Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No i po dzisiejszym dniu wiemy tylko tyle, że premiera Football Manager 2018 będzie miała miejsce 10 listopada, a na pierwsze informacje dotyczące zmian w najnowszej części przyjdzie nam poczekać do końca września :)

 

Niech tylko nic nie spierniczą, a będzie dobrze :D Chyba, ze szykują jakąś rewolucję ;)

System VAR wprowadzą :D

 

To system dla sędziów, dodatkowo zawsze SI mówiło, że nie powprowadza rzeczy spoza zarządzania klubem. :>

 

Dobrze, że mi przeszło jakiś czas temu i nie kupię nowego FMa :D

 

 

Ja poczekam na opinie graczy :) Jeżeli nie pojawią się jakieś naprawdę fajne ciekawostki nie będzie sensu się przesiadać.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, gdyby można było poprowadzić drużynę młodzieżową lub rezerwy jakiegoś klubu, zwłaszcza będąc trenerem bez żadnych doświadczeń. W końcu sporo szkoleniowców tak zaczynało karierę. A z takich absolutnych drobnostek, to mogliby dać wskaźnik określający czas do ukończenia egzaminów na licencję trenerską.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, fajnie, tylko takie życzenia pojawiają się od co najmniej kilku (kilkunastu) wersji i... nic. SI woli inne rzeczy, mniej potrzebna (moim zdaniem) wprowadzać, niż choć trochę posłuchać fanów gry.

Gdyby to zrobili (posłuchali ludzi) to w ciągu np. dwóch lat mogli by wypuścić chyba grę idealną ;)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, fajnie, tylko takie życzenia pojawiają się od co najmniej kilku (kilkunastu) wersji i... nic. SI woli inne rzeczy, mniej potrzebna (moim zdaniem) wprowadzać, niż choć trochę posłuchać fanów gry.

Gdyby to zrobili (posłuchali ludzi) to w ciągu np. dwóch lat mogli by wypuścić chyba grę idealną ;)

 

Tylko wtedy nikt nie kupowałby kolejnych odsłon gry ;)

Ostatnio wymyślili durny kreator menedżera. Kiedyś można było dać swoją fotkę i luz, teraz trzeba grać z jakimś gównem. Fatalnie to wygląda.

Czuję, że w tym roku dadzą możliwość kreowania maskotki klubowej, albo rozwiną opcje z naukowcami ;)

Wreszcie może ich zatrudnianie coś da ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja poczekam na opinie graczy :) Jeżeli nie pojawią się jakieś naprawdę fajne ciekawostki nie będzie sensu się przesiadać.

 

Dokładnie, teraz FM jest jak dla mnie grywalny, a na nowego poprawionego zawsze trza czekać do lutego :)

 

 

Nie wiem jak oni to robią. Co roku jest to samo. Naprawiają silnik, żeby go potem schrzanić i znowu naprawiać :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja poczekam na opinie graczy :) Jeżeli nie pojawią się jakieś naprawdę fajne ciekawostki nie będzie sensu się przesiadać.

 

Dokładnie, teraz FM jest jak dla mnie grywalny, a na nowego poprawionego zawsze trza czekać do lutego :)

 

 

Nie wiem jak oni to robią. Co roku jest to samo. Naprawiają silnik, żeby go potem schrzanić i znowu naprawiać :D

 

Może zaczynają od jakiś "finalnej" wersji, która posiada te same błędy i stąd zawsze szybko wiedzą jaką łatkę później wypuścić :P

Odnośnik do komentarza

Nie nooo... proszę Was, chłopcy, no! :)

Ten pomysł z możnością prowadzenia U-18, rezerw jest sympatyczna. W końcu naprawdę by można zrobić karierę od zera do bohatera. Np. prowadzisz rezerwy jakiegoś topowego zespołu, jakiś tam wyniki się uda zrobić. Wtedy można się gdzieś tam przenieść- np. do III ligi polskiej ;)

Odnośnik do komentarza

Nie nooo... proszę Was, chłopcy, no! :)

Ten pomysł z możnością prowadzenia U-18, rezerw jest sympatyczna. W końcu naprawdę by można zrobić karierę od zera do bohatera. Np. prowadzisz rezerwy jakiegoś topowego zespołu, jakiś tam wyniki się uda zrobić. Wtedy można się gdzieś tam przenieść- np. do III ligi polskiej ;)

 

Takich cudów to ja nie oczekuję :D Marzyciel :D

Odnośnik do komentarza

Czemu nie? Wystarczyło by dać ogranicznik, że z licencją np. A możesz prowadzić tylko zespoły rezerw, z licencją A + 2 lata zespoły z IV ligi, a z licencją B np. z III ligi.

Toż to nie cud :p


Przeciez mozna prowadzic rezerwy. Gralem tak Porto B.

No ok, ale rezerw np. w Anglii, czy innych krajach nie możesz, Samych u-18 też nie. Tzn. niby można- zlecić asystentowi prowadzenie pierwszej ekipy.

Odnośnik do komentarza

A można iść w troszkę inną stronę- nie dla starych wyjadaczy ;):

zbudować wyszukiwanie klubu.

Sporo graczy ma dylemat kim zagrać. No to przy wyborze ekipy można by było jakieś parametry powybierać odnośnie bazy treningowej, szkółki czy coś.

Taki filtr klubowy na różne opcje z nim związane.

Odnośnik do komentarza

Przeciez mozna prowadzic rezerwy. Gralem tak Porto B.

 

O ile działają tak jak oddzielne kluby :)

Rezerw grających w ligach rezerw czy U-18 nie obejmiesz.

 

@ Makk jestem absolutnie ZA, nawet bardzo ZA, ale patrząc jak działa SI to znowu jakieś duperele dodadzą dla gimbazy zamiast tego czego naprawdę chcą gracze :)

Kariera od zera i trenera rezerw czy U-18 na zasadach jakie opisałeś byłaby mega. Tylko wtedy musieliby dopracować ligi rezerw i U-18 :) Do zrobienia, ale czy warto skoro ludzie i tak kupią grę z dodaną opcją kreowania maskotki?

A można iść w troszkę inną stronę- nie dla starych wyjadaczy ;):

zbudować wyszukiwanie klubu.

Sporo graczy ma dylemat kim zagrać. No to przy wyborze ekipy można by było jakieś parametry powybierać odnośnie bazy treningowej, szkółki czy coś.

Taki filtr klubowy na różne opcje z nim związane.

 

Dobre macie pomysły kolego :)

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, można objąć rezerwy, jeśli grają w systemie ligowym w niższej lidze - więc w sumie chodzi o poszerzenie bazy ;). Chyba, że rezerwy grają tylko w lidze rezerw - wtedy nie można i tu mogliby dodać taką możliwość.Podobnie z ligą juniorską.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...