Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Bonaventura i Milan prowadzi z Sassuolo

Po minucie remis....

Świetne podanie Abate do stojącego na dobrej pozycji Politano a później komedia w wykonaniu De Sciglio i Donnarumy...

De Sciglio?

Przecież tam zawalił w 99% bramkę Donnarumma. Pewnie, podanie Abate nie mogło być gorsze, ale sytuacja była opanowana do momentu, gdy Donnarumma nie stracił rozumu i nie wyszedł na 16 metr.

Odnośnik do komentarza

Ależ bramę sieknąłby Runje, ale trafił w słupek :(


Jagiellonia - Pogoń 0:0 HT

 

Wyrównany mecz. Obie strony miały swoje szanse.


Luck do przerwy 47 jardów i INT co daje w sumie... 0 punktów. Gabe może zaczynać mrozić szampana.

 

Andrew się ogarnął, w ostatniej kwarcie machnął 2 TD i skończył mecz z prognozowanym wynikiem - 17. Dobre i to.


Ballotelli znowu daje o sobie znać. W 86 minucie zdobył zwycięską bramkę dla Nicei, a w doliczonym czasie wyleciał z boiska :D

Odnośnik do komentarza

Bo Mihajlović to bardzo fajny, zdolny trener. IMO jakby nie przeszedł z 4-3-3 na 4-4-2 (w mojej ocenie to decyzja, jaką podjąłby w tamtym czasie każdy fan Interu prowadząc Milan, fatalna na dłuższą metę), to Milan awansowałby do pucharów, a Serb by został na ławce. I kto wie, jaki byłby wynik finału pucharu, skoro Juventus tak go wtedy odpuścił. Nie jestem zaskoczony tym, że tak dobrze sobie radzi.

Odnośnik do komentarza

Bo Mihajlović to bardzo fajny, zdolny trener. IMO jakby nie przeszedł z 4-3-3 na 4-4-2 (w mojej ocenie to decyzja, jaką podjąłby w tamtym czasie każdy fan Interu prowadząc Milan, fatalna na dłuższą metę), to Milan awansowałby do pucharów, a Serb by został na ławce. I kto wie, jaki byłby wynik finału pucharu, skoro Juventus tak go wtedy odpuścił. Nie jestem zaskoczony tym, że tak dobrze sobie radzi.

 

To imho tylko pokazuje jak chorym klubem jest Milan

Odnośnik do komentarza

W ostatniej minucie Kudła wybija piłkę wprost pod nogi Grzyba, ale nie ten nie opanował piłki :(

 

Jagiellonia - Pogoń 0:0 FT

 

W drugiej połowie totalna dominacja Jagi. Mnóstwo okazji, ale skuteczność fatalna. Była szansa odskoczyć Lechii na 3 punkty. Udało się tylko na jeden. Za dwa tygodnie Jaga jedzie do Niecieczy czyli wicelider będzie podejmował lidera.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...