Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie znasz się, kijanka była spoko, tylko czepiłeś się larwy zamiast zwierzaka ;)

 

Ja się czepiam? Wyobraź sobie jaką suszarę zrobiłaby Ci Twoja biologiczka ze szkoły :D

 

no dobra, ale skoro kijanka jest stadium rozwoju zwierzęcia to czym jest? Przecież to nie jest osobny gatunek

Odnośnik do komentarza

 

 

nie znasz się, kijanka była spoko, tylko czepiłeś się larwy zamiast zwierzaka ;)

 

Ja się czepiam? Wyobraź sobie jaką suszarę zrobiłaby Ci Twoja biologiczka ze szkoły :D

 

no dobra, ale skoro kijanka jest stadium rozwoju zwierzęcia to czym jest? Przecież to nie jest osobny gatunek

 

 

No właśnie, to nie jest gatunek, a kiedy mówiły o ulubionym zwierzęciu, to zawsze o wybranym gatunku :) #CMF_uczy

Odnośnik do komentarza

 

 

 

nie znasz się, kijanka była spoko, tylko czepiłeś się larwy zamiast zwierzaka ;)

 

Ja się czepiam? Wyobraź sobie jaką suszarę zrobiłaby Ci Twoja biologiczka ze szkoły :D

 

no dobra, ale skoro kijanka jest stadium rozwoju zwierzęcia to czym jest? Przecież to nie jest osobny gatunek

 

 

No właśnie, to nie jest gatunek, a kiedy mówiły o ulubionym zwierzęciu, to zawsze o wybranym gatunku :) #CMF_uczy

 

https://www.quora.com/What-type-of-animal-is-a-tadpole

Odnośnik do komentarza

Chcecie się kłócić z ekspertem od kija?

 

 

Pierwsza kariera na poważnie w tym FM-ie całkiem nieźle idzie. Tony D'Amato na razie bohaterem Empoli.

Jak jeszcze bawiłem się taktyką:

 

 

VhSzw57.png

 

 

I jak skumałem, że boczni obrońcy to złoto:

 

 

5qOiIUO.png

 

 

A nie, przepraszam. Właśnie FM skontuzjował mi pierwszego bramkarza praktycznie do końca sezonu xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...