Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

o ile wczesniej powinien byc wlaczony wedlug Ciebie czas w takim razie? 0.2-0.3 sekundy? Ross wypuszcza pilke jak na zegarze zostalo 0.5

 

Nie potrafię napisać z taką dokładnością. Sorry.

 

no to sam widzisz ze wcale nie taka oczywista ta decyzja, ktora nazwales "najrozsadniejsza".

Odnośnik do komentarza

kurwa, ja to masz szczescie. postawilem w nocy NBA, a mianowicie ponad 210 pkt w meczu Toronto - Sacramento, lacznie z dogrywka. przy stanie 102-99 Toronto trafia za 3 i doprowadza do dogrywki w ktorej na pewno by te brakujace punkty padly, ale sedzia z powodu jakiegos wymyslonego problemu z zegarem postanawia nie uznac prawidlowego trafienia :D no jaja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zVkL0nCErKs

Odwołuj się, bo tam niezły wałek poszedł :P

Popatrz sobie na YT, czy od momentu dotknięcia piłki przez Cousinsa do momentu opuszczenia piłki rąk Rossa upłyneło 2.4 s., czy więcej.

Na szóstym czytałem, że w ogóle nie powinno być 2,4 s tylko 3,3 bo akcję wcześniej Kings miało na zegarze 27,3 s i zrobili błąd 24 sekund :-k

Odnośnik do komentarza

Never ending story...

 

@beeres, Gabe, T-m:

 

przeciez czas zostal wlaczony zanim zawodnik Toronto dotknal pilki, wiec jak? zatrzymajcie filmik w 1:09.

 

Tak, ale nie w momencie, kiedy Boogie jej dotknął, tylko dopiero, kiedy piłka dotknęła parkietu :-k

Odnośnik do komentarza

Widać studia prawnicze to wciąż za mało, żeby wiedzieć, że jak ktoś pisze, że jest koniec tematu z jego strony, to koniec tematu :roll:

 

P.S.

Gacek, pisałeś coś, że beeres choćby zniósł jajko, to nie znajdzie używania przez Ciebie wyzwisk. Jak widać beeres daleko szukać nie musi, bo choćby w Twoim ostatnim wpisie.

Okazuje się, że jednak nie był to koniec tematu z Twojej strony. Czy ktoś jest zdziwiony?

Odnośnik do komentarza

 

Widać studia prawnicze to wciąż za mało, żeby wiedzieć, że jak ktoś pisze, że jest koniec tematu z jego strony, to koniec tematu :roll:

 

P.S.

Gacek, pisałeś coś, że beeres choćby zniósł jajko, to nie znajdzie używania przez Ciebie wyzwisk. Jak widać beeres daleko szukać nie musi, bo choćby w Twoim ostatnim wpisie.

Okazuje się, że jednak nie był to koniec tematu z Twojej strony. Czy ktoś jest zdziwiony?

 

 

Niby w którym miejscu? :| Moje post scriptum dotyczy tego co Gacek napisał o beeresie.

Odnośnik do komentarza

Never ending story...

 

@beeres, Gabe, T-m:

 

przeciez czas zostal wlaczony zanim zawodnik Toronto dotknal pilki, wiec jak? zatrzymajcie filmik w 1:09.

 

Tak, ale nie w momencie, kiedy Boogie jej dotknął, tylko dopiero, kiedy piłka dotknęła parkietu :-k

no ja rozumiem o co Ci chodzi, rozumiem tez o co chodzilo sedziom, ale MOIM ZDANIEM od momentu dotkniecia przez Cousinsa do wlaczenia zegara nie minelo wiecej niz 0,5 sekundy, czyli tyle ile przed koncem Ross wypuscil rzut. i jak dla mnie widac to ewidentnie, ze az tyle czasu nie minelo, zeby nie uznawac tego rzutu.

 

odwolywal sie nie bede, bo szkoda czasu. nawet jakby mi przyznali racje ze dogrywka powinna byc (czego nie zrobia, bo przy wynikach biora pod uwage nba.com) to pewnie by tlumaczyli ze wcale nie ma pewnosci ze w dogrywce over by padl :D mialem raz nastepujaca sytuacje:

 

postawilem w NBA ktora druzyna pierwsza zdobedzie 10 czy tam 20 punktow. ogladam mecz, moja druzyna zdobywa pierwsza wymagane punkty i ide spac. wstaje rano a tam zaklad przegrany. okazuje sie ze na nba.com popelnili blad w scorebordzie i zapisali punkty po zlej stronie :D nic nie dalo ze wyslalem im screen z wynikiem w danym momencie, potem filmik jak moja druzyna zdobywa 20-ty punkt - powiedzieli ze oni biora wyniki z nba.com i tam tak jest wiec zaklad przegrany :D nawet za rada Qcz pisalem jakies odwolania do jakiej organizacji na Malcie nadzorujacej wszystkich bukmacherow ale powiedzieli to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...