Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

nikt nie przeczy ze skopal, bo jest dorosly i tlumaczenie sie ze nie wiedzial co podpisuje jest glupie. ale mowimy o wsparciu dla niego od klubu, a w tym moim zdaniem nie ma nic dziwnego.

No dla mnie ( i nie tylko, widać to po reakcjach kibiców FCB) to ma/miało trochę inny wydźwięk: Leo, oszukałeś, ukradłeś, ale my się nie przejmujemy.

 

A co ukradł Messi?

 

Kasę, która należała do państwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

można uważać unikanie kradzieży za kradzież xD

Że jak? :ke: Nie zapłacił podatków=okradał państwo.

 

 

podatki = usankcjonowana przez państwo grabież prywatnego mienia

 

:picard: To nie rozmawiamy o poglądach ludzi. Morpheus napisał sedno.

Odnośnik do komentarza

jakby Twoj ojciec/matka/zona/corka poszly do wiezienia bo nie placily podatkow nie wspieralbys juz ich? bo widze ze o to masz najwieksze "pretensje" :)

Nie, nie. Niech sobie wspierają. Nic mi do tego. Chodzi o formę. Przecież to nawet kibice FCB dostrzegli. Wyszło na to, że mają w tej chwili utożsamiać się z oszustem.

Odnośnik do komentarza

 

jakby Twoj ojciec/matka/zona/corka poszly do wiezienia bo nie placily podatkow nie wspieralbys juz ich? bo widze ze o to masz najwieksze "pretensje" :)

Nie, nie. Niech sobie wspierają. Nic mi do tego. Chodzi o formę. Przecież to nawet kibice FCB dostrzegli. Wyszło na to, że mają w tej chwili utożsamiać się z oszustem.

 

ale jak to "mają"? :D przecież nie ma żadnego przymusu uczestniczenia w tej akcji.

Odnośnik do komentarza

 

jakby Twoj ojciec/matka/zona/corka poszly do wiezienia bo nie placily podatkow nie wspieralbys juz ich? bo widze ze o to masz najwieksze "pretensje" :)

Serio ktoś traktuje Messiego jak ojca? Ale ryfa.

 

mysle ze relacje klub - Messi spokojnie mozna nazwac ojcowskimi. w koncu to klub jest pomyslodawca akcji.

Odnośnik do komentarza

nie narzekam, ale po zakupie Umtitiego, ktory moze grac tez na lewej obronie bardziej potrzebny jest prawy obronca. tam zostal Vidal, ktoremu nie ufa Enrique i Roberto dla ktorego nie jest to nominalna pozycja. zobaczymy co wymysla :-k w Bellerina nie wierze, ale jakis Mario Gaspar by sie przydal ;)

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba to hasło weareallmessi, ale jeszce dodałbym, #ButMessiIsntOneOfUs, nie wiem czemu, tak utalentowany piłkarz miałby ze swojej fortuny dokładać do pensji policjantów czy lekarzy.

 

Policja musi pilnować, żeby jakiś głupi pieszy lub inny uczestnik ruchu nie wpadł Messiemu pod koła. Jeszcze zniszczy mu samochód albo go wystraszy. Wydaje mi się, że w takim wypadku warto płacić podatki. Największe gwiazdy trzeba chronić i o nie dbać.

Odnośnik do komentarza

No to trochę świeżej krwi nam przybyło :) przydało by się jeszcze do środka pola

do środka pola? Busquets, Rakitic i Iniesta to pewniaki do pierwszego składu, a oprócz tego masz Rafinhę, Sergiego Roberto, Ardę Turana, dołączonego do pierwszego składu Sampera, Suareza, który może też grać w środku i Mascherano, który ma być w tym sezonie częściej wystawiany w pomocy. nawet biorąc pod uwagę, że ktoś odejdzie (chyba tylko Turan jak coś) nie sądzę, żeby był ktoś jeszcze potrzebny w sytuacji, gdy trzeba wzmocnić prawą obronę i atak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...