Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

aż jestem ciekaw co Maniakowi na co dzień sie podoba, bo chyba jeszcze takiego tytułu nie podał. A i były tez spory o filmy kultowe i takie, ktore wypada znac, ale nie pamiętam, czy to on był prowodyrem :P

Z seriali to nawet nominowałem jeden do serialu roku (Orange is the New black). A z filmów to m.in. jestem fanem von Triera.

 

Chyba najgorszy serial z tych, które jeszcze oglądam ;)

 

Moja żona oglada i jej sie podoba. Probowalem obejrzec kilka odcinkow z nia, ale tego tepego kobiecego humoru w stylu "hehe wyliz mi cipke szmato xd" nie kupuje. Butters ma racje "women are not funny".

 

Bo taka jest smutna prawda.

W sumie to takie życiowe przemyślenie dotyczące loch, ile znacie kobiet(xD) takich które mają jakieś faktyczne "hobby", rzecz na której się znają, lubią i potrafią o tym w jakikolwiek sposób opowiedzieć? Zrobiłem sobie taki eksperyment w czysto prywatnych celach i teraz jak już jestem pewny chce się podzielić swoją wiedzą z szerszym gronem, tudzież zapytać jak to w przypadku innych osób. Otóż z mojego badania wynika, że kobiety to niestety głupie k.. istoty ;] bez zainteresowań, zapytasz typowej lochy w wieku 16-19 o to czym się lubi zajmować, co robi w wolnym czasie i w większości przypadków niestety usłyszysz, że ona to lubi wychodzić ze znajomymi!xD, słuchać muzyki, uczyć się albo oglądać filmy, co ambitniejsze jednostki odpowiedzą, ze yyyyy no ja to w tą y no koszykówke gram na wfie i to mi sie no podoba. Pierdole ludzi bez zainteresowań, jak można być tak nudnym człowiekiem, tym bardziej wiązać się z kimś takim, to nie średniowiecze, że macie restrykcje na zabawe. Słowem zakończenia dodam, że w całym swoim życiu spotkałem tylko pare jednostek które oprócz tego, że faktycznie miały jakieś ciekawe zainteresowanie (dla przykładu fotografia) umiały o tym powiedzieć i dało się z nimi o tym porozmawiać bo niestety nawet te "ambitne" jednostki często mają problem z tym, że hobby zajmują się raz w roku i absolutnie nic nie potrafią ale i tak pochwalą się, ze one to ten y no są fotografem bo tata im kupił lustrzanke xD.

 

Gdy mężczyźni umierali za ojczyzne, kobiety jebały sie z najeźdźcą, kiedy mężczyźni popychają swiat do przodu nowymi wynalazkami, ideami, odkryciami, kobiety sie kurwią z listonoszem.

Trzeba było zrobić cokolwiek dla swiata to może teraz byłyby traktowane poważnie i może kiedys będzie jakas kobieta przewodząca ruchowi innemu niż feministycznemu ale póki co to mogą co najwyżej pysiora siorbać po czym zostać nazwanymi kurwami którymi są. Nienawidze kobiet w chuj, byłbym gejem ale nie moge wyruchać czegos co szanuje.

Odnośnik do komentarza

ostatnio usunąłem tindera, ale jak jeszcze miałem, to następujące spostrzeżenia mi się nasunęły:

mamy kurwa armię modelek w Polsce, wnioskując po zdjęciach jakie ma każda nawet najbrzydsza karyna. 8 na 10 karyn podaje jako swoje hobby "podróże małe i duże", bo była kiedyś w Chorwacji. 6 na 10 karyn jako hobby podaje siłka/fitness/GYM bo ma trzy samojebki w lustrze w stroju na siłkę i pełnym makijażu. co trzecia karyna pisze że jak chcesz wiedzieć więcej to zapytaj :33

Ogólnie to największy szacun dla tych, co mają podejście "po co pisać skoro wszystko widać" i szczucie cycem motzno

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem kobiety, w Polsce przynajmniej, mieliśmy zawsze wspaniałe, podczas gdy faceci, często tacy nieudacznicy, nicponie i utracjusze zajmowali się szeroko pojetą łobuzerką, patriotyzmem i innymi rozrywkami one pilnowały domowego ogniska, dbały o dzieci i o to by nasi wielcy bohaterowie mieli co na dupę włożyć :) Całkiem możliwe że było tak, bo nie miały swoich hobby :-k

Odnośnik do komentarza

Reaper i jak wrażenia po oglądaniu zawodów w elektroniczną wersję sportu? :D

 

Bardzo spoko, dużo wspomnień, bo sam kiedyś grywałem w CS 1.6, nawet byłem w naszym forumowym klanie SoD :D Chyba nikt z tego klanu już nie bywa na forum :D

Jedyne co, że dość często kamera skacze i było czasami ciężko ogarnąć z czyjej perspektywy patrzę, ale to może kwestia przyzwyczajenia. Ale kilka zagrywek było epickich, no i zdecydowanie smaczku dodawało to, że była polska ekipa ;)

 

CS GO ma jakieś duże przeceny, czy jak teraz na Steamie jest za 14 euro, to brać? :-k

Odnośnik do komentarza

No skacząca kamera to zdecydowanie kwestia przyzwyczajenia i poznania kto gra gdzie ;). Obecnie dużych przecen na steamie nie ma na CS GO, ja kupiłem kiedyś za 5-6 euro, ostatnio maksymalna zniżka to do 10 euro, nie wiem czy nie taniej będzie kupić klucz na allegro.

 

No bez kitu, dużo lepiej się to ogląda z naszymi w stawce, pamiętam jak zaczynałem swoją karierę w CSie, początkowo podchodziłem obojętnie, obejrzałem pierwszy mecz Virtusów i się zajarałem tak, że teraz kibicuje im nie mniej niż swoim ulubionym klubom czy reprezentacji w nogę. :D

 

PS. Cieszy mnie zwiększona aktywność poza esportowych ludzi forum w temacie livescorowym. :D Fajne jest to jak ludzie powoli przekonują się do tej formy zawodów. :)

Odnośnik do komentarza

Rozegralem wlasnie chyba najgorsza kwarte w 2k. Klasyk prawdziwy 76ers - Nets :D. 15:17 przegrałem, skuteczność z gry 30% - 28%, osobiste w obu zespołach 50%, ale oni dwie trójki rzucili to wygrali kwarte. Dodatkowo złapałem 3 faule Joelem, a Simmons 0/6 z gry.

 

Generalnie tankowanie idzie mi znakomicie, dobrze ze po Nets bedzie weekend gwiazd to trochę odpoczynku od moich zawodników.

 

Swoją droga bezsensu jest to, ze mimo zmniejszenia meczow do 29 i czasami np 2 tygodni bez grania i tak sa mozliwe mecze b2b...

 

E: do przerwy 33-45 :DDD. 14 z 18 punktów w q2 to indywidualna gra Okafora. Podziwiam sam siebie, ze kliknąłem zapisz mecz i dokończę go w ciągu dnia zamiast przesymulowania do konca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...