Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nawet nie wiedziałem, że takie sprawozdanie można przejrzeć. To chyba ostateczne rozwiązanie sprawy.

Ależ proszę:

http://pracownicy.amu.edu.pl/dokumenty-uam/sprawozdania-rektora

Interesują nas sprawozdania za lata 2014 i 2015 (bo w tym czasie Keith stwierdził, że zostało coś uruchomione przeciwko niemu, nie wiem w jakim trybie, to kwestia w świetle mojego wcześniejszego posta drugorzędna).

I tak oto sprawozdanie z roku 2014 na stronie 20 w punkcie F wskazuje, iż z 16 postępowań wszystkie dotyczyły plagiatów, uporczywych nękań oraz udziału w bójce.

Z kolei sprawozdanie z roku 2015 na stronie 22 w punkcie F wskazuje, iż 7 wszczętych postępowań dotyczyło plagiatu pracy zaliczeniowej, plagiatu pracy licencjackiej oraz uporczywego nękania.

Żadne z tych sprawozdań nie wykazuje postępowania odwoławczego w sprawie dotyczącej sfałszowania podpisu.

 

a sprawozdanie dziekana sprawdzałeś? Szkoda, że nie mam pod ręką indeksu, bo ja kurwa chyba wiem, co mam tam wpisane, z podpisen prodziekana ds. spraw studenckich mojego wydziału

Odnośnik do komentarza

a sprawozdanie dziekana sprawdzałeś?

 

Nie, ponieważ żaden przepis nie nakłada na niego obowiązku sporządzania sprawozdań (które też sporządzane nie są), a zgodnie ze statutem Twojej uczelni tworzy się jedną komisję dyscyplinarną dla wszystkich wydziałów, więc lektura takiego sprawozdania byłaby bezcelowa, skoro i tak komisja dyscyplinarna (orzekająca o nałożeniu kar np. na studentów fałszujących podpisy) podlega rektorowi :)

Odnośnik do komentarza

jestem po wyrwaniu ósemki

 

no i żyję. zobaczymy co będzie jak znieczulenie zejdzie i co się wydarzy w kolejnych dniach.

 

ALE

 

mogę polecić dentystę w Warszawie. z moich obserwacji wynika, że to zajebisty zakład stomatologiczny. rok temu byłem u nich 4 razy, i za każdym razem było tip top. i oby tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...