Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie zgodzę się z Keithem. AP żenujące po całości :/, nie smieszyl ani w czasach licealnych, ani teraz.

 

Na trzeźwo jest żenujące, to prawda. Właśnie po to Pan Bóg wymyślił alkohol, żeby i inteligentni ludzie mogli się czasem pobawić ;)

Odnośnik do komentarza

IMO żenujące to były próby robienia śmiesznych filmów na fali "American Pie". Co do AP to części z oryginalną obsadą były spoko. Te pozostałe typu "Naked Mile" czy "Book Of Love" już były słabe.

Na dobrą sprawę to i AP był revivalem tych teenage sex komedii z lat 80. Nie potrafię tego wytłumaczyć, AP mnie zenuje, a taki jego pierwowzór w postaci pierwszych dwóch części Porcys (trzecia część była już słaba) smieszyl mnie do łez i do dzis lubię go obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza

 

najbardziej wyczekiwana premiera roku dla mnie

 

No ja właśnie z takim nastawieniem wybieram się zaraz do kina.

 

Przecież już oglądałeś. Łot de fak?

 

O kurwa, coś mi forum zwariowało. Wyświetliło mi te posty jako dzisiejsze :D

A American Pie, jak i wszystkie pozostałe debilne amerykańskie komedie, oczywiście hejtuję.

Odnośnik do komentarza

 

 

najbardziej wyczekiwana premiera roku dla mnie

 

No ja właśnie z takim nastawieniem wybieram się zaraz do kina.

 

Przecież już oglądałeś. Łot de fak?

 

O kurwa, coś mi forum zwariowało. Wyświetliło mi te posty jako dzisiejsze :D

A American Pie, jak i wszystkie pozostałe debilne amerykańskie komedie, oczywiście hejtuję.

 

To podaj jeszcze kilka przykładów tych hejtowanych przez Ciebie, bo chcę sobie załatwić jakiś film na wieczór.

Odnośnik do komentarza

Nic ci nie będę podawał. Chyba, że piłę na dobieg żebyś zgubił kilka kilo.


Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy uż. Loczek to nie był ogarnięty gość piszący jakieś opowiadania? Od jakiegoś czasu zwiększył aktywność na forum i sprawia wrażenie debila. Czy tylko ja to zauważyłem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...