Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

prawilnie przypominam, że Lovren zarabia więcej niż Alderweireld.


No zawsze byl takim kabanosem.

Calkiem fajnie ten Watford chodzi.

po tym co Marco Silva zrobił z Hull oczekuje Watford w top4


Janmaat jak przysiady napierdala xD


no Okaka przy Lovrenie wygląda dzisiaj jak gruby Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

Klopp miał mieć podobno furę kasy na transfery.

Dla mnie to trochę dziwne, że jedyny obrońca łączony z Lpoolem to van Dijk, który wydaje się cholernie trudny do wyciągnięcia, nie jest tak, że. Jakby tam dać klasowego partnera dla Matipa, który przecież jest naprawdę dobry, może wrzucić jakiegoś dobrego defensywnie LO i zupełnie inny zespół. Jakby coś $$$ zostało to jakiś wiatrak jako najbardziej wysunięty pomocnik albo tam Wijnalduma przystosować do gry i raczej byłoby lepiej niż gorzej.


o, Salah gra xD

Odnośnik do komentarza

Klopp miał mieć podobno furę kasy na transfery.

Dla mnie to trochę dziwne, że jedyny obrońca łączony z Lpoolem to van Dijk, który wydaje się cholernie trudny do wyciągnięcia, nie jest tak, że. Jakby tam dać klasowego partnera dla Matipa, który przecież jest naprawdę dobry, może wrzucić jakiegoś dobrego defensywnie LO i zupełnie inny zespół. Jakby coś $$$ zostało to jakiś wiatrak jako najbardziej wysunięty pomocnik albo tam Wijnalduma przystosować do gry i raczej byłoby lepiej niż gorzej.

 

Otóż to, kwa. Uparli się na tego vvd jak porąbani. Jaki ja jestem wkurzony to nie pamiętam od czerwca :/
Odnośnik do komentarza

urwało mi tam zdanie xd

nie jest tak, że żaden dobry obrońca nie chciałby iść do Lpoolu, na pewno gdzieś skądś by mogli sprowadzić, bo w tym systemie praca obrońcy jest trudna, ale specyficzna i na pewno są tacy, którzy chcieliby pograć w pressingującym zespole.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...