Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Pulek :) daj znać jakbyś potrzebował wsparcia kombi do przeprowadzki, albo po prostu dwóch rąk ;)

Uważaj z takimi deklaracjami, ostatnio zaoferowałem przyjacielowi pomoc w przeprowadzce i okazało się że nie ma jeszcze dostępu do parkingu podziemnego, a do klatki prowadziły ok.20-stopniowe schody. Plecy chyba przez miesiąc mnie bolały ;)

Odnośnik do komentarza

Jak czytam posty Brudiego, w których odnosi się do tematyki około Realowej, to mam wrażenie, że jemu funkcjonują tylko nogi :keke:

no popatrz, a jak Ty sie do mnie przyjebales ostatnio bez powodu przy tym samym temacie to do tej pory nie wyjasniles o co Ci chodzilo :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jak czytam posty Brudiego, w których odnosi się do tematyki około Realowej, to mam wrażenie, że jemu funkcjonują tylko nogi :keke:

no popatrz, a jak Ty sie do mnie przyjebales ostatnio bez powodu przy tym samym temacie to do tej pory nie wyjasniles o co Ci chodzilo :-k

 

 

Wydawało mi się, że odpisałem. :-k Jak nie, to powtórzę. Po prostu mam wrażenie, że w każdym zdarzeniu podczas meczu Realu wietrzysz srogi przekręt, a Real wygrywa wszystkie mecze i mistrzostwa tylko dzieki sędziom, a nie umiejętnościom ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak czytam posty Brudiego, w których odnosi się do tematyki około Realowej, to mam wrażenie, że jemu funkcjonują tylko nogi :keke:

no popatrz, a jak Ty sie do mnie przyjebales ostatnio bez powodu przy tym samym temacie to do tej pory nie wyjasniles o co Ci chodzilo :-k

 

 

Wydawało mi się, że odpisałem. :-k Jak nie, to powtórzę. Po prostu mam wrażenie, że w każdym zdarzeniu podczas meczu Realu wietrzysz srogi przekręt, a Real wygrywa wszystkie mecze i mistrzostwa tylko dzieki sędziom, a nie umiejętnościom ;)

 

i wywnioskowales to po zdaniu "takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo"? :D to rzeczywiscie nie zrozumiales posta, ale na szczescie me_who juz wyjasnil wiec nie bede sie powtarzal :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak czytam posty Brudiego, w których odnosi się do tematyki około Realowej, to mam wrażenie, że jemu funkcjonują tylko nogi :keke:

no popatrz, a jak Ty sie do mnie przyjebales ostatnio bez powodu przy tym samym temacie to do tej pory nie wyjasniles o co Ci chodzilo :-k

 

 

Wydawało mi się, że odpisałem. :-k Jak nie, to powtórzę. Po prostu mam wrażenie, że w każdym zdarzeniu podczas meczu Realu wietrzysz srogi przekręt, a Real wygrywa wszystkie mecze i mistrzostwa tylko dzieki sędziom, a nie umiejętnościom ;)

 

i wywnioskowales to po zdaniu "takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo"? :D to rzeczywiscie nie zrozumiales posta, ale na szczescie me_who juz wyjasnil wiec nie bede sie powtarzal :)

 

 

To nie jest twój jedyny post na forum, więc czytając to, co piszesz w kontekście hiszpańskiej ligi, a potem taki post i to jeszcze w meczu, kiedy Real wygrywa grając padakę, to można to tak zrozumieć.

 

Ale fakt - nie zrozumiałem Cię akurat w tym momencie ;) Nie jestem najmądrzejszy na świecie, pomyliłem się :)

Odnośnik do komentarza

eee, przesadzasz. :) owszem, zdarza mi sie napisac o bledach sedziowskich, szczegolnie zwracam uwage jesli sa one na korzysc Realu albo niekorzysc Barcelony (wiadomo czemu ;)), ale od poczatku jak temat sedziowania w Hiszpanii zaczal sie czesciej na forum przewijac jestem zdania, ze to tylko i wylacznie wina niskiego poziomu, nie jakichs spiskow czy sprzyjaniu komukolwiek. a ze niejednokrotnie pisalem, ze Real nie gra w tym sezonie nic szczegolnego a mimo to wygrywa, to Ameryki nie odkrylem, MaKK tez czesto o tym pisze, a sympatyzuje z Realem :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy sie smiac czy co. Bylem na wizycie pohospitalizacyjnej u gastrologa i babka (nowa dr n. med.) mowi mi ze dwa luzne stolce dzienne to nic złego i musze sie przyzwyczaic. "Pan to jest troche widze schorowany a sie dwoma luznymi stolcami przejmuje?".

Odnośnik do komentarza

Powodzenia Maniak. U mnie dwa miesiące juz prawie, choc czasami sie oszukuje elektrykiem, ale nie za czesto i tylko w mieszkaniu, bo za zewnątrz sie wstydzę :keke:

To już jesteś na etapie "z gorki". Aczkolwiek wtedy najłatwiej o chwilę nieuwagi :)
Odnośnik do komentarza

 

OK, tak jak napisałem - pomyliłem się :)

Pierdolisz xD Wyobraź sobie że nadal mnie to bawi i działają mi jeszcze palce xD

 

 

Ciebie Brudi wszystko bawi :keke: a na hasło: Real Madryt, to Ci ze śmiechu pianka leci :keke:

Nie wiem czy sie smiac czy co. Bylem na wizycie pohospitalizacyjnej u gastrologa i babka (nowa dr n. med.) mowi mi ze dwa luzne stolce dzienne to nic złego i musze sie przyzwyczaic. "Pan to jest troche widze schorowany a sie dwoma luznymi stolcami przejmuje?".

 

Ma racje. Co się przejmujesz luźnymi stolcami!

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...