Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Za to w Grecji, w Atenach, pełna Gianissomania - http://www.sport24.gr/Basket/ElladaBasket/anoikto-ghpedo-apeikonizei-ton-giannh-antetokounmpo.4534327.html. Boisko, na którym grał, w pobliżu miejsca, gdzie mieszkał.

Co by się działo, gdyby gość grał w mieście o większym potencjale marketingowym niż obecne.

 

Dobrze, że Grecja to chociaż koszykarski kraj ;)

Mój znajomy, Grek, mówił mi, że w Grecji ma już status boga i celebryty. Nie ma wydania wiadomości/portali informacyjnych, żeby nie było o nim informacji.

 

Edit:

Dopiero teraz kapnąłem się, że mówisz o Milwaukee ;). Pewnie ktoś go w końcu stamtąd wyrwie, niestety :(

Odnośnik do komentarza

Dobra niedzielka. Jestem pod mega wrażeniem koncertu Stewarta. Ponad 70 letni ziomek zasuwa na scenie aż miło przez 1h50min, mega kontakt z publicznością, do tego potem wykopuje piłki z autografem w publikę, a na sam koniec z sufitu hali leci w trzy dupy balonów. Plus jestem pod wrażeniem Tauron Areny, parking 30zł oczywiście trochę dużo, ale od zakończenia koncertu do wjazdu na autostradę minęło 30 minut max? Może 10 minut wyjeżdżałem z areny, nie pamiętam kiedy ostatnio tak szybko wyjechałem z koncertu :D

A dziś się dowiedziałem, że mogę naprawić ponad 20 letni zegarek po dziadku. Co prawda zapłacę 1/4 wartości za to, ale chuj, nie przelicza się pewnych rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...