Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pisowcy :D Mogę się cieszyć, bo Barcelona też się cieszyła

Ale wiesz, że postronni fani piłki czują taki sam niesmak z dzisiejszego wyniku, jak z wyniku Barcelony? Tu i tu decydujący był sędzia, bo choćby i Cristiano sieknął pięć goli jeszcze w dogrywce, to i tak zrobi to w meczu ustawionym kartkami i błędami przez sędziego.

Przykro mi, ale bardziej na hipokrytę w tej sytuacji wychodzisz Ty.

Odnośnik do komentarza

No pewnie że był spalony

 

Spalonego wyznacza piłka więc chyba nie było :>

 

Generalnie bramka dla Bayernu po spalonym, czerwona dla Vidala, brak czerwonej dla Casemiro, ręka w polu karnym Realu, gol Realu po spalonym. Fakt tak niewiele się pomylił ten sędzia :keke:

Odnośnik do komentarza

 

No pewnie że był spalony

 

Spalonego wyznacza piłka więc chyba nie było :>

 

Generalnie bramka dla Bayernu po spalonym, czerwona dla Vidala, brak czerwonej dla Casemiro, ręka w polu karnym Realu, gol Realu po spalonym. Fakt tak niewiele się pomylił ten sędzia :keke:

 

No właśnie CR był dobre kilkadziesiąt cm przed piłką.

Odnośnik do komentarza

 

3:2. Ale i tak niesmak straszny pozostanie :|

Myślę, że mniejszy niż po meczu PSG :>

 

 

To nie jest żadne usprawiedliwienie ani element łagodzący. Real powinien wyjść z nastawieniem: rozkurwimy ich w 90 minut. Walić to, że Vidal powinien wylecieć 30 minut wcześniej, bo sędzia był ślepy na faule niektórych zawodników, aż zęby bolały (w obie strony). Real powinien był ich zdominować od pierwszej minuty do ostatniej. A nie chwilami i czekać co tam się będzie działo i czy sędzia będzie przychylny czy nie. Real wygrywa, ale dla mnie kurwa to jest kpina, żeby a) takie sędziowanie zaserwować na takim etapie CL, b) tak lekceważyć tak trudnego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

 

Pisowcy :D Mogę się cieszyć, bo Barcelona też się cieszyła

Ale wiesz, że postronni fani piłki czują taki sam niesmak z dzisiejszego wyniku, jak z wyniku Barcelony? Tu i tu decydujący był sędzia, bo choćby i Cristiano sieknął pięć goli jeszcze w dogrywce, to i tak zrobi to w meczu ustawionym kartkami i błędami przez sędziego.

Przykro mi, ale bardziej na hipokrytę w tej sytuacji wychodzisz Ty.

 

Napisałem, że mniejszy niesmak. Nie pisałem, że wszystko było cacy. Był spalony jak 150!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...