Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

FC Barcelona: Valdés; Puyol, Márquez, Milito, Abidal; Touré, Xavi, Deco; Iniesta, Ronaldinho y Eto'o

To jakaś kpina? :|

To nie kpina tylko czystej krwi prawda !!

I coś czuje, że po meczu wszyscy znów go pokochają i w końcu przestaną krytykować :doh!:

On wam pokaże, KIBICE REALU MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚĆI !

Odnośnik do komentarza

Rijkaard pokazał tylko, że jest niekonsekwentny w swoich decyzjach. Gdyby ktoś inny zachowywał się tak, jak Dinho mógłby nawet nie pojawić się na ławce. Ronaldinho robi z siebie Boga, którym zupełnie nie jest. Prymat w Blaugranie wiedzie teraz Messi, a Brazylijczyk nie może się z tym pogodzić, psując atmosferę w drużynie. Jak ma być tak dalej, to nie będzie dla niego miejsca w drużynie.

Odnośnik do komentarza
FC Barcelona: Valdés; Puyol, Márquez, Milito, Abidal; Touré, Xavi, Deco; Iniesta, Ronaldinho y Eto'o

To jakaś kpina? :|

To nie kpina tylko czystej krwi prawda !!

I coś czuje, że po meczu wszyscy znów go pokochają i w końcu przestaną krytykować :doh!:

On wam pokaże, KIBICE REALU MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚĆI !

 

Nawet jeśli miałby zagrać dzisiaj swietne spotkanie to i tak będzie nadal jednym z słabszych zawodników Barcy.

 

Po jednym nie da sie określić czy forma wróciła czy nie.

Odnośnik do komentarza
FC Barcelona: Valdés; Puyol, Márquez, Milito, Abidal; Touré, Xavi, Deco; Iniesta, Ronaldinho y Eto'o

To jakaś kpina? :|

To nie kpina tylko czystej krwi prawda !!

I coś czuje, że po meczu wszyscy znów go pokochają i w końcu przestaną krytykować :doh!:

On wam pokaże, KIBICE REALU MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚĆI !

 

Nawet jeśli miałby zagrać dzisiaj swietne spotkanie to i tak będzie nadal jednym z słabszych zawodników Barcy.

 

Po jednym nie da sie określić czy forma wróciła czy nie.

W to ci wierzę, ale po pierwszej połowie to on oraz Eto'o napędzali zespół no ewentualnie dodałbym jeszcze Puyola oraz Deco.

Odnośnik do komentarza
FC Barcelona: Valdés; Puyol, Márquez, Milito, Abidal; Touré, Xavi, Deco; Iniesta, Ronaldinho y Eto'o

To jakaś kpina? :|

To nie kpina tylko czystej krwi prawda !!

I coś czuje, że po meczu wszyscy znów go pokochają i w końcu przestaną krytykować :doh!:

On wam pokaże, KIBICE REALU MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚĆI !

 

Nawet jeśli miałby zagrać dzisiaj swietne spotkanie to i tak będzie nadal jednym z słabszych zawodników Barcy.

 

Po jednym nie da sie określić czy forma wróciła czy nie.

W to ci wierzę, ale po pierwszej połowie to on oraz Eto'o napędzali zespół no ewentualnie dodałbym jeszcze Puyola oraz Deco.

 

To my chyba inny mecz oglądliśmy ;)

Odnośnik do komentarza

Kolego, cwaniaku Giovanni, gdzie był ten Twój Ronaldinho? :>

Jego czas w Blaugranie się skończył. Nie ma już tego gracza co kiedyś, a w nieskończoność nie będziemy czekać na jego formę. Fatalna gra w Gran Derby całej drużyny, oprócz Puyola. Udowodnił, kto jest sercem Barcy.. Więcej o meczu nie piszę, bo po prostu szkoda słów.

