Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ja chciałbym zagospodarować czas spędzany na lotniskach i się zastanawiam nad jakimś blogiem o baskecie :-k Na polskikosz.pl średnio, bo potrzebują kogoś na stałe we Włocławku, a ja za bardzo nie potrafię tego zagwarantować, że będę tam na każdym meczu, już nie wspominając o regularności na inne tematy.

 

Tylko nie wiem na ile starczy mi cierpliwości i czy ktokolwiek to będzie czytał :keke:

Pisz o Eurolidze, będę czytał, a od czasu do czasu mogę się dorzucić z czymś o Lassie ;)

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie, ja chciałbym zagospodarować czas spędzany na lotniskach i się zastanawiam nad jakimś blogiem o baskecie :-k Na polskikosz.pl średnio, bo potrzebują kogoś na stałe we Włocławku, a ja za bardzo nie potrafię tego zagwarantować, że będę tam na każdym meczu, już nie wspominając o regularności na inne tematy.

 

Tylko nie wiem na ile starczy mi cierpliwości i czy ktokolwiek to będzie czytał :keke:

Pisz o Eurolidze, będę czytał, a od czasu do czasu mogę się dorzucić z czymś o Lassie ;)

 

W Barcelonie jest przynajmniej jeden ciekawy temat: w tamtejszych juniorskich drużynach gra Filip Siewruk :P Ale o wiele bardziej interesujący mógłby się okazać o rodzinie Pluta (bo Anwil ;)). Ojciec Andrzej to wyrobiona marka w PL, który ze względy na warunki fizyczne (i trochę charakterek) nie zrobił kariery w żadnej z lig zachodnich, pomimo że miał umiejętności. Teraz jego synowie mocno rozpychają się łokciami w Hiszpanii :-k

Odnośnik do komentarza

Ehh jeszcze 5 meczów mi zostało do końca sezonu 2k, kusiło nawet żeby przesymulować, no ale mam szansę na pierwsze rozegranie przeze mnie sezonu w tej grze bez choćby minuty symulacji (wcześniej często dawałem sim do końca jak wysoko prowadziłem/przegrywałem) i nawet mecze oraz konkursy ASW udało się pyknąć. Tylko ten bilans trochę dołuje ;). Najbardziej mnie irytuje to, że najlepszy mecz sezonu zagraliśmy na inaugurację pokonując Boston na wyjeździe, później do tego poziomu się nawet nie zbliżyliśmy :/.

 

Swoją drogą to nie wiem kogo w drafcie wybrać, będę miał pewnie dwa picki w top5 (swój i Suns) oraz wybór Lakers z miejsc pewnie 10-14.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...