Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak ktoś chce jakąś taśmę postawić to przynajmniej mi Betsson wysłał maila i dodał na konto 15 ziko ;).

?

 

Na Twoje konto dodaliśmy 15 PLN
Luty obfituje w wiele wydarzeń sportowych, od ekscytujących meczów Ligi Mistrzów, do starć w NHL i w pierwszej połowie Mistrzostw Świata w narciarstwie. Możesz grać za darmo, wystarczy się zalogować na konto i odebrać bonus. Depozyt nie jest wymagany, a ten bonus jest na nasz koszt.
Ale z takich bonusów jak czasem dostaję na maila tylko taśmy wrzucam, jak wejdzie to spoko, jak nie to żadne ryzyko :P
Odnośnik do komentarza

Przyjęta w oddziale InPost - ŁÓDŹ
Przesyłka trafiła do oddziału InPost, skąd wkrótce wyruszy w dalszą drogę.

Jest szansa, że NBA dojdzie dzisiaj i na tym trzeba zakończyć na jakiś czas zakupy gier. MGS V i TLoU zalicytowałem na zasadzie "na pewno mnie przebiją tak jak iks razy wcześniej", a tu klops ;) Do tego Watch Dogs i Deus Ex w Steelbooku w promo + Batman Arkham Knight i Wiedźmin na start. No i efekt jest taki, że konsolę mam już prawie tydzień, a do tej pory w Wiedźminie dopiero dojechałem do Białego Sadu (ten początek gry gdy zdajesz sobie sprawę, że rozmawiasz z Panem Lusterko <3), a w Batku mam z 35% :-k. Resztę odpaliłem najwyżej po to, żeby dociągnęło mi zawczasu patche.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...