Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sędzia widzę sobie za punkit honoru postawił nie odgwizdywać rąk zawodnikom Korony :roll:

Za to w kartkach bardzo odważny - tak odważny, że kto wie, może nawet odważyć się podyktować ewidentnego karnego na Ł3 przeciw Legii... :]

 

Wiesz trafiłem na 2 akcje w których wpierw przed polem karnym ktoś blokował ręką strzał a później rożnego przy którym jeden zawodnik dostał 2 razy w ręke. Czerwonej dla Tetteha nie widziałem, więc mógłbyś napisać czy słuszna wgl?

Odnośnik do komentarza

 

 

Sędzia widzę sobie za punkit honoru postawił nie odgwizdywać rąk zawodnikom Korony :roll:

Za to w kartkach bardzo odważny - tak odważny, że kto wie, może nawet odważyć się podyktować ewidentnego karnego na Ł3 przeciw Legii... :]

 

Wiesz trafiłem na 2 akcje w których wpierw przed polem karnym ktoś blokował ręką strzał a później rożnego przy którym jeden zawodnik dostał 2 razy w ręke. Czerwonej dla Tetteha nie widziałem, więc mógłbyś napisać czy słuszna wgl?

 

Nie wiem - nawet teraz powtórkę przegapiłem, ale na weszlo piszą, że kto inny by nie dostał...

 

Podwójna ręka we własnym polu karnym koroniarza też mnie rozbawiła...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Sędzia widzę sobie za punkit honoru postawił nie odgwizdywać rąk zawodnikom Korony :roll:

Za to w kartkach bardzo odważny - tak odważny, że kto wie, może nawet odważyć się podyktować ewidentnego karnego na Ł3 przeciw Legii... :]

 

Wiesz trafiłem na 2 akcje w których wpierw przed polem karnym ktoś blokował ręką strzał a później rożnego przy którym jeden zawodnik dostał 2 razy w ręke. Czerwonej dla Tetteha nie widziałem, więc mógłbyś napisać czy słuszna wgl?

 

Nie wiem - nawet teraz powtórkę przegapiłem, ale na weszlo piszą, że kto inny by nie dostał...

 

Podwójma ręka we własnym polu karnym koroniarza też mnie rozbawiła...

 

Aaa no bo Kinas napisał że głupie czerwo, ale nie napisał nic więcej :(

Odnośnik do komentarza

Tymczasem w Kielcach 4:1 dostajemy z głównym kandydatem do spadku, umacniamy się na 16. miejscu i przejmujemy miano głównego kandydata do spadku.

Oj tam :P Metoda małym kroczków, dzisiaj strzelili jedną, kto wie może w następnym podtrzymają passę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...