Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo? :-k nigdy nawet na to nie zwracałem uwagi, więc nie rozumiem śmieszności :-k

 

Nie wiem po co używać jakiejś formy, której się nie rozumie. Pewnie myślą, że zrobi mi się miło jak coś takiego przeczytam. :)

 

 

Jakiej formy, której się nie rozumie? :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo? :-k nigdy nawet na to nie zwracałem uwagi, więc nie rozumiem śmieszności :-k

 

Nie wiem po co używać jakiejś formy, której się nie rozumie. Pewnie myślą, że zrobi mi się miło jak coś takiego przeczytam. :)

 

Jakiej formy, której się nie rozumie? :-k

 

Nie wiem, jak np. ktoś ma np. w j. chińskim. Tzn. tak myślę, że ma, nigdy nie zawracałem sobie głowy, żeby to sprawdzić. Pewnie robią jakieś interesy w Azji i miałby to być ukłon w stronę tej drugiej osoby, ale uważam, że angielski/niemiecki/hiszpański/francuski/szwedzki/duński/chiński to jednak zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Bo? :-k nigdy nawet na to nie zwracałem uwagi, więc nie rozumiem śmieszności :-k

 

Nie wiem po co używać jakiejś formy, której się nie rozumie. Pewnie myślą, że zrobi mi się miło jak coś takiego przeczytam. :)

 

Jakiej formy, której się nie rozumie? :-k

 

Nie wiem, jak np. ktoś ma np. w j. chińskim. Tzn. tak myślę, że ma, nigdy nie zawracałem sobie głowy, żeby to sprawdzić. Pewnie robią jakieś interesy w Azji i miałby to być ukłon w stronę tej drugiej osoby, ale uważam, że angielski/niemiecki/hiszpański/francuski/szwedzki/duński/chiński to jednak zbyt wiele.

 

 

Ok, czyli zakładasz, że jeśli to tylko grzecznościowo, a nie zna języka, to jest be. A jak zna, to już OK? :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Bo? :-k nigdy nawet na to nie zwracałem uwagi, więc nie rozumiem śmieszności :-k

 

Nie wiem po co używać jakiejś formy, której się nie rozumie. Pewnie myślą, że zrobi mi się miło jak coś takiego przeczytam. :)

 

Jakiej formy, której się nie rozumie? :-k

 

Nie wiem, jak np. ktoś ma np. w j. chińskim. Tzn. tak myślę, że ma, nigdy nie zawracałem sobie głowy, żeby to sprawdzić. Pewnie robią jakieś interesy w Azji i miałby to być ukłon w stronę tej drugiej osoby, ale uważam, że angielski/niemiecki/hiszpański/francuski/szwedzki/duński/chiński to jednak zbyt wiele.

 

 

Ja to mam tylko w językach jakie obsługuje. Czyli niemiecki, angielski, polski. Jakkolwiek nie jest to moim zdaniem konieczne to sensowne ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

A jak zna, to już OK? :-k

 

To raczej nie jest dla mnie na tyle ważna kwestia, abym to oceniał w kwestii co jest OK, a co nie. Raczej jak zobaczę takiego tasiemca to się tylko uśmiechnę pod nosem, zrobię :roll: i kliknę odpowiedz.

 

Dla mnie jest to zwyczajnie niepotrzebne, takie na siłę próbowanie być grzecznym.

Odnośnik do komentarza

 

A jak zna, to już OK? :-k

 

To raczej nie jest dla mnie na tyle ważna kwestia, abym to oceniał w kwestii co jest OK, a co nie. Raczej jak zobaczę takiego tasiemca to się tylko uśmiechnę pod nosem, zrobię :roll: i kliknę odpowiedz.

 

Dla mnie jest to zwyczajnie niepotrzebne, takie na siłę próbowanie być grzecznym.

 

 

Dlatego się pytam, bo ja na to kompletnie nie zwracam uwagi. Skupiam się na głupotach w mailu :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Hmm Messi jakiś wielki sukces w tym roku osiągnął? Bo już serio prędzej zagłosowałbym na Henkela czy Qcza w tej kategorii sportowiec roku :keke:

ale jak nominowano innych pilkarzy, typu Ibra, Lewy, Buffon czy Costa to Ci nie przeszkadzalo? :)

 

Jakoś nie zwracałem uwagi ;). W tej kategorii tylko Ronaldo widziałbym z piłkarzy chyba.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że przy Twoich analizach mecz jest pokazany jako kropki z numerami - nie mogę tego nigdzie znaleźć jak to włączyć. Raz doszukałem się czegoś podobnego w raporcie po meczu, ale były tam na sztywne bramki-strzały celne-niecelne itd. a nie cały mecz, kropki się nie ruszały. Mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie tego szukać?

 

Kandydata na cytat nowego roku w sumie już mam :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...