Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Guillem Balagué (born Barcelona, Catalonia, Spain) mówi w wywiadzie "Barcelona myśli, że cały świat jest przeciwko nim (...)"

 

nawet CMF :kekeke:

Lepszy jest ten:

 

Toni Freixa, były dyrektor i kandydat na prezesa Barcelony, udzielił wywiadu w programie El Partidazo stacji Cope. Mówił w nim o Klasyku i odnowieniu umowy Andrésa Iniesty. Odniósł się także do niepewnego występu Bale’a i pewnego braku Neymara.

 

– Mi to obojętne, czy Bale zagra, czy nie. Według mnie prawdziwy wstyd to fakt, że Neymar nie może wystąpić.

 

– Jeżeli wygra Real Madryt, La Liga będzie praktycznie niemożliwa, bądźmy realistami.

 

– Jestem pewien, że klub i Iniesta bardzo łatwo dojdą do porozumienia w sprawie nowego kontraktu.

 

– To jasne, że Kassai miał większy wpływ niż Aytekin. O wiele! Po faulu Casemiro na Robbenie sędzia sięgnął do kieszeni… Co się stało? Swędziała go pierś? Mam nadzieję, że Atleti wygra Ligę Mistrzów. Jeśli nie, Juve, jeśli nie, Monaco. A jeśli nie, niech ją zawieszą.

 

;)

Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Bale, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Danilo, James, Kovačić, Asensio, Isco, Morata.

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Messi, Suárez i Alcácer.
Ławka: Cillessen, Mascherano, Digne, Denis Suárez, André Gomes, Aleñá, Arda Turan.

 

 

Coś mi się wydaje, niestety, że Real tego nie wygra :/ Remis starcza Królewski, z drugiej strony to GD, ale no nie wiem...

Martwi mnie w składzie Bale. Zidane niepotrzebnie się ugiął. Nie ma MSN to i BBC mogłoby nie być.

Odnośnik do komentarza

Jezusie ale to eleven jest słabe. Bez porównania do C+.

Masakryczne jest. Dlatego tam nie oglądam. Anglicy lepsi. ;)

 

 

No, to życzę sobie i wszystkim dobrego meczu, bez kontrowersji, złośliwości, niepotrzebnych głupot i niech wygra lepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...