Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja źle sprawdziłem pociągi w necie i będzie mnie czekać 40-minutowa przesiadka w Malborku :/

To masz masę czasu :) Ja jak jechałem ze Szczecina do Wawy to na przesiadkę w Poznaniu miałem 12 minut ;)

Ale rzecz w tym, że nie miałem mieć przesiadki ;), no i pogoda też nie bardzo na czekanie.

Odnośnik do komentarza

 

Ja źle sprawdziłem pociągi w necie i będzie mnie czekać 40-minutowa przesiadka w Malborku :/

To masz masę czasu :) Ja jak jechałem ze Szczecina do Wawy to na przesiadkę w Poznaniu miałem 12 minut ;)

 

Poznań jest teraz tak beznadziejnym dworcem, że 12 minut może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu sa nadal te pojebane oznaczenia peronow z literami i nie po kolei?

 

No ale swoją drogą to Polska to chyba jedyny kraj, gdzie są perony i tory zamiast tylko torow przy oznaczeniach skad odjezdza pociag. Niepotrzebnie skomplikowane, dla obcokrajowcow to pewnie juz w ogole

Odnośnik do komentarza

 

 

No ale swoją drogą to Polska to chyba jedyny kraj, gdzie są perony i tory zamiast tylko torow przy oznaczeniach skad odjezdza pociag. Niepotrzebnie skomplikowane, dla obcokrajowcow to pewnie juz w ogole

 

W sumie nie myślałem o tym, ale faktycznie po chuju niepotrzebne. Ile ja pociągiem swoją drogą nigdzie nie jechałem. Może w tym miesiącu by do W-wy skoczyć do znajomych :-k

Odnośnik do komentarza

To ten gdzie trzeba popierdalać przez parking gdzieś tam? xD

Tak, pamiętam ze wtedy mnie siostra odpowiedzila, mieszkałem w Poznaniu od dwóch tygodni i lazilem pytając sie ochroniarzy, gdzie to jest :D. Jeszcze potem szukanie biletomatu na remontowej Kapo, bo chyba na dworcowym nie bylo, a pst zachodnia nie jezdzila...

 

Teraz to tam izi, ale wowczas wszystko bylo tu dla mnie nowe, miasta nie znalem, bo wcZeśniej to tu bylem pare razy na mecz i raz na weekend u Qcza jeszcze w gimbazie chyba, wiec trochę zagubiony ;).

U mnie pociąg sie sprawdza, lurkuje neta/spie i slucham podcastow, a 425km zrobione w 5h za 30 złotych ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...