 

BTW --> 666 post w tym temacie.. Ta porażka, to dzieło szatana :keke:

Odnośnik do komentarza
FC Barcelona: Valdés; Puyol, Márquez, Milito, Abidal; Touré, Xavi, Deco; Iniesta, Ronaldinho y Eto'o

To jakaś kpina? :|

To nie kpina tylko czystej krwi prawda !!

I coś czuje, że po meczu wszyscy znów go pokochają i w końcu przestaną krytykować :doh!:

On wam pokaże, KIBICE REALU MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚĆI !

Cóż, miałem sie na baczności. Ale jedno musze Ci przyznać. Po tym meczu pokochałem Ronaldinho, zagrał tak cienko, że nawet obrona Realu sobie z nim poradziła. Mam nadzieje że Rijkaard dalej bedzie taki niezdecydowany, bo póki R10 bedzie grał to jedyny klub z jakim możecie wygrać to Murcia.

Ronaldinho, Rijkaard :respekt:

O tym co wyprawiał sędzia nie ma co wspominać, Mechóto jak zwykle dał popis. Chyba jedyny człowiek na boisku który był słabszy od Ronaldinho.

Odnośnik do komentarza
O tym co wyprawiał sędzia nie ma co wspominać, Mechóto jak zwykle dał popis. Chyba jedyny człowiek na boisku który był słabszy od Ronaldinho.

 

Co konkretnie masz do zarzucenia? Sędziowanie było przyzwoite i co najważniejsze nie wypaczyło meczu.

 

Raijkard nie ma jaj. Zamiast zdecydować się na tych co są w dobrej formie czyli młodzików postawił na stare karty i się zawiódł. Nie wiem dlaczego po tym co wyprawiał na treningu znalazł się w kadrze meczowej a co dopiero w wyjściowym składzie. Nie mój problem ale z taką grą ciężko będzie miała Barca przegonić Real. Nadzieja w Messim i tych dwóch młodzikach, którzy mogą wnieść ożywienie do Barcelony. Najelepszym zawodnikiem był Yaya, który był najgroźniejszy pod bramką Ikera.

Odnośnik do komentarza
Co konkretnie masz do zarzucenia? Sędziowanie było przyzwoite i co najważniejsze nie wypaczyło meczu.

 

Nie no sorry, może sędziowanie wyniku nie wypaczyło, ale naprawdę było słabe, bardzo słabe. Pan Gonzales nie widział ewidentnych fauli m.in. tego Ikera poza polem karnym, lub pociągania za koszulkę Zambrotty(?) przez Diarrę podczas kontrataku Barcy, niewspominając o domniemanym faulu Puyola na Robinho, za który kapitan Barcy otrzymał żółtą kartkę :rotfl: Tam nawet faulu nie było, a upadek Robinho po jakiś 3/4 sekundach był zaprawdę prześmieszny. W innej z kolei sytuacji Robinho w środku polu potyka się o własne nogi(!), a Mejuto gwiżdżę faul na Brazylijczyku. Mimo braku jakiegokolwiek(!) kontaktu, między nogami zawodnika Realu, a zawodnikami FCB.

 

Wiem wymieniłem tylko błędy na korzyść Realu, ale te na korzyść Barcelony, mimo iż się zdarzały się, nie zapadły mi tak w pamięci jak te, które (i stwierdzam to z całą świadomością) skompromitowały hiszpańskiego arbitra.

 

Generalnie słaby mecz. Słaba Barca. Niewiele lepszy Real, ale decydująca bramka, po prześlicznej akcji. Druga połowa wedle zasady: Realowi się nie chce, a Barca nie może.

Rijkaard by się wstydził. Ronaldinho słabiusieńko.

