Skocz do zawartości

En camino por los sueños


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

13.05.2018. 38 Kolejka. Mecz odbywa się na Mendizorrozie i było na nim 18 439 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana – Edgar, Gómez - Seferovic

Ławka rezerwowych: Arrieta, Vigaray, Drudi, Krsticic, Katai, Santos, Ulloa


W 62. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Edgar, do piłki dopadł Ulloa i strzałem w lewy dolny róg bramki, nie dał szans bramkarzowi.

[1.] Deportivo Alaves 1-0 Real Valladolid [15.]



Reszta spotkań:

Athletic Bilbao 2-1 Sporitng Gijón

CD Lugo 1-1 Elche

FC Barcelona 2-0 Osasuna

Malaga 2-0 Eibar

Real Betis 0-2 Atletico Madryt

Real Madryt 6-1 Celta Vigo

Real Sociedad 2-0 Valencia

Sevilla 1-0 Las Palmas

Villarreal 2-2 Espanyol



Odnośnik do komentarza
Po hucznym zakończeniu sezonu, musieliśmy się przygotować na ostatnie spotkanie w sezonie. Mecz finałowy w Copa del Rey, a rywalem będzie Athletic Bilbao.


Kadra na mecz z Athleticiem Bilbao:

Bramkarze: Aitor Arrieta, Fernando Pacheco

Obrońcy: Carlos Vigaray, Dario Drugi, Zouhair Feddal, Bernardo Cruz, Achraf, Theo Hernandez

Pomocnicy: Daniel Torres, Jose Campana, Marcos Llorente, Nenad Krsticic, Edgar, Aleksander Katai, Ibai Gomez, Christian Santos,

Napastnicy: Leonardo Ulloa, Haris Seferovic


Prawdopodobny skład: Pacheco – Achraf, Feddal, Cruz, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana - Edgar, Gomez – Seferovic


Prawdopodobny skład Athleticu Bilbao: Kepa – De Marcos, Etxeita, Laporte, Balenziaga – San Jose, Benat – Susaeta, Raul Garcia, Muniain - Williams

Odnośnik do komentarza
19.05.2018. Finał. Mecz odbywa się na Santiago Bernabeu i było na nim 80 354 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana – Edgar, Gómez - Ulloa

Ławka rezerwowych: Arrieta, Vigaray, Drudi, Krsticic, Katai, Santos, Seferovic


Skład Athleticu Bilbao: Kepa – De Marcos, Etxeita, Laporte, Balenziaga – San Jose, Benat – Susaeta, Raul Garcia, Muniain - Williams


W 6. minucie wychodzimy na prowadzenie. Cała akcja miała miejsce po prawej stronie pola karnego. Edgar zagrał do Llorente, a ten huknął przy krótkim słupku, nie dając szans bramkarzowi. Kilka minut później podwyższamy prowadzenie. Edgar zszedł na lewą nogę i oddał strzał na bramkę. Jego próbę obronił Kepa, piłka wylądowała pod nogi Ulloi, który strzałem na pustą bramkę nie zmarnował i strzelił 26 bramkę w sezonie. W 48. minucie Athletic strzela bramkę kontaktową. Williams zagrał do nie krytego w polu karnym Susaete, który mocnym strzałem pod poprzeczkę, nie dał szans bramkarzowi. Chwilę później rywale doprowadzają do wyrównania po bramce San Jose z rzutu karnego. W 66. minucie Athletic wychodzi na prowadzenie. Muniain zagrał do Aduriza, który odwrócił się na lewą nogę i strzałem z 17 metrów, między nogami obrońcy, strzelił gola. Statystyki meczu.

Deportivo Alaves 2-3 Athletic Bilbao


Odnośnik do komentarza
Kilka dni po zakończonym sezonie. Zadzwonił telefon od nieznanego przeze mnie numeru.

- Dzień dobry. Pan Piotr ?

- Witam, owszem. W czym mogę pomóc ? - Zapytałem cierpliwie.

- Tutaj członek mafii, Copolli. Jesteśmy z Włoch i szukamy tutaj pośrednika w naszych interesach.

