Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykanie znowu nie mieli łatwo. Tym razem Serbowie im postawili ciężkie warunki i byli bliscy doprowadzenia nawet do dogrywki, ale Bogdanović nie trafił kluczowej trójki.

 

Jednak trzeba przyznać, że sędziowanie to był dramat (a w obsadzie był Polak). Takiej niekonsekwencji w gwizdkach naprawdę powinni się wstydzić. Chociaż Amerykanie dopominający się kroków to naprawdę przeurocze zjawisko :)

Odnośnik do komentarza

Hosszu już się witała z czwartym złotem i przegrała finisz z Dirado. Na ostatnich 25 metrów kompletnie siadła. Jakby jej ktoś prąd odłączył :/


Zaraz kolejne starcie Phelpsa z resztą świata. Może Schooling go powstrzyma, bo jest w świetnej formie.


Schooling!!! 21-latek z Singapuru pokonuje Phelpsa :jupi:

Odnośnik do komentarza

O kurde, Valerie Adams przegrała w pchnięciu kula. Przestroga dla Anity.

 

Swoboda bez problemu awans do półfinału setki.

 

Ja nie wiem co nasi komentatorzy i sportowcy maja manie usprawiedliwiania niepowodzeń w kwalifikacjach i innych eliminacjach, ze "to moje pierwsze igrzyska, jestem debiutantką/debiutantem". No wiele więcej IO cię nie czeka sportowcu drogi.

Odnośnik do komentarza

Martha dołącza do grona wielkich piłkarek/piłkarzy, który zawala karnego na wielkim turnieju.

Na szczescie dla niej Barbara broni karnego Australijki, który wyrzuciłby Brazylię z turnieju.

 

Barbara bohaterka, broni karnego w 5 kolejce i 8, Brazylia wygrywa z Australia w karnych 7-6.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...