Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie masz racji, mylisz się okropnie. Cała seria "Straszny film" to klasyka i komedia w czystej postaci.

Myślę, ze FYM tutaj się nie myli, tylko po prostu oglądał na trzeźwo.

 

 

O tym, że jest klasyką, ba w sumie kultowym filmem spokojnie można mówić. I jest to komedia, może absurdalnie tępa, but still ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie masz racji, mylisz się okropnie. Cała seria "Straszny film" to klasyka i komedia w czystej postaci.

Myślę, ze FYM tutaj się nie myli, tylko po prostu oglądał na trzeźwo.

 

 

O tym, że jest klasyką, ba w sumie kultowym filmem spokojnie można mówić. I jest to komedia, może absurdalnie tępa, but still ;)

 

A ja tego nie negowałem :P Nawet lubię w odpowiednim stanie. Zresztą jak popiję, albo popalę, to ja nawet American Pie lubię :D

Odnośnik do komentarza

American Pie to jednak wyższy poziom humoru, może nie bóg wie jak lotny, ale IMO trochę lepszy ;) i serię lubię, poza tymi fakapami bez oryginalnej obsady.

Czy wyższy to już ryzykowne porównanie. W strasznym filmie ten humor jest trochę bardziej abstrakcyjny, ale myślę, że porównywalny poziomem. To właśnie poziom, o którym mówię "na trzeźwo nie śmieszy" :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...