Czy tylko ja łapałem się za głowę, nie widząc Eidura w podstawowym składzie? Liczyłem na Barcę, ale się zawiodłem :/

Odnośnik do komentarza

Akurat ten faul po którym dostał Puyol kartkę jak najbardziej zasłużony. KOntakt był między Brazylijczykiem a Hiszpanem, który na pewno wybił Robinho z równowagi dlatego nie zdąrzył do tej piłki pierwszy. Sędzia chciał póścić sytuacje ale gdy zobaczył, że faulowany Robinho traci na tym odgwizdał faul. I to że się Robinho przewrócił dla arbitra nie powinno mieć żadnego znaczenia tylko czy Puyol trafił w nogę Robinho. A tak było na pewno. Trzeba też zrozumieć sędziego, który jest pod szczególną presją i mogą zdarazać mu się małe błędy. Na pewno się nie skompromitował.

Odnośnik do komentarza

Faul był zasłożony <rotfl> Nie wiem czym sobie Robinho zasłużył, ale skoro tak twierdzisz...

 

Rijkaard stał się ofiarą własnych, niekonsekwentnych decyzji. IMHO on już nie ma pomysłu na tę drużynę, jest totalnie zagubiony. Może się wypalił, może brakuje Ten Cate, który trzymał drużyne w ryzach. Zrobił dla klubu bardzo dużo, ale jego czas dobiega końca.

Odnośnik do komentarza

HALA MADRID !!

Nie spodziewałem sie takiej bezradności ze strony Barcelony. Na prawdę sie na nich zawiodłem. Myślałem ze stworzą akcje meczu albo coś w tym stylu co zawsze pokazywał wielki "Ronaldinho" który tym razem wywracał sie jak kukła za Ramosem wtedy gdy ten odbierał mu piłkę lub Eto'o który z kolei robił to na Pepe w nadziei na wolnego czy karnego.

Jedyny zawodnik Barcelony to Iniesta który imponował ale co on sam zrobi? HALA MADIRD !! HALA BAPTISTA!!

Odnośnik do komentarza
Co konkretnie masz do zarzucenia? Sędziowanie było przyzwoite i co najważniejsze nie wypaczyło meczu.

 

Nie no sorry, może sędziowanie wyniku nie wypaczyło, ale naprawdę było słabe, bardzo słabe. Pan Gonzales nie widział ewidentnych fauli m.in. tego Ikera poza polem karnym, lub pociągania za koszulkę Zambrotty(?) przez Diarrę podczas kontrataku Barcy, niewspominając o domniemanym faulu Puyola na Robinho, za który kapitan Barcy otrzymał żółtą kartkę :rotfl: Tam nawet faulu nie było, a upadek Robinho po jakiś 3/4 sekundach był zaprawdę prześmieszny. W innej z kolei sytuacji Robinho w środku polu potyka się o własne nogi(!), a Mejuto gwiżdżę faul na Brazylijczyku. Mimo braku jakiegokolwiek(!) kontaktu, między nogami zawodnika Realu, a zawodnikami FCB.

 

 

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,75067...toreportaz.html :>

Odnośnik do komentarza
Co konkretnie masz do zarzucenia? Sędziowanie było przyzwoite i co najważniejsze nie wypaczyło meczu.

 

Nie no sorry, może sędziowanie wyniku nie wypaczyło, ale naprawdę było słabe, bardzo słabe. Pan Gonzales nie widział ewidentnych fauli m.in. tego Ikera poza polem karnym, lub pociągania za koszulkę Zambrotty(?) przez Diarrę podczas kontrataku Barcy, niewspominając o domniemanym faulu Puyola na Robinho, za który kapitan Barcy otrzymał żółtą kartkę :rotfl: Tam nawet faulu nie było, a upadek Robinho po jakiś 3/4 sekundach był zaprawdę prześmieszny. W innej z kolei sytuacji Robinho w środku polu potyka się o własne nogi(!), a Mejuto gwiżdżę faul na Brazylijczyku. Mimo braku jakiegokolwiek(!) kontaktu, między nogami zawodnika Realu, a zawodnikami FCB.

 

 

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,75067...toreportaz.html :>

Dużo bardziej pasowałby filmik z tą sytuacją, niż jedno ujęcie, na którym nie widać jak wyglądała sytuacja z piłką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...