Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w oknie, ale napisy mam powiększone w opcjach na 120% :D Normalne są dla mnie za małe. Muszę iść po nowe okulary.

To ja musiałem sobie tak poukładać kompa, że mam pasek start pionowo z lewej strony zamiast na dole. Jak miałem na dole, to nie mogłem dostosować tak, żeby mi żadnego okna nie ucinało :D Na początku trochę dzikie to było, ale się przyzwyczaiłem do tego stopnia, że jak siadam przy innym kompie to odruchowo szukam paska start z boku :D

Odnośnik do komentarza

 

Ja gram w oknie, ale napisy mam powiększone w opcjach na 120% :D Normalne są dla mnie za małe. Muszę iść po nowe okulary.

To ja musiałem sobie tak poukładać kompa, że mam pasek start pionowo z lewej strony zamiast na dole. Jak miałem na dole, to nie mogłem dostosować tak, żeby mi żadnego okna nie ucinało :D Na początku trochę dzikie to było, ale się przyzwyczaiłem do tego stopnia, że jak siadam przy innym kompie to odruchowo szukam paska start z boku :D

 

Na szczęście mam monitor 23, więc jakoś daje radę. Za jakiś czas jak będe musiał się przerzucić na lapka, to będę go podłączał do TV :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam w domu duży monitor, ale wtedy trzeba siedzieć przy biurku. A to największa korzyść z laptopa, że mogę sobie posiedzieć przy FM-ie w ogrodzie, albo położyć się z nim. Więc zdecydowanie podłączać nie zacznę :)

Będę miał dokładnie to samo. Zrezygnuję z kompa przez zajmowane miejsce. Nie będę chciał w domu wsadzać biurka do pokoju tylko dla kompa.

Odnośnik do komentarza

Jaka homofobia? Fikcja literacka... ;) A wtedy dostalem za opis hetero stosunku z adnotacja cos w stylu, ze to nie forum playboya.

 

Dzieki Pulek za odwiedzenie :D Ten grajek to skarb.

 

A skina odkrylem nie tak dawno dopiero.

 

Ja tez gram na lapku i w oknie i wsio mam. A jak pisze opka to mam 2/3 ekranu fma 1/3 worda.

Odnośnik do komentarza

 

Londyn nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia :/

 

W Rzymie z kolei jest okropnie ciasno jeśli chodzi o turystów, ale uwielbiam tam jeździć :)

Mnie zachwycił. Nigdzie nie widziałem takiej światowości i rozmachu do tej pory :)

Niezapomniany zapach szczurzej uryny w metrze :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...