mocne słowo. Faktycznie. Ale w kontekście dwumeczu te dwie decyzje mogły bardzo pomoc FCB wygrać superpuchar. Mogły, bo szanse są nikłe z takim stylem.

Ale jutro maja ogłosić Paulinho, jak zdążą go zgłosić to jeszcze nic straconego

Odnośnik do komentarza

Oby przegrany superpuchar był kolejnym powodem dla socios do podpisania się pod wotum nieufności dla zarządu Barcelony. Nie wiem do końca jak to ma zadziałać, ale proszę, niech odwołają tego Bartomeu, jak najszybciej... Real odmładza skład i stawia na takich jak Vazquez i Asensio, a Barcelona jutro ma ogłosić podpisanie kontraktu z Paulinho kosztem 40 baniek...

Odnośnik do komentarza

W sumie to już jestem spokojny, bo w rewanżu pewnie zagra Paulinho ze słynnego Gunghzu Enterprajs, wiec myśle, ze role sie odwrócą.

 

Myślę, że dlatego właśnie CR stwierdził "pierdole to wylatuje, bo jak Paulinho wpadnie to chuja pogram" o ile dobrze wyczytałem z ruchu warg ;)

Gra nie wyglądała tak źle jak wynik, martwi niesamowicie fakt, że linia pomocy jest typowo defensywna z zerową kreatywnością, kończącą się na podanie piłki do Messiego albo Suareza, zero prób jebnięcia z daleka. Rakitić nadal pod formą, Iniesta nie ma już tej szybkości i pierdolnięcia co kiedyś więc łatwiej go rozczytać, to są zaniedbania transferowe na dobre 2-3 sezony dołka, chyba że pierdolną na stół 400 mln i kupią 2 pomocników, jednego skrzydłowego i obrońce, bo Pique chyba już się czuje kimś wyżej w hierarchii klubu, wyjaśniałoby to dlaczego dzisiaj na boisku był równie chujowy jak zarząd.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Pique jako prezydent byłby (będzie?) 10000x lepszy od tego, co jest obecnie. Ale to, co dzisiaj pokazał na boisku - no cóż, z bólem serca muszę przyznać - dno. A to jak się rozłożył przed Benzemą... Jak Boateng kiedyś przed Messim :roll:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Pique jako prezydent byłby (będzie?) 10000x lepszy od tego, co jest obecnie. Ale to, co dzisiaj pokazał na boisku - no cóż, z bólem serca muszę przyznać - dno. A to jak się rozłożył przed Benzemą... Jak Boateng kiedyś przed Messim :roll:

Będzie takim prezydentem, że wiedział od ślubu Messiego że Neymar na 100% odchodzi i nie dał żadnej informacji do klubu, że takie rzeczy mają miejsce. Z Neymarem w składzie i ciszą przed bombą transferową myślę, że taki Dembele był do tych 100 mln euro do wyciągniecia. Potem daje głupie tt, że Neymar zostaje chociaż wiedział, że odchodzi i robi z kibiców idiotów. Dlatego nie wiem czy takim wielkim prezesem będzie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

 

Wydaje mi się, że Pique jako prezydent byłby (będzie?) 10000x lepszy od tego, co jest obecnie. Ale to, co dzisiaj pokazał na boisku - no cóż, z bólem serca muszę przyznać - dno. A to jak się rozłożył przed Benzemą... Jak Boateng kiedyś przed Messim :roll:

Będzie takim prezydentem, że wiedział od ślubu Messiego że Neymar na 100% odchodzi i nie dał żadnej informacji do klubu, że takie rzeczy mają miejsce. Z Neymarem w składzie i ciszą przed bombą transferową myślę, że taki Dembele był do tych 100 mln euro do wyciągniecia. Potem daje głupie tt, że Neymar zostaje chociaż wiedział, że odchodzi i robi z kibiców idiotów. Dlatego nie wiem czy takim wielkim prezesem będzie w przyszłości.

Pique tego tweeta tłumaczy tym, że chciał wywrzeć presję na Neymarze, i że to była jego ostatnia szansa na zatrzymanie go w Barcelonie. Wiedzieli wszyscy oprócz zarządu, sam jestem ciekawy, dlaczego nikt nie dał żadnego info do klubu, przecież jak wszyscy teraz wiedzą, ile Barca zarobiła, to będą doić ile się da, bo co, nie dołożycie jeszcze 10 mln? Przecież 222 bańki za Neya dostaliście

 

skąd takie info?

http://www.fcbarca.com/78549-pique-na-slubie-messiego-neymar-powiedzial-nam-ze-odchodzi.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...