Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

3:2. Ale i tak niesmak straszny pozostanie :|

Myślę, że mniejszy niż po meczu PSG :>

 

 

To nie jest żadne usprawiedliwienie ani element łagodzący. Real powinien wyjść z nastawieniem: rozkurwimy ich w 90 minut. Walić to, że Vidal powinien wylecieć 30 minut wcześniej, bo sędzia był ślepy na faule niektórych zawodników, aż zęby bolały (w obie strony). Real powinien był ich zdominować od pierwszej minuty do ostatniej. A nie chwilami i czekać co tam się będzie działo i czy sędzia będzie przychylny czy nie. Real wygrywa, ale dla mnie kurwa to jest kpina, żeby a) takie sędziowanie zaserwować na takim etapie CL, b) tak lekceważyć tak trudnego przeciwnika.

 

100 % racji. Nie usprawiedliwiam. Spalony był ewidentny itd.

Odnośnik do komentarza

 

Pisowcy :D Mogę się cieszyć, bo Barcelona też się cieszyła

Ale wiesz, że postronni fani piłki czują taki sam niesmak z dzisiejszego wyniku, jak z wyniku Barcelony? Tu i tu decydujący był sędzia, bo choćby i Cristiano sieknął pięć goli jeszcze w dogrywce, to i tak zrobi to w meczu ustawionym kartkami i błędami przez sędziego.

Przykro mi, ale bardziej na hipokrytę w tej sytuacji wychodzisz Ty.

 

 

Ale wiesz, że ja jestem za Barceloną? I zestawiłem myślenie fanów Realu które zauważyłem na fb czy forum.

Odnośnik do komentarza

Prawie żadnego z dzisiejszych kardynalnych błędów sędziów nie można wytłumaczyć zbyt wysokim tempem gry. To samo tyczy się meczu z PSG, gdzie szereg błędów sędzia widział dobrze lub bardzo dobrze, a jednak zawsze popełniał błędy na korzyść gospodarzy.

Odnośnik do komentarza

Na C+ wlasnie powiedzieli, ze spalony na 3-2.

Sedzia sedzia ale Ancelotii tez dolozyl cegielke. Zamiast zdjac Vidala i Hummelsa to zdjal Alonso i Lewego.

No tak samo można by napisać o Zidane gdyby to Casemiro dostał czerwoną ;)

 

Prawda jest taka, że Real w pierwszej połowie mógł wbić 3-4 gole po niesamowitych kontrach. Nigdy nie zrozumiem TEJ magii futbolu o której mówią przeciwnicy powtórek.

Po czym? :lol:

To chyba nie dziś.

 

 

W pierwszej połowie sytuacje po kontrach miał Kroos dwie, CR i ktoś jeszcze także było tego

Odnośnik do komentarza

 

Na C+ wlasnie powiedzieli, ze spalony na 3-2.

Sedzia sedzia ale Ancelotii tez dolozyl cegielke. Zamiast zdjac Vidala i Hummelsa to zdjal Alonso i Lewego.

No tak samo można by napisać o Zidane gdyby to Casemiro dostał czerwoną ;)

 

Case dziś był tak beznadziejny, że i by bez niego się obyło i dodatkowo wyszło na to samo ;)

Odnośnik do komentarza

 

W pierwszej połowie sytuacje po kontrach miał Kroos dwie, CR i ktoś jeszcze także było tego

 

No to były jakieś tam konterki. Oni już zapomnieli jak się gra megaszybki kontry, z których słynęli. Chyba Ronaldo im zabronił bo często nie nadąża ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Na C+ wlasnie powiedzieli, ze spalony na 3-2.

Sedzia sedzia ale Ancelotii tez dolozyl cegielke. Zamiast zdjac Vidala i Hummelsa to zdjal Alonso i Lewego.

No tak samo można by napisać o Zidane gdyby to Casemiro dostał czerwoną ;)

 

Case dziś był tak beznadziejny, że i by bez niego się obyło i dodatkowo wyszło na to samo ;)

 

 

Był tak beznadziejny, że wypracował gola na 1:1. Vidal był tak beznadziejny, że zaliczył 5 przewinień i zmarnował całkiem dobrą sytuacje po której umieścił piłkę w tym samym miejscu co karnego tydzień temu :keke:

 

 

Już nie róbcie sobie jaj. Fakt, że sędzia nie jest w najlepszej formie, ale przy golu na 3:2 mowy nie ma o spalonym.

https://pbs.twimg.com/media/C9uVSTRXUAEv2H0.jpg:large
Liniowy ustawienie 20

 

 

Marcelo minął na szybkości 6 zawodników Bayernu a byle liniowy miał nadążyć? :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Na C+ wlasnie powiedzieli, ze spalony na 3-2.

Sedzia sedzia ale Ancelotii tez dolozyl cegielke. Zamiast zdjac Vidala i Hummelsa to zdjal Alonso i Lewego.

No tak samo można by napisać o Zidane gdyby to Casemiro dostał czerwoną ;)

 

Case dziś był tak beznadziejny, że i by bez niego się obyło i dodatkowo wyszło na to samo ;)

 

 

Był tak beznadziejny, że wypracował gola na 1:1. Vidal był tak beznadziejny, że zaliczył 5 przewinień i zmarnował całkiem dobrą sytuacje po której umieścił piłkę w tym samym miejscu co karnego tydzień temu :keke:

 

Remis dla nich.

Odnośnik do komentarza

 

 

Marcelo minął na szybkości 6 zawodników Bayernu a byle liniowy miał nadążyć?

A to liniowy ma się ustawiać tam, gdzie jest piłka, czy tam, gdzie są ostatni obrońcy?

Argument o zbyt szybkim tempie jako usprawiedliwieniu błędów sędziów mnie naprawdę setnie rozbawił :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...