Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

The Smiths to zaskakująco sprawny zespol :-k 3 plyty naprawde bdb

no ba. The Queen Is Dead to mistrz.

 

czemu zaskakujaco?

Moze sie uprzedzilem do Morriseya przez jego pojebany wege-faszyzm, zawsze mi sie kojarzyli z generycznym popem/pop-rockiem. Ale The Queen is Dead, Hatful of Hollow i Meat is Murder (no moze oprocz piosenki tytulowej :keke:) bardzo mi sie podobaja. Swietne teksty i bas buja, ze hej.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś ktoś zgłosił jakiegoś mojego posta i dostałem zwyczajne powiadomienie, że post usunięty. Teraz skomentowałem post na "Kryzysy w social media wybuchają w weekendy" o ofercie pracy dla sekretarki w jednej z agencji reklamowych. Koleś heheszkował i wrzucił w ogłoszeniu info, że wymiary 90/60/90, genialny tyłek, a nagie foty będą miłym dodatkiem. Skomentowałem jakoś sarkastycznie, użyłem słowa "dupa", a gościa nazwałem cwelem. Ktoś zgłosił i poszło ;)

Rzecz jasna ukarała mnie lewacka propaganda i polityczna poprawność :(

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą w Decathlonie zostałem chyba wpisany jako klient awanturujący się - po zwrocie zamówiłem rower jeszcze raz (wcześniej kilka telefonów do Targówka), 17 maja. Dziś przed chwilą telefon od kuriera, że mamy pana paczkę, będę za 15 minut :cool:

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą w Decathlonie zostałem chyba wpisany jako klient awanturujący się - po zwrocie zamówiłem rower jeszcze raz (wcześniej kilka telefonów do Targówka), 17 maja. Dziś przed chwilą telefon od kuriera, że mamy pana paczkę, będę za 15 minut :cool:

A tak w ogole, to jaki ten rower kupiles?

Odnośnik do komentarza

Widzialem wczoraj chlopaczka na tym rowerku. Daje rade.

 

 

Ja mam za to problem ze swoim rowerem (a wlasciwie zony). Ledwo go kupilismy, zlozylismy, a tu juz w czasie pierwszej jazdy zaczelo cos miarowo "chrupac" w lewym pedale :/

Odnośnik do komentarza

Zawsze lepiej wysłać, niż się z tym męczyć. Inna sprawa, że warto zadzwonić i się upewnić, bo może np. współpracują z jakimś serwisem w Twojej okolicy. Zapewne dla nich to tańsze rozwiązanie, niż opłacanie kuriera z przesyłką gabarytową w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...