- Przykro mi, ale nie mogę pomóc. - Odpowiedziałem poirytowany. - A skąd macie mój numer ?

- Ma się "dobrych" ludzi tutaj, którzy nam pomogli i podali do pana numer.

- Moja odpowiedź brzmi, nie!

- Za późno, policja już wie o pana interesach z nami. Pana odmowa, będzie równała się z trafieniem do więzienie. Spotkajmy się za tydzień w restauracji "Estadio jatetxea" o 15:30 i omówimy naszą współpracę. Do widzenia.

- Do widzenia!


Po przyjść do klubu, zarząd poinformował mnie o rozbudowie stadionu na 4 800 tysięcy ludzi oraz rozbudują bazę treningową oraz obiekty młodzieżowe. Obie inwestycje będą warte ponad 12 mln €. Przez co nasze finanse podupadły.


Przyszedł dzień spotkania. Wybiła godzina 15:30 i spotkałem się z członkiem mafii.

- Witam, nazywam się Alessandro Copolli.- Teraz już wiem kto do mnie dzwonił. Gość ubrany w elegancki garnitur, niczym członkowie mafii z "Ojca Chrzesnego". Wypisz, wymaluj.

- Witam. Miło mi pana poznać.

- Wie dlaczego się z panem spotkałem ?

- Wiem, ale dalej nie rozumiem dlaczego to ja mym być tym pośrednikiem i czego ?

- Pan ma tylko znaleźć ludzi, którzy będą dla nas pracować. Będą pod pana dowództwem. Proszę się nie martwić o poród swojej narzeczonej. Wszystko mamy pod kontrolą i jej poród będą odbierać nasi ludzie. Wszystko jest ustalone. Wystarczy pana zgoda i będziemy współpracować.

- Zgodzę się, ale muszę wiedzieć, co będę mieć z tego.

- Będzie pan z każdego przetargu dostawał 25%, czyli jakieś 300 tysięcy €, po każdej transakcji.

- Nic mi nie zostało, tylko się zgodzić.

- Miło mi słyszeć. Także niech poszuka ludzi, a my się odezwiemy. Do widzenia.

- Do widzenia.


Massimilliano Allegri opuścił Juventus i przeniósł się do FC Barcelony.

Odnośnik do komentarza

 

Tak szczerze? Fabula taka nie powinna wpadać do tej kariery :>

Fabuła będzie raczej poboczna i to dosyć mała, wręcz nie zauważalna. Zawsze chciałbym po woli coś dodawać do każdej mojej kariery, aby nie stać w miejscu i móc się rozwijać.

 

Dlatego właśnie wydaje mi się tu niepotrzebna. Może zostawić coś podobnego na inna karierę? Powoli pisać sobie z boczku coś, dorzucać pomysły w trakcie tego opka, a nóż coś wyjdzie później?

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak szczerze? Fabula taka nie powinna wpadać do tej kariery :>

Fabuła będzie raczej poboczna i to dosyć mała, wręcz nie zauważalna. Zawsze chciałbym po woli coś dodawać do każdej mojej kariery, aby nie stać w miejscu i móc się rozwijać.

 

Dlatego właśnie wydaje mi się tu niepotrzebna. Może zostawić coś podobnego na inna karierę? Powoli pisać sobie z boczku coś, dorzucać pomysły w trakcie tego opka, a nóż coś wyjdzie później?

 

Im wcześniej zacznę coś dodawać, tym lepiej. Prawda ? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Tak szczerze? Fabula taka nie powinna wpadać do tej kariery :>

Fabuła będzie raczej poboczna i to dosyć mała, wręcz nie zauważalna. Zawsze chciałbym po woli coś dodawać do każdej mojej kariery, aby nie stać w miejscu i móc się rozwijać.

 

Dlatego właśnie wydaje mi się tu niepotrzebna. Może zostawić coś podobnego na inna karierę? Powoli pisać sobie z boczku coś, dorzucać pomysły w trakcie tego opka, a nóż coś wyjdzie później?

 

Im wcześniej zacznę coś dodawać, tym lepiej. Prawda ? ;)

 

Niby tak, ale... Wydaje mi się, iż fabuła powinna być solida, ciągła, nie poboczna, i od początku. W Opowiadaniu rzecz jasna. Wprowadzona, jak u Ciebie, nie oznacza, iż kariera jest skreślona. Tylko trzeba skupiać się na czymś jednym. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

@Makk Fabułę chciałem wprowadzić od początku, tylko czekałem na dobry moment. Tym momentem była walka o mistrzostwo z Realem.

 

-----

 

Ligi w Europie:

 

 

Hiszpania:

 

La Liga:

1. Deportivo Alaves - 92 pkt, 2. Real Madryt - 84 pkt, 3. Atletico Madryt - 74 pkt - 8. FC Barcelona - 60 pkt - 18. Elche - 31 pkt, 19. CD Lugo - 28 pkt, 20. Eibar - 22 pkt

 

La Liga 123:

1. Deportivo la Coruna - 87 pkt, 2. Levante - 83 pkt, 3. Granada (B-A) - 82 pkt - 19. Real Jane - 43 pkt, 20. Real Saragossa - 42 pkt, 21. Albacete - 40 pkt, 22. Hercules - 36 pkt

 

 

Anglia:

 

Premier League:

1. Tottenham - 89 pkt, 2. Arsenal - 82 pkt, 3. Manchester United - 74 pkt, 3. Liverpool - 68 pkt - 18. Watford - 37 pkt, 19. Huddersfield - 28 pkt, 20. Brighton - 27 pkt

 

 

Niemcy:

 

Bundesliga:

1. Bayern - 79 pkt, 2. BvB - 78 pkt, 3. Freiburg - 70 pkt - 16. Kaiserslautern - 29 pkt, 17. Werder Bremen - 27 pkt, 18. Fortuna Dusseldorf - 22 pkt

 

 

Włochy:

 

Seria A:

1. Juventus - 86 pkt, 2. Milan - 84 pkt. Inter - 80 pkt - 18. Frosinone - 31 pkt, 19. Virtus Entella - 29 pkt, 20. Chievo Verona - 29 pkt

 

 

Francja:

 

Ligue 1:

1. AS Monaco - 90 pkt, 2. PSG - 87 pkt, 3. Olympiqye Lyon - 78 pkt - 18. FC Metz - 36 pkt, 19. Sochaux - 35 pkt, 20. Chamois - 30 pkt

 

 

Polska:

Ekstraklasa po 30 kolejkach.

 

Ekstraklasa grupa mistrzowska:

1. Piast Gliwice - 42 pkt, 2. Legia Warszawa - 38 pkt, 3. Jagiellonia - 34 pkt - 7. Lech Poznań - 30 pkt

 

Ekstraklasa grupa spadkowa:

7. Miedź Legnica - 22 pkt, 8. Stal Mielec - 16 pkt

 

 

 

Liga Mistrzów:

 

Inter 0-1 Manchester United

 

 

 

Liga Europy:

 

Tottenham 0-1 Chelsea

Odnośnik do komentarza

@jmk Przez 3/4 sezonu prowadził no-name. Gość był przez większość czasu jako trener U-19 i po zwolnieniu Enrique, objął posadę trenera seniorów.

 

-----

 

Kadra z sezonu 2017/18:

 

 

Bramkarze:

Adrian Ortola - 24 lat, Hiszpania - 15 meczy, 9 straconych bramek, 8 czystych kont - 6,95 ŚR

Fernando Pacheco - 26 lat, Hiszpania - 37 meczy, 26 straconych bramek, 19 czystych kont - 7,05 ŚR

Aitor Arrieta - 17 lat, Hiszpania - 5(2) meczy, 0 straconych bramek, 7 czystych kont - 7,09 ŚR

 

Podstawowym bramkarzem był od początku Pacheco, ale chciałem dawać coraz więcej szans Ortoli, jednak przez kilka kontuzji i dobrą formę Arriety w styczniu. Mógł zapomnieć o grze. W przyszłym sezonie, jeśli ominą Adriana kontuzję będzie niczym Casilla w Realu, czyli będzie liczył grę w Copa del Rey.

 

Obrońcy:

Carlos Vigaray - 23 lat, Hiszpania - 12(10) meczy, 0 bramek, 2 asysty - 6,95 ŚR

Alexis - 32 lat, Hiszpania - 4 mecze, 0 bramek, 0 asyst - 6,78 ŚR - planuje odejść na emeryturę

Zouhair Feddal - 29 lat, Maroko - 53(1) meczy, 2 bramki, 0 asyst - 7,24 ŚR

Bernardo Cruz - 24, Hiszpania - 49(2) meczy, 1 bramka, 1 asysta - 7,17 ŚR

Dario Drudi - 31 lat, Argentyna - 10(8) meczy, 0 bramek, 0 asyst - 6,90 ŚR

Raul Garcia - 29 lat, Hiszpania - 8(4) meczy, 0 bramek, 0 asyst - 7,09 ŚR

Achraf - 19 lat, Maroko - 45 meczy, 0 bramek, 5 asyst - 7,28 ŚR - wypożyczony z Realu Madryt

Theo Hernandez - 20 lat, Hiszpania - 47(1) meczy, 1 bramka, 3 asysty - 7,21 ŚR - wypożyczony z Atletico Madryt

 

Podstawową czwórkę obronę tworzyli: Achraf, Feddal, Cruz i Hernandez. Obu wypożyczonych obrońców, według umowy mam również na przyszły sezon. Jeśli się uda to będę nawet w tym letnim okienku ich kupić, ale wszystko będzie zależeć od budżetu transferowego. Niby wszyscy boczni obrońcy, czyli Vigaray, Garcia, Achraf i Hernandez zebrali razem 10 asyst, ale dawali dużo ofensywie pod względem rozmaitości zagrań. W tym okienku zamierzam wzmocnić środek obrony, ale pod względem wieku, czyli obrońca do 27 roku życia.

 

Pomocnicy:

Manu Garcia - 32 lat, Hiszpania - 12 mecze, 2 bramki, 0 asyst - 7,01 ŚR

Marcos Llorente - 23 lat, Hiszpania - 38(4) meczy, 4 bramki, 4 asysty - 7,20 ŚR - wypożyczony z Realu Madryt

Daniel Torres - 28 lat, Kolumbia - 50(1) meczy, 0 bramek, 1 asysta - 7,04 ŚR

Nenad Krsticic - 27 lat, Serbia - 18(29) meczy, 7 bramek, 3 asysty - 7,09 ŚR

Jose Campana - 25 lat, Hiszpania - 51(2) meczy, 8 bramek, 5 asyst - 7,15 ŚR

Javi López - 17 lat, Hiszpania - 2(12) meczy, 0 bramek, 2 asysty - 6,90 - wychowanek

 

Środek pomocy bardzo solidny pod względem rozgrywania i gry ofensywnej. Torres, Llorente i Campana grali jak Casemiro, Modric i Kroos w Realu. Torres zawodnik nominalnie do rozgrywania, ale bardo dobrze radził sobie jako zawodnik od destrukcji. Llorente człowiek mózg. Prawie w każdym meczu wykonał ponad 100 podań i większość celnych. Bramki jego dawały nie raz zwycięstwo (patrz na mecz z Elche 1-0). Campana odpowiedzialny był za grę w ofensywie. Bardzo często wchodził jako drugi napastnik w akcje i pokonywał bramkarzy. Na pochwałę zasługuje również Krsticic, który wchodził jako joker i nie odstawał od zawodników z pierwszego składu.

 

Skrzydłowi:

Edgar - 28 lat, Hiszpania - 45(6) meczy, 14 bramek, 10 asyst - 7,11 ŚR

Christian Santos - 30 lat, Wenezuela - 11(19) meczy, 2 bramki, 2 asysty - 6,84 ŚR

Ibai Gómez - 28 lat, Hiszpania - 46(7) meczy, 13 bramek, 11 asyst - 7,15 ŚR

Aleksander Katai - 27 lat, Serbia - 12(28) meczy, 4 bramki, 1 asysta - 6,79 ŚR

 

Na początku parę skrzydłowych tworzyli Edgar z Santosem, jednak po słabej grze Wenezuelczyka zrezygnowałem z niego i dałem szansę Gómezowi, który nie zmarnował tego. Jego bramki z wolnych dawały nam zwycięstwa. Człowiek, który miał bardzo dobrze ułożoną stopę ze stałych fragmentów. Wrzutki na poziomie Kroos, który z chirurgiczną precyzją potrafił dośrodkował z wolnych, czy rożnych. Edgar również przez cały sezon trzymał dobry poziom, ale zdarzały mu się słabsze okresy, które nie wykorzystał Katai.

 

Napastnicy:

Leonardo Ulloa - 31 lat, Argentyna - 33(11) meczy, 26 goli, 5 asyst - 7,10 ŚR

Ruben Sobrino - 26 lat, Hiszpania - 4(3) mecze, 0 bramek, 0 asyst - 6,57 ŚR - wypożyczony z Manchesteru City

Haris Seferovic - 26 lat, Szwajcaria - 20(19) meczy, 4 bramki, 7 asyst - 6,82 ŚR

 

Podstawowym napastnikiem był Ulloa, który rzadko zawodził przez cały sezon. Przez co rzadko grali Seferovic i Sobrino. Hiszpan przez moją filozofię gry napastnika nie pasował i przez co bardzo mało pojawiał się na ławce, a tym bardziej w składzie. Seferovic, który przez pierwszą część sezonu nie potrafił zdobyć bramki się przełamał i liczę, że w najbliższym sezonie przełamie liczbę 5 bramek.

 

---------

 

Najlepszy strzelec: Leonardo Ullo - 26 trafień

Najwięcej asyst: Ibai Gómez - 11 asyst

Największa ilość celnych podań: Marco Llorente - 92 %

Największa średnia ocen - Achraf - 7,28 ŚR

Najwięcej nagród zawodnika meczu - Ibai Gómez - 8

 

Najwyższe zwycięstwo: 4-0 Malaga (D - 29.10), Celta Vigo (D - 11.02), Malaga (W - 10.03)

Liczba zwycięstw w sezonie: 39 zwycięstw

Liczba remisów: 13 remisów

Najwyższa porażka: 0-4 PSG (W - 21.02)

Liczba porażek: 5

 

------

 

Nagrody zawodników:

Bramkarz roku: Fernando Pacheco - 15 czystych kont - Deportivo Alaves (Drugi raz z rzędu)

Hiszpański król strzelców: Inaki Williams - 20 bramek - Athletic Bilbao

Król strzelców: Luis Suarez - 34 bramki - FC Barcelona (Trzeci raz z rzędu)

Menedżer roku: Piotr Nowak - Deportivo Alaves (Drugi raz z rzędu)

Najbardziej obiecujący zespół: Deportivo Alaves (Drugi raz z rzędu)

Piłkarz roku: Lionel Messi - FC Barcelona (Trzeci raz rzędu)

Jedenastka sezonu: Pacheco (Deportivo Alaves) - Achraf (Deportivo Alaves), Feddal (Deportivo Alaves), Sidnei (Real Sociedad), T.Hernandez (Deportivo Alaves) - I.Williams (Athletic Bilbao), Andre Gomes (FC Barcelona), Modric (Real Madryt), Cristiano Ronaldo (Real Madryt) - Messi (FC Barcelona), L.Suarez (FC Barcelona)

Odnośnik do komentarza

Finanse klubowe:

Bilans ogólny: 50,296,013 €

Zysk/strata: 12,556,189 €

Przychody: 32,978,441 €

Wydatki: 20,422,252 €

 

Transfery do klubu:

Aitor Bunel Osasuna -> Deportivo Alaves 4,8 mln €

David Subias Real Saragossa -> Deportivo Alaves 3,4 mln €

Iban Moreno Athletic Bilbao -> Deportivo Alaves 725 tyś €

Tomasz Świechowski Korona Kielce -> Deportivo Alaves 450 tyś €

Marcos Llorente Real Madryt -> Deportivo Alaves za darmo

Kelvin FC Porto -> Deportivo Alaves za darmo

Mahmoud Dahoud -> Deportivo Alaves wolny zawodnik

 

 

Serię sparingów zaczęliśmy na początku lipca, gdzie wyjechaliśmy na zgrupowanie do Hamburga, gdzie mamy zagrać Dundee, Hamburgiem SV, Groningenem i Silkeborgiem. Zaczęliśmy od zwycięstwa 2-0 z Dundee po bramkach Ulloi i Kelvina. Z Hamburgiem zremisowaliśmy 1-1, po bramkach Diekmeiera i Edgara. Przedostatnim rywalem na obcej ziemi był Groningen. Mecz zakończył się zwycięstwem 1-0, po bramce Kelvina w 90+2. minucie. Ostatni spotkanie zakończyło się remisem 0-0 z Silkeborgiem. Kilka dni później zagraliśmy z U-19. Mecz zakończył się wynikiem 2-2, po bramkach Ulloi i Ibai Gómeza, a dla U-19 strzelał Martinez. W końcu czas na wielkie rywala z zagranicy, Juventus. Mecz zakończył się porażką, ale bramkę zdobyli Włosi dopiero na wagę zwycięstwa w 90. minucie. Bramki w tym meczu strzelali Ibai Gómez - Higuain, Kean. Ostatnim mocnym rywalem był Real Madryt, z którym walczyliśmy w poprzednik sezonie z nimi o mistrzostwo. Przegraliśmy 0-2, po bramkach Casemiro i Toniego Kroosa. Do końca przygotowań zostało 3 spotkania. Pierwszym rywalem będzie Energie Cottbus, mecz zakończył się zwycięstwem 3-0. Bramki strzelali Edgar, Ibai Gómez i Santos. Przedostatnim rywalem będzie Hallescher. Mecz zakończył się porażką 1-2, bramki strzelali Campana - Arslan, Muller. Ostatnim przystankiem będzie mecz z Realem Murcia, naszym klubem filarnym. Mecz zakończył się remisem 0-0

 

Dundee 0-2 Deportivo Alaves (Ulloa, Kelvin)

Hamburg SV 1-1 Deportivo Alaves (Edgar)

Groningen 0-1 Deportivo Alaves (Kelvin)

Silkeborg 0-0 Deportivo Alaves

Deportivo Alaves 2-2 Deportivo Alaves U-19 (Ulloa, Ibai Gómez)

Deportivo Alaves 1-2 Juventus (Ibai Gómez)

Deportivo Alaves 0-2 Real Madryt

Energia Cottbus 0-3 Deportivo Alaves (Edgar, Ibai Gómez, Santos)

Hallescher 2-1 Deportivo Alaves (Campana)

Real Murcia 0-0 Deportivo Alaves

 

 

Przedłużyłem umowę z Deportivo Alaves do 30.06.2023 roku, czyli najbliższe 5 lat związane jest klubem z Victorii.

 

Kadra na sezon 2018/19:

 

Bramkarze:

Fernando Pacheco - 26 lat, Hiszpania

Adrian Ortola - 24 lat, Hiszpania

Aitor Arrita - 17 lat, Hiszpania

 

Obrońcy:

Carlos Vigaray - 23 lat, Hiszpania

Achraf - 19 lat, Maroko

Zouhair Feddal - 29 lat, Maroko

Bernardo Cruz - 25 lat, Hiszpania

Dario Drudi - 31 lat, Argentyna

David Subias - 19 lat, Hiszpania

Raul Garcia - 29 lat, Hiszpania - wypożyczony z Realu Madryt

Theo Hernandez - 20 lat, Hiszpania - wypożyczony z Atletico Madryt

 

Pomocnicy:

Manu Garcia - 32 lat, Hiszpania

Marcos Llorente - 23 lat, Hiszpania

Daniel Torres - 28 lat, Kolumbia

Nenad Krsticic - 25 lat, Serbia

Jose Campana - 25 lat, Niemcy

Mahmoud Dahoud - 22 lat, Niemcy

Javi López - 17 lat, Hiszpania

 

Skrzydłowi:

Edgar - 28 lat, Hiszpania

Christian Santos - 30 lat, Wenezuela

Ibai Gómez - 28 lat, Hiszpania

Aleksander Katai - 27 lat, Serbia

Kelvin - 25 lat, Brazylia

 

Napastnicy:

Leonardo Ullo - 32 lat, Argentyna

Ruben Sobrino - 26 lat, Hiszpania - wypożyczony z Manchesteru City

Haris Seferovic - 26 lat, Szwajcaria

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Alaves to bym najchętniej zobaczył np. samych Hiszpanów lub Basków :>

Moim planem jest stworzenie genialnej szkółki, w którą inwestuję cały czas i by móc się cieszyć z wychowanków w przyszłości.

 

-----

 

Sezon zaczynamy od meczów w Superpucharze Hiszpanii, gdzie zmierzymy się z Athleticiem Bilbao. W pierwszym meczu nie zagrają Daniel Torres oraz Jose Campana z powodu żółtych kartek zebranych w poprzednim sezonie. Kontuzji nabawił się Leonardo Ulloa i będzie pauzować przez 10-13 dni.
Kadra na mecz z Athleticiem Bilbao:
Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola
Obrońcy: Achraf, Bernardo Cruz, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Dario Drudi, Raul Garcia
Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Mahmoud Dahoud, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gómez, Kelvin, Christian Santos
Napastnicy: Hasir Seferovic, Ruben Sobrino
Prawdopodobny skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - M.Garcia/Krsticic - M.Llorente, Dahoud/Krsticic - Edgar, Gómez - Seferovic
Prawdopodobny skład Athleticu Bilbao: Remiro – De Marcos, San Jose, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, Benat - Susaeta, Raul Garcia, Muniain - Sabin
Odnośnik do komentarza
19.08.2018. Finał [1/2]. Mecz odbywa się na San Mames i było na nim 53 332 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - M.Garcia - M.Llorente, Dahoud – Edgar, Gómez - Seferovic

Ławka rezerwowych: Ortola, Drudi, R.Garcia, Krsticic, Kelvin, Santos, Sobrino


Skład Athleticu Bilbao: Remiro – De Marcos, San Jose, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, Benat - Susaeta, Raul Garcia, Muniain - Sabin


W 5. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Hernandez do stojącego na drugim słupku Edgara, który piłkę głową skierował do siatki. Kilka minut później podwyższamy prowadzenie. Llorente zagrał do Dohouda i strzałem z pierwszej piłki, w samo okienko. Piłka odbiła się od Laporte i to mu zalicza się bramkę samobójczą. W 29. Minucie gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Balenziaga zagrał długą piłkę do Raula Garcie, który wygrał pojedynek z Feddal i płaskim strzałem, zapakował futbolówkę w siatce. W 72. Minucie strzelamy trzecią bramkę w meczu. Z lewej strony zagrał Gómez do nie krytego na 16 metrze Llorente, który strzałem pod poprzeczkę, nie dał szans bramkarzowi. Statystyki meczu.

Athletic Bilbao 1-3 Deportivo Alaves


Odnośnik do komentarza

 

W Alaves to bym najchętniej zobaczył np. samych Hiszpanów lub Basków :>

Moim planem jest stworzenie genialnej szkółki, w którą inwestuję cały czas i by móc się cieszyć z wychowanków w przyszłości.

Ceni się, ceni. Oby nie aż za tak długi czas można było oglądać efekty.

Odnośnik do komentarza
Chwila przerwy i rewanż z Athleticiem Bilbao na naszym obiekcie. Kontuzji nabawił się Theo Hernandez i będzie pauzować przez 4-5 tyg.


Kadra na mecz z Athleticiem Bilbao:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Bernardo Cruz, Zouhair Feddal, Carlos Vigaray, Dario Drudi, Raul Garcia

Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Mahmoud Dahoud, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gómez, Kelvin, Christian Santos

Napastnicy: Hasir Seferovic, Ruben Sobrino


Prawdopodobny skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, Vigaray/R.Garcia - M.Garcia/Krsticic - M.Llorente, Dahoud/Krsticic - Edgar, Gómez - Seferovic


Prawdopodobny skład Athleticu Bilbao: Remiro – De Marcos, San Jose, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, Benat - Susaeta, Raul Garcia, Muniain - Sabin

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...