Skocz do zawartości

¡Vamos Branquiazuis!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Przeddzień meczu z Valencią, odbyło się losowanie grup w lidze mistrzów. Naszymi rywalami będzie PSG, Arsenal i BMG. Będzie trochę ciężko, jednak liczę na ponowne wyjście z grupy. Rywal w lidze trochę wymagający, jednak poprzedni sezon, bo zajęli 14 miejsce w lidze.

 

Niedostępni zawodnicy: Martins (2-3 tyg).

Pierwsza połowa mało ciekawa. Mała ilość strzałów groźnych z obu stron. W 49. minucie udało nam się wyjść na prowadzenie. Z prawej strony do środka zagrał Arciero, piłkę dorwał Henriksen i strzałem, po ziemi i "pomocy" bramkarza, wpadła do bramki. W 66. minucie z powodu kontuzji musiał opuścić Guilherme. Statystyki meczu.

 

25.08.2017, godz: 20:30; 2 kolejka: La Ligi, Miejsce: Mestalla, Frekwencja: 50 313 kibiców

 

(11.) Valencia 0-1 Deportivo la Corunia (7.)

49' Henriksen

 

Skład: Ryan - Arciero, Rudiger, Arribas, Guilherme (66' Sidnei) - Henrikesn, Bergantinos, Mosquera (58' Dominguez) - Lucas, Buyalskyi (58' Green) - Leon

 

Mvp: Arciero (Liczba udanych wślizgów: 7, Przechwytów: 6, Wygrane pojedynki powietrzne: 3, Asysty: 1, Ocena: 8,6)

Odnośnik do komentarza

W ostatnich dniach okienka transferowego odszedł Guilherme, a w jego miejsce przyszedł Baba Rahman z Chelsea za 6,25 mln €. Między meczem drugiej kolejki, a trzecim była dwutygodniowa przerwa, która pozwolił zespołowi udoskonalić taktykę i pozwolić zawodnikom poznawania siebie nawzajem. Naszym rywalem w 3 kolejce będzie Almeria, z którą z uwagi na następny mecz muszę odstawić na boczny tor, bo za kilka dni pierwsze spotkanie w lidze mistrzów.

 

Niedostępni zawodnicy: Mosquera (12 dni - 2 tyg), Martins (6 dni).

W 30. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Z prawej strony do środka zagrał Leandrinho, piłkę otrzymał Juan Antonio, który oddał strzał na bramkę. Golkiper sparował na bok, a do piłki dopadł Insua, który strzałem koło leżącego bramkarza, wpakował do siatki. Długo nie cieszyliśmy się prowadzeniem, bo 2. minuty później było 1-1. Z prawej strony zagrał Goni do Gourcuffa, który strzałem z pierwszej piłki, pod rękami bramkarza, zdobył bramkę. Niestety meczu nie wygraliśmy.

 

9.09.2017, godz: 19:00, 3 kolejka: La Ligi, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 28 627 kibiców

 

(4.) Deportivo la Corunia 1-1 Almeria (12.)

30' Insua

32' Gourcuff

 

Skład: Ryan - Patric, Sidnei, Insua, Saul - Dominguez (55' Dominguez), Bergantinos, Leandrinho (75' Borges) - Juan Antonio (75' Lucas), Green - Munir

 

MvP: Saul (Liczba udanych wślizgów: 7, Przechwytów: 3, Wygrane pojedynki powietrzne: 3, Ocena: 8,5)

Odnośnik do komentarza

Czas na pierwsze spotkanie w lidze mistrzów, a naszym rywalem będzie PSG. Rok temu to właśnie z nimi zaczęliśmy swoje spotkania w LM i niestety przegraliśmy 0-1. Teraz jesteśmy drużyną lepszą i będziemy chcieli coś udowodnić w LM.

 

Niedostępni zawodnicy: Mosquera (9 dni - 2 tyg), Martins (3 dni).

Wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, a gola strzeliliśmy my. Z rzutu wolnego ustawionego, po lewej stronie wrzucił Lucas, a najlepiej w polu karnym odnalazł się Borges i strzałem pod poprzeczkę, wpakował piłkę do siatki. W 74. powinno być 1-1. Z lewej strony wrzucił Vazquez do Di Marii, który miał pustą bramkę. Oddał strzał głową, nie wiadomo jakim cudem obronił to Ryan, piłka spadła pod nogi Rahmana, który wybił piłkę na aut. Niestety w 83. minucie PSG doprowadza do wyrównania. Digne dośrodkował z lewej strony, piłkę głową wybił Rudiger pod nogi Di Marii, który również głową zagrał koło niego, piłkę otrzymał Cavani. Ten z najbliższej odległości oddał mocny strzał na bramkę. Statystyki meczu.

 

BMG 1-2 Arsenal

12.09.2017, godz: 19:45; 1 kolejka [1/6]: Ligi Mistrzów, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 34 311

 

(/.) Deportivo la Corunia 1-1 PSG (/.)

43' Borges

83' Cavani

 

Skład Deportivo: Ryan - Arciero, Rudiger, Arribas (79' Insua), Rahman - Borges, Bergantinos, Henriksen (69' Dominguez) - Lucas, Buyalski - Leon (60' Munir)

 

Skład PSG: Sirigu - Musacchio (79' Mqrquinhos) - Can, Silva - der Wiel, Digne - Verratti (58' Costa), Neves, Di Maria - Cavani, Martial (68' Vazquez)

 

MvP: Buyalskyi (Kluczowych podań: 13, Ocena: 8,9)

Odnośnik do komentarza

Czas na 4 spotkanie w lidze. Naszym rywalem będzie beniaminek tego sezonu, A.D Alcorcon. W tym sezonie odbyło się spotkanie między nami, lecz zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Czy teraz będzie inaczej ? Mam nadzieję.

 

Niedostępni zawodnicy: Mosquera (4-9 dni).

Już w 3. minucie wychodzimy na prowadzenie, po bramce Lucasa z rzutu karnego. W 43. minucie podwyższyliśmy prowadzenie, po przepięknej akcji mojego zespołu. Piłka chodziła od nogi do nogi, w końcu wylądowała u Lucasa, który zauważył i zagrał do Munira. Wybiegł za pleców obrońców i w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem, nie zmarnował swojej okazji na bramkę premierową w nowym zespole. W 62. minucie rywale musieli grać w 10, bo Fausto obejrzał drugą żółtą kartkę i co skutkowało czerwoną kartką.

 

16.09.2017, godz: 16:00; 4 kolejka: La Ligi, Miejsce: Coliseum Alfonso Perez, Frekwencja: 10 539 kibiców

 

(18.) A.D Alcorcon 0-2 Deportivo la Corunia (3.)

3(k.)' Lucas

43' Munir

62' Fausto (czerwona kartka)

 

Skład: Ryan - Patric, Insua, Sidnei, Saul - Dominguez (57' Henriksen), Bergantinos, Leandrinho (65' Borges) - Lucas, Green - Munir

 

MvP: Lucas (Kluczowych podań: 2, Bramki: 1, Asysty: 1, Ocena: 8,1)

Odnośnik do komentarza

Czas na pierwszy wielki sprawdzian w lidze, mecz z Barceloną. W tamtym sezonie, a ni razu z nimi nie wygrałem, a nawet nie udało mi się zdobyć punkty. Po delikatnych zmianach kadrowych, liczę, że teraz będzie inaczej i będziemy mogli z nimi godnie konkurować.

 

Niedostępni zawodnicy: Mosquera (4 dni).

Co za początek. Barcelona cofnięta do obrony, my natomiast coraz śmielej atakujemy. W 10. minucie udało nam się w końcu przebić zapory obronne rywali. Podanie Leona do Buyalskyiego, za plecy obrońców. Ukrainiec mocnym strzałem w długi róg, nie dał szans bramkarzowi. Barcelona swój pierwszy strzał oddała dopiero w 51. minucie! W 89. minucie dobiliśmy rywali. Piłka z lewej strony od Leona do środka, gdