Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie już zależy od prawa obowiązującego w miejscu skąd leciał no i samego regulaminu.

Maniek, z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę Ci powiedzieć, że nigdzie na świecie (poza, być może, Koreą Północną i szczególnymi regulacjami określającymi traktowanie obywateli pospólstwa chcącego spotkać polityka PiS) nie ma przepisów pozwalających na taką interwencję ochrony.
Ty chyba na wiejskiej dyskotece w Polsce nigdy nie byłeś :keke:

Tak pisząc bardziej serio to przypuszczam, że gdyby np. w Brazylii, czy Kolumbii ochrona miała takie same prawa jak w Polsce to ochroniarze byliby jak bazanty u Szyszki. Stąd domniemanie że pewnie te prawa też są rozne w różnych krajach.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pewnie już zależy od prawa obowiązującego w miejscu skąd leciał no i samego regulaminu.

Maniek, z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę Ci powiedzieć, że nigdzie na świecie (poza, być może, Koreą Północną i szczególnymi regulacjami określającymi traktowanie obywateli pospólstwa chcącego spotkać polityka PiS) nie ma przepisów pozwalających na taką interwencję ochrony.
Ty chyba mną wiejskiej dyskotece w Polsce nigdy nie byłeś :keke:

 

 

Tobą to nikt nie chciałby być

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Kinas, no to się nie dziw, że nie masz po 70zł nowego FMa.


 

Grypsujesz czy z frajerami pokój dzielisz?

Lancz, miting, skringi, pissing?

weź się tak nie pucuj bo dostaniesz negatywny feedback od reviewera na asap

 

Na anal chyba. Ale to po sojowym frapuczino ze starbunia kiedy będziemy robić risercz bazy danych.

 

Szk tu wpada?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Żebrałem o datki! :keke:

 

Meler ale na co mi 16 jak tam trza z 30 minut poklepać po opcjach, żeby do meczu dojść.

Jaki był problem z CM01/02 na obecne korpo czasy? Coś tam z xp się gryzło czy co?


Bym kuźwa zrobił numer taki jak kiedyś (gdzieś o tym opka czytałem dawno temu), Inter Mediolan, wszyscy out, kupujemy samych polaków i ogień :keke:

Odnośnik do komentarza

Kochani, jaki serial obejrzec? Widziałem większość znanych/dobrych (oprócz Mad Men i Westworld, ale mi się tych nie chce). Gomorra/Narcos/True Detective/Wire/Sopranos/The Killing/How to get away with murder/Black Mirror obejrzane. Stranger Things i Twins Peaks też. Gry o Tron i Sons of Anarchy nie chcę.

Odnośnik do komentarza

Twin Peaks, akurat w sam raz przed nadchodzącym wznowieniem ;)

 

btw., pytanie do Ciebie: (uwaga spoiler the wire)

 

 

Płakałeś po Stingerze? ;)

 

 

 

Tak. Po Bodiem i przede wszystkim Omarze (ech) też

 

 

No i widać bardzo dużo podobieństw między BB i Wire, Brother Mouzone to połączenie Saula i Gusa 1:1 :keke:

 

A TP widziałem, świetne, chociaż w S02 po rozwiązaniu morderstwa strasznie poziom spadł (potem pod koniec było lepiej), ale to raczej wina stacji telewizyjnej niż Lyncha z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...