Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien, ze w rundzie pucharowej "wylosuje" ich Barcelona ;)

 

Biorac pod uwage, ze Bayern, Manchester City i PSG/Arsenal wychodzą z drugich miejsc, to w tym sezonie w ogóle nie ma sensu dla Realu bić się o pierwsze miejsce. Szczególnie, że z pierwszych miejsc wychodzą takie potęgi jak Leicester, Benfica, Monaco. Tylko Juve i PSG/Arsenal dla Realu z pierwszych miejsc groźne.

Odnośnik do komentarza

Samobój PSG tak trochę #FM17style

 

Taki mocno :keke:

 

Generalnie Krycha to taka padaka, że nie umie przyjąć piłki która prawie stoi, ma problem z podaniem na 2 metry a przed chwil wykurwił orła bo nie ogarnął sytuacji, że partner bierze mu piłke :roll:

Chyba największy przegrany ME

Odnośnik do komentarza

Raczej jego konto nie narzeka ;)

 

Myślę, że w Sevilli też biedakiem nie był, a sportowo pewnie więcej frajdy mu to sprawiało.

 

BTW, dziwi mnie ten zjazd Krychowiaka. Rok temu wydawałby mi się TOP5 DMów na świecie, przeszedł do ligi, którą zna, do trenera, z którym pracował. Wyglądało to na transfer idealny.

Odnośnik do komentarza

 

Raczej jego konto nie narzeka ;)

 

Myślę, że w Sevilli też biedakiem nie był, a sportowo pewnie więcej frajdy mu to sprawiało.

 

BTW, dziwi mnie ten zjazd Krychowiaka. Rok temu wydawałby mi się TOP5 DMów na świecie, przeszedł do ligi, którą zna, do trenera, z którym pracował. Wyglądało to na transfer idealny.

 

 

No tak, tylko że kontuzja przed ME, pewnie jakieś nie do końca zaleczone urazy, krótka przerwa między rozgrywkami, latanie z transferem i no nie poszło :D Bardziej martwi, to że już 3 miesiąc gra taką padakę i nic się nie podnosi.

Odnośnik do komentarza

Neymarze, nigdy nie będziesz Ronaldinho. Nie wiem na ile to wspominki "starych dobrych piłkarskich czasów", ale R10 to był artysta i pamiętam pozytywne emocje z nim związane. A Neymar to jest taki mały, wredny, chamski podlotek.

Propsuje. Dla mnie to taki drugi Robinho jak już raz pisałem.

 

Cavani za krótko przycisnął loba, a mogła być ładna bramka xD

Aresenal 2 gole przy 1 celnym strzale FM mode on xD

Odnośnik do komentarza

Robinho wydaje mi się jednak sporo słabszym zawodnikiem od Neymara. Kiedy Ney przechodził do Barcelony, a Bale do Realu myślałem, że Królewscy zrobili świetny interes, a z perspektywy czasu (oprócz podatkowych przygód), to wydaje mi się, że Barcelonie lepiej Neymar posłużył niż Bale Królewskim. A Robinho? Miał jeden dobry sezon w Realu, odbiła mu palma i nawet nie wiem gdzie teraz gra. Neymar tak nie skończy.

 

A co do Krychowiaka, to ja rozumiem kiepskie wejście w sezon, przeprowadzka, trele morele. Minęło jednak już kilka miesięcy, więc mógłby zacząć chociaż dawać oznaki lepszej gry.

Odnośnik do komentarza

 

Neymarze, nigdy nie będziesz Ronaldinho. Nie wiem na ile to wspominki "starych dobrych piłkarskich czasów", ale R10 to był artysta i pamiętam pozytywne emocje z nim związane. A Neymar to jest taki mały, wredny, chamski podlotek.

 

No pls, dla mnie są identyczni. Kariera Ronniego królewsko zmarnowana i krótka ogólnie.

 

R10 też był częstokroć chamskim prowokatorem rzucającym się do przeciwników? Nie przypominam sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...