Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy w BAL-u przestaną mnie w końcu zdejmować ok. 70min meczu? :> Gram ciągle w pierwszym składzie, kondycję ćwiczę żebym mógł wytrzymywać cały mecz (już dawno nie miałem czerwonego rombu), a jednak cały czas trener nie zostawia mnie na cały mecz. Mam już 21 lat.

 

Wejdź sobie w ustawieniach zawodnika w "strengthen" i daj więcej pkt. w stamina, oczywiście kosztem innych. Wtedy kondycja powinna szybciej rosnąć. Podobnie przy zwiększeniu innego aspektu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Kiedy w BAL-u przestaną mnie w końcu zdejmować ok. 70min meczu? :> Gram ciągle w pierwszym składzie, kondycję ćwiczę żebym mógł wytrzymywać cały mecz (już dawno nie miałem czerwonego rombu), a jednak cały czas trener nie zostawia mnie na cały mecz. Mam już 21 lat.

 

Wejdź sobie w ustawieniach zawodnika w "strengthen" i daj więcej pkt. w stamina, oczywiście kosztem innych. Wtedy kondycja powinna szybciej rosnąć. Podobnie przy zwiększeniu innego aspektu. Pozdro.

przecież napisał, że trenuje kondycję :>

Odnośnik do komentarza
Mam oczywiście oryginalnego PES-a 2009, zainstalowane wszystkie łatki od Konami, GAP 4.1 i gra cholernie często sypie mi się do Windowsa :| . Dodam, że mam Windowsa Vistę i gram na lapku. Sterowniki do karty są aktualne, temperatura karty ~60 C. Macie pomysł, gdzie może tkwić problem?

Spróbuj grać bez łatek Konami? Ja grałem w PES-a u siebie na laptopie i też na Viście, ale nie instalowałem łatek Konami, GAP był :)

Odnośnik do komentarza
Mam oczywiście oryginalnego PES-a 2009, zainstalowane wszystkie łatki od Konami, GAP 4.1 i gra cholernie często sypie mi się do Windowsa :| . Dodam, że mam Windowsa Vistę i gram na lapku. Sterowniki do karty są aktualne, temperatura karty ~60 C. Macie pomysł, gdzie może tkwić problem?

Spróbuj grać bez łatek Konami? Ja grałem w PES-a u siebie na laptopie i też na Viście, ale nie instalowałem łatek Konami, GAP był :)

 

Bez łatek było jeszcze gorzej, raz nawet niebieski ekran śmierci i automatyczny restart kompa :|.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Ściągnąłem, pograłem i jestem pod wrażeniem. Grafika bardzo dobra, sterowanie 360 to niebo a ziemia w porównaniu z Fifą10, zmieniając kierunek biegu zawodnik sam wykonuje zwodu, w poprzedniego PES'a nie grałem zbyt długo ale wygląda że jest zdecydowanie więcej tricków. Zawodnicy już nie przebiegają całego boiska w kilka sekund. No ale żeby nie było zbyt kolorowo składy znowu nie zaktualizowane, w Barcelonie niby jest Ibrahimovic, ale za to w L'pool nadal jest Arbeloa i Xabi Alonso. Później dam jakieś screeny.

Odnośnik do komentarza

Gameplay imo znacznie lepszy niż w poprzednich dwóch edycjach. Zawodnicy mają większe problemy z opanowaniem piłki, przez co trudniej stworzyć ładne akcje. Akcje z klepki już nie są takie zabójcze, bo pierwszy zawodnik znacznie wolniej biegnie po oddaniu piłki. Podania górą na wyjście są celniejsze.

Jedna ważna dla mnie poprawka: zawodnicy będący pod presją nie strzelają w trybuny. Nadal ciężko jest strzelić w takiej sytuacji bramkę, ale przynajmniej wygląda to bardziej realistycznie.

Niestety twórcy nie podnieśli poziomu trudności. Na Top Player spokojnie wygrywam po 3:0 :/

Duży plus dla twórców za to, że mecze wczytują się błyskawicznie.

 

Jeszcze coś, o czym pisałem już w Maryni: natężenie światła słonecznego jest zdecydowanie za duże :| Na Villa Marie Stadium w okolicach bramki drużyny gości prawie nic nie widać. W dodatku twarze zawodników są białe jak ściana, nawet u Henry'ego :/

 

Ogólnie demo zdecydowanie na plus. Gameplay poprawiony, grafika też.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...