Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecieź dokładnie o tym pisze, ze geje ze stadionow to geje ukrywający sie, czesto mając problem z zaakceptowaniem z swojej orientacji. Nie oczekujesz chyba, zeby dokonali coming outu przed naziolami?

Poznałem kilku pedałów w swoim życiu, takich którzy się z tym afiszują i takich którzy się tego wstydzą, ale każdy z nich na stadiony patrzył jak na najgorsze zło.

Tez umiem podac dowod anegdotyczny.

Odnośnik do komentarza

A nie interesuje Cię skąd on wie o ukrytych gejach na stadionach?

A u Was murzynow bija... Ej, nie o tym rozmawiamy. Ja Cie pytam o konkret. Jego posty to jakies ogolne uwagi bez konkretnych przykladow, a Ty zarzuciles jemu konkretnemu klamstwo w konkretnej sprawie...

Odnośnik do komentarza

SZk, śmiechem żartem, ale jakbym szukał podobieństwa do forumowego stylu DeRapha, to jednak prędzej wskazałbym na Ciebie, niż na jmk :kekeke:

 

no na pewno łączą ich te wielokropki na każdy kroku :| damn, to już nawet Dacek (pamiętacie, czy już zapomnieliście?) nie był tak irytujący ze swoimi emotami w każdej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza

 

A nie interesuje Cię skąd on wie o ukrytych gejach na stadionach?

A u Was murzynow bija... Ej, nie o tym rozmawiamy. Ja Cie pytam o konkret. Jego posty to jakies ogolne uwagi bez konkretnych przykladow, a Ty zarzuciles jemu konkretnemu klamstwo w konkretnej sprawie...

 

 

akurat tego o co pyta jmk z chęcią bym się dowiedział :P

Odnośnik do komentarza

 

SZk, śmiechem żartem, ale jakbym szukał podobieństwa do forumowego stylu DeRapha, to jednak prędzej wskazałbym na Ciebie, niż na jmk :kekeke:

 

no na pewno łączą ich te wielokropki na każdy kroku :| damn, to już nawet Dacek (pamiętacie, czy już zapomnieliście?) nie był tak irytujący ze swoimi emotami w każdej wypowiedzi

 

 

Ale wytrwale czekał na FMa od kuriera.

Odnośnik do komentarza

 

 

SZk, śmiechem żartem, ale jakbym szukał podobieństwa do forumowego stylu DeRapha, to jednak prędzej wskazałbym na Ciebie, niż na jmk :kekeke:

 

no na pewno łączą ich te wielokropki na każdy kroku :| damn, to już nawet Dacek (pamiętacie, czy już zapomnieliście?) nie był tak irytujący ze swoimi emotami w każdej wypowiedzi

 

 

Ale wytrwale czekał na FMa od kuriera.

 

kurier przeszedł FMa w koszulce United Przecinaka

Odnośnik do komentarza

Dobra, odstawiam trochę żenujący autolans, ale jeśli jeszcze ktoś jest ciekawy jak wygląda "Jeden z dziesięciu" od środka to zapraszam: http://www.playboy.pl/kreator/287/bralem-udzial-w-jednym-z-dziesieciu

 

No tak, jak o dupeczki, to pytałeś Jaha, ale pisząc na taki temat i mając możliwości konsultacji z trzykrotnym zawodnikiem (w tym raz zwycięzcą), to nie skorzystałeś ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś to był Playboy, a teraz...

Chętnie poczytam o tym, jak twoim zdaniem było "kiedyś", a jak teraz - zwracam uwagę na to, że polska strona playboya funkcjonuje od miesiąca. Bo chyba nie masz zamiaru zrobić z siebie idioty i porównywać wersji drukowanej ze stroną internetową?

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, jaka chujowa dyskusja. Przerzucanie się jeden od drugiego co potraficie udowodnić, jak dzieci :lol:

 

No tak się dyskutuje w szczeblach akademickich, i to serio mówię, zwłaszcza mnie to raziło, jak kiedyś zamiast zajęć z fizy poszedłem na konferencję z fizy, no to pytania szły natury: "Jak Pan odniesie to co Pan zreferował przed chwilą, do teorii xy Pana Z." Potem drugi głos z sali: "ale pan Z przecież się myli, przynajmniej w apekcie D, w tej teorii co udowodnił Pan A, obecnie lepiej wyjaśniającą teorią zjawisko omawiane przez referenta jest teoria Pana C" I taki shitstorm przez 10 minut, jak nie dłuzej, z czasem włączają się nowi dyskutanci.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...