Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem, że tylko mi francuski ciężko wchodzi.

 

Czytany spoko, czasem nawet zapominam, że czytam po francusku.

Wiadomości też jakieś obejrzę, program dokumentalny, czy telemarketing, za to ich niedbały sposób mówienia poza tym i generalnie brak podpisów do czegokolwiek po francusku nie pomaga w uczeniu się słuchania :/

A w ogóle jakby ktoś chciał posłuchać jak faflunią w różnych językach, to mam fajny link (tylko mi nie popsujcie, bo fajnie póki co działa):

 

https://www.firstonetv.eu

Odnośnik do komentarza

Francuskie radio jest jedynym, z którego nie mogłem wyłapać nawet o czym mówią.

True. Jak na niemiecki/angielskim było puszczane nagranie to w 90% przypadków wiedziałem chociaż ile słów było wypowiedziane. A we francuskim to nie wiedziałem czy to dwa zdania czy dwa słowa :D

Odnośnik do komentarza

Ja nie cierpię języka francuskiego i jak na złość teraz siedzę w otoczeniu samych Francuzów. ;)

 

Btw. polecam Nba2k17. Świetna koszykówka, wciągnąłem się na całego, choć jestem cienki i ceglę równo ;), ale w końcu zaczynam playcalling ogarniać :)

Ja już nawet kilka razy dostałem wciry online, chociaż blacktopa ze 3 razy na 8 wygrałem. Kiedy gramy ? ;]

Odnośnik do komentarza

Najfajniej by chyba było jakby najpierw dali odświeżoną jedynkę, a potem niedługo dwójkę. I żeby też było na PC ;)


Dudek, myślę, że w tygodniu uda się dogadać :)

 

Pewnie nie będę dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem, bo ja naprawdę jestem słaby ;), no i generalnie nie grałem jeszcze online (bo nie lubię grać z obcymi ludźmi :P).

Ja mam problem zawodowca, który wypadł z obiegu i zaczął grać po iks latach. ;) Kiedyś jak się grało ligi online na xboxie i pc (do nba 2k14) to większość zagrań robiłem intuicyjnie, co teraz mi mocno przeszkadza, bo się sterowanie zmieniło. Także spoko, będzie równo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...