Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No w Lublinie się dużo dzieje jeśli chodzi o kraft. Parę naszych kegów trafiło do Dzikiego Wschodu, prężnie działa PSPD. Fajnie się to kręci tam. Teraz jeszcze na Chmielakach Krasnystawskich będzie dużo kraftu jako konkurencja dla hehe Perełki. W ogóle to zastanawiamy się, czy jechać na Chmielaki się wystawiać.

Odnośnik do komentarza

Ja w styczniu 2012 byłem blisko przeprowadzenia się do Wawy, ale ostatecznie zostałem i jestem zadowolony. Uwielbiam Białystok. W stolicy zarobki byłyby lepsze, ale i wydatki większe.

Łomatkobosko co Suicide Squad jest rozjebanym i nielogicznym filmem :|


Ja po zastanowieniu uznałem, że jednak przesadziłem z początkową oceną i opuściłem o punkt, ale 5/10? Drastycznie ;)

Odnośnik do komentarza

Tio a czemu wystawę odradzasz?

 

Doszedłem do wniosku, że to wystawa naczyń uratowanych z Titanica.

 

Dla mnie Warszawa nie wydaje się jakaś specjalnie droga, ale to pewnie dlatego, że rzadko wychodzę gdzieś na piwo. Obiad z rodziną to jakieś 100 zł - pewnie podobnie jak w innych miastach. Kina w multipleksach kosztują podobnie a jest sporo kin z niższymi cenami. Zakupy robię w auchanie więc też porównywalnie z innymi miastami.

Jedyne co jest rzeczywiście wyraźnie drogie to mieszkania - za swoje 55 m. mieszkanie na Woli mógłbym kupić dom na wsi.

 

O taksówkach w Szczecinie już kiedyś pisałem - najtańsze w Polsce. Ale w Warszawie wcale nie są najdroższe. Bo najdroższe i najgorsze są w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza

We Wrocku są dość drogie taksy. Guli na przykład kasuje 3 miliony za jazdę na Psie-Pole, a to bliżej niż na Zakrzów Scorpia :keke:

No, drogo wychodzi :/ Dlatego ja sie ostatnio zbuntowalem i nigdzie nie jezdze tylko wszystkich zapraszam. Kilka tygodni temu pojechalismy do znajomych w okolice Magnolii i w 2 strony wyszlo prawie 90zl...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...