Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania miał niby większe niż umiem, bo html, css, js, jquery, bootstrap, sql znam z wymaga nych znam, ale chciał ajax i php jeszcze. I to miala być formą stażu/praktyk jako okres próbny więc chyba jakoś by z tego wybrnal. Biurowiec, wynajęta jedna sala dla pracownikow, biurka i 5 kompow + jego sala oddzielna. Chyba szuka oszczednosci...

 

Jak już pisałem, nie ma się co z rozmów cieszyć.

Odnośnik do komentarza

A właśnie, wczoraj wieczorem ta babka co dzwoniła w końcu napisała mi maila z danymi do rozmowy kwalifikacyjnej na piątek. To chyba mój target, junior front-end, a biuro praktycznie pod nosem, z buta bym mógł chodzić :D.

 

Najpierw dwie rozmowy dzisiaj.

a do mnie dziś zadzwonił jeden koleżka i się spytał czy bym nie chciał uczyć dzieciaki programować pytongiem w mincrafcie :keke: chyba trzeba będzie powiedzieć dziń dbrrr tej grze :-k

Odnośnik do komentarza

Tak się doi na rynku pracy niepełnosprawnych chcących pracować.

 

Ja sprzedaje podłogi i wszystkie środki do ich położenia i pielęgnacji nie wychodząc z domu xD

Dodatkowo biorę od znajomych zlecenia na front-end i nie narzekam, bo wszystko się kręci.

Serio musisz wyłazić do ludzi? Przecież to chore skurwysyny.

Odnośnik do komentarza

Wymagania miał niby większe niż umiem, bo html, css, js, jquery, bootstrap, sql znam z wymaga nych znam, ale chciał ajax i php jeszcze. I to miala być formą stażu/praktyk jako okres próbny więc chyba jakoś by z tego wybrnal. Biurowiec, wynajęta jedna sala dla pracownikow, biurka i 5 kompow + jego sala oddzielna. Chyba szuka oszczednosci...

 

Jak już pisałem, nie ma się co z rozmów cieszyć.

nie wybroniłby się - staż to staż i musi być zawarta umowa, nie może być nieodpłatna

nieodpłatna może być tylko praktyka, ale to tylko w ramach kształcenia się

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...