Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, jak ja nie umiem bardzo bukmacherki :kekeke: Postawiłem ten mecz polecany przez Szramka, a tam kurwa czerwona kartka dla przeciwników i Borussia nie wykorzystała dwóch karnych, no śmiech na sali :lol: Jeszcze za resztkę kasy postawiłem kombinację trzech pewniaków z ligi niemieckiej, wszedł 1 mecz na 3 :keke:

Paaanie, nic mi nie mów :D Dwa kupony mi zjebali

Odnośnik do komentarza

Tak, całkiem. Chociaż często nie można przejść po swojemu, bo skrypty jednak dają tylko kilka możliwości, ale fajnie się zabija :keke:. Grałem daaaawno temu, teraz zainstalowałem, włączyłem i okazało się, że trzy misje przeszedłem i koniec gry. W tej wersji jest fabuła ;).

 

Na steamie mam 29h gry.

Odnośnik do komentarza

http://www.90minut.pl/liga/0/liga8739.html

 

czy kiepsko, to bym nie powiedział

 

ogólnie spoko skrzydła chodzą w Legii, i na pewno Sebastian Szymański ogarnia. do tego Wieteska oczywiście profesor na tle 3 ligi.

 

wiesz patrząc na potencjał kadrowy to jednak w mojej ocenie powinni wciągnąć tę ligę nosem, a początek mieli bardzo kiepski w tej rundzie, teraz trochę lepiej to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...