Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czolem!

 

weekend spedzony w Alpach Bawarskich w okolicach Ga-Pa

solidna wyrypa w gorach, a wczoraj fajne krotkie popoludniowe zwiedzanie Drezna - to miasto nic nie traci ze swojego uroku :)

 

a za dwa tygodnie, jak wszystko dobrze pojdzie, kolejny alpejski wyjazd - prawdopodobnie tym razem Wysokie Taury :)

Ja wybieram się jutro do Drezna. Możesz coś szczególnie polecić? Zastanawiałem się np. nad szklaną manufakturą VW ale to chyba nie nadaje się na wycieczkę z rodziną.

 

Właśnie ma się ukazać na PC

tak otwarcie czy na tym shicie od M-softu co bedzie tylko na win10?

 

tylko na win 10.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ocet balsamiczny <3

 

Ostatnio na Galileo był materiał o jakiejś znanej włoskiej wytwórni. 50 euro za bodajże 0,2l.

 

A ludzie przy degustacji woleli ten tani :P

 

 

Tak? Nie wiem, widziałem tylko fragment.

 

No, na samym koncu. Wlasciciel zaczal sie wykrecac ze ludzie zawsze bardziej wola to, co juz znaja ;)

 

 

Ladny psikutas https://streamable.com/hyo2

Odnośnik do komentarza

Przypomnialo mi sie jak w liceum bieglismy sztafete na 1,5km w wyscigu powiatowym. Wyscig byl w parku, dookola duzego stawu. Gdzies w polowie dystansu bieglem na drugim miejscu, zadnych ludzi z obslugi dookola. Dobiegl do mnie gosc z innej szkoly, wyprzedza mnie po wewnetrznej a ja mu JEB Z BARA xD Chlop prawie wyladowal w stawie i krzyczy do mnie CO TY KURWA?! xD A ja mu tylko - sorry, niechcacy xDDD

 

Po chwili mnie dogonil i wyprzedzil, ale juz po mojej prawej :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...