Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

czolem!

 

weekend spedzony w Alpach Bawarskich w okolicach Ga-Pa

solidna wyrypa w gorach, a wczoraj fajne krotkie popoludniowe zwiedzanie Drezna - to miasto nic nie traci ze swojego uroku :)

 

a za dwa tygodnie, jak wszystko dobrze pojdzie, kolejny alpejski wyjazd - prawdopodobnie tym razem Wysokie Taury :)

Ja wybieram się jutro do Drezna. Możesz coś szczególnie polecić? Zastanawiałem się np. nad szklaną manufakturą VW ale to chyba nie nadaje się na wycieczkę z rodziną

Wiesz co, ja teraz bylem tylko przejazdem w drodze powrotnej, wiec w sumie przeszedlem sie tylko Starowka, ale kiedys bylem w Muzeum Narodowym w Dreznie i zrobilo na mnie kolosalne wrazenie. Jak nie jestem fanem muzeow, tak to urwalo dupe.

Ale i samo Stare Miasto jest epickie. Od razu widac, ze maja niedaleko duze zloza piaskowca :D

Odnośnik do komentarza

 

Ej Reaper nie da się grać w tę poksy na Androidzie z emulatorem, bo nie można wczytywać gry...

 

Jak nie będziesz wyłączał komórki i emulatora, to da radę ;) Ale ja poświęciłem te chyba 18zł i kupiłem emulator, jakby nie patrzeć już gram w to 20h ;)

 

piękne oszukisty :nununu:

Odnośnik do komentarza

 

Ej Reaper nie da się grać w tę poksy na Androidzie z emulatorem, bo nie można wczytywać gry...

 

Jak nie będziesz wyłączał komórki i emulatora, to da radę ;) Ale ja poświęciłem te chyba 18zł i kupiłem emulator, jakby nie patrzeć już gram w to 20h ;)

 

ale że co? W jakie gracie, bo ja na My Boy Visualu odpaliłem już wiele gier z GBA na androidzie, za darmo, poki też. Nawet chyba zakładałem temat o emulacji na forum. http://forumcm.net/index.php/topic/6356-kacik-emulatorow/o tutaj

Odnośnik do komentarza

Dobrze poleciał, podoba mi się ten chłopak. Kompletnie nie byłem do niego przekonany jak przychodził, myślałem, że typowo na odcinanie kuponów na koniec kariery. Ale świetnie zastępuje Kuciaka, duża klasa i widzę, że nastawienie do klubu i gry bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...