Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam Ancelottiego wyżej (na równi z SAFem) tylko i wyłącznie ze względu na to, że ten dłużej pracuje i więcej na razie udowodnił. Ale w przypadku Pepa to IMO kwestia czasu.

 

 

 

(też przecież nie w 100% zasłużonych na boisku, ale to inny temat)

 

To moim zdaniem TOTALNIE nie ma znaczenia bo na upartego każdy klub miał taką sytuację przy zdobywaniu ważnego trofeum, że można by się uczepić decyzji sędziowskich (bo chyba do tego pijesz?)

Odnośnik do komentarza
To moim zdaniem TOTALNIE nie ma znaczenia bo na upartego każdy klub miał taką sytuację przy zdobywaniu ważnego trofeum, że można by się uczepić decyzji sędziowskich (bo chyba do tego pijesz?)

Chodzi o skalę. Nie przypominam sobie wielu triumfów w LM przy takich wygranych jak Barcelona z Chelsea przy sędziowaniu Ovrebo. Bo poza tym oczywistym jest, że każdy klub w LM raz dostaje, a raz traci na sędziach.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jako kibic United jestem przyzwyczajony do tego, że sędziowie pomagajo i mam to w dupie ;)

Przeżyłbyś kilka sukcesów City i Liverpoolu dzięki +XX punktów od sędziów, to zmieniłbyś optykę, gwarantuję ;) Ja zmieniłem po 2004/05 ;)

Odnośnik do komentarza

Przed każdym sezonem mamy kilku faworytów do wygrania LM, w tym pewnie 3-4 takich bardzo mocnych. Trzeba się również spodziewać, że w jednym sezonie jakaś drużyna może zaskoczyć jak Borussia w 2013, Porto w 2004 lub Arsenal w 2006, co też już zwiększa rywalizację.

 

Ciężko nazwać te drużyny, które nie wygrały LM przegranymi, bo zwyczajnie zbyt dużo czynników ma wpływ na ostateczny rezultat tych rozgrywek. A miejsc w finale tylko dwa.

Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie mojej oceny gadki Keitha o seksie. Ale nie wysypiam się ostatnio, mogłem zapomnieć.


Przed każdym sezonem mamy kilku faworytów do wygrania LM, w tym pewnie 3-4 takich bardzo mocnych. Trzeba się również spodziewać, że w jednym sezonie jakaś drużyna może zaskoczyć jak Borussia w 2013, Porto w 2004 lub Arsenal w 2006, co też już zwiększa rywalizację.

 

Ciężko nazwać te drużyny, które nie wygrały LM przegranymi, bo zwyczajnie zbyt dużo czynników ma wpływ na ostateczny rezultat tych rozgrywek. A miejsc w finale tylko dwa.

 

A piłka jest okrągła.

Odnośnik do komentarza

Przed każdym sezonem mamy kilku faworytów do wygrania LM, w tym pewnie 3-4 takich bardzo mocnych. Trzeba się również spodziewać, że w jednym sezonie jakaś drużyna może zaskoczyć jak Borussia w 2013, Porto w 2004 lub Arsenal w 2006, co też już zwiększa rywalizację.

 

Ciężko nazwać te drużyny, które nie wygrały LM przegranymi, bo zwyczajnie zbyt dużo czynników ma wpływ na ostateczny rezultat tych rozgrywek. A miejsc w finale tylko dwa.

wg bukmacherow obecnie faworytami sa (w kolejnosci): Barca, Bayern, Real i Juve. Monaco przedostatnie, ale myslalem ze wiekszy kurs niz 18 bedzie na nich :-k

Odnośnik do komentarza
wg bukmacherow obecnie faworytami sa (w kolejnosci): Barca, Bayern, Real i Juve. Monaco przedostatnie, ale myslalem ze wiekszy kurs niz 18 bedzie na nich :-k

 

 

 

Barca to chyba tylko ze względu na "reputacje". Z całego tego grona poza Monaco stawiałbym ich najdalej :-k

 

Bo algorytmu u buków nie biorą pod uwagę formy zespołu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...