Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@ajerkoniak Oczywiście, że to jest moda. Zastanawiam się ilu piłkarzom tak naprawdę to pomogło. Jeżeli ktoś uważa, że nie potrzebuje psychologa to po co ma korzystać z jego usług. bo wszyscy koledzy płaca hajs psychologowi.

 

choć z tą dietą super fit to wieksza moda. Mogę to odwrócić i zapytać, że jak ktos zje raz na jakiś czas kebsa to jest ignorantem? Albo czy jak hapsnie raz na tydzień to znaczy, ze 24 h niezdrowo sie odzywia albo prowadzi niesportowy tryb życia?

 

Zaplusował dlatego, że nie odmawia sobie przyjemności pomimo gry na reprezentacyjnym poziomie. Kto che niech je jarmuz z burakami, a kto nie - wolna wola. Boisko zweryfikuje. Sama dieta nic nie da. Ważniejsza jest ciężka praca na treningach, talent, głowa, itp. Przyklady podawne były: Sobiech, Rzeźniczak. Ooo i niejaki Gracjan Horoszkiewicz, to dobry przykład.

 

Można oczywiscie byc cyborgiem, wracać z treningu, ojebac zdrowy posiłek kłaść się spać, nie miec żadnych zainteresowań słaobośći. Wiekszą sympatią darzę jednak ludzi, którzy zachowują się normalnie i potrafią dobrze grać, ale też wypic piwko czy zjeść fast fooda. Grunt to zachować umiar i nie przeginać z żadną ze stron.

 

Tłumaczę już o co mi chodzi :)

 

Nie mówię, że MUSI mieć psychologa, ale nikt mi nie powie, że dobry psycholog zaszkodzi, a sprowadzenie tego do mody jest wyłącznie ignorancją.

 

Nie mówię, że życie super fit pomoże na wszystko ani, że zjedzenie kebsa na raz spowoduje zawał i koniec kariery. Ale chodzi mi znowu o jego podejście. Określenie tego modą jest głupotą, zwłaszcza przy tym, że jasne - trzeba mieć geny, szczęścia trochę i dobre warunku do zdrowego rozwoju, ale nie oszukujmy się - właściwe odżywianie pomaga utrzymać nie tylko zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. A to wszystko jest cholernie ważne w sporcie gdzie potrafią zadecydować detale. I dlatego stawiam dolary przeciw orzechom, że Lewy pogra na mega poziomie minimum do 35 lat, a Jędza w wieku 35 pogra, ale co najwyżej we Wstecz Niepołomice.

Po badaniu dostałem info, że widzę na lewe oko lepiej niż pani doktor się spodziewała, ależ zajebiście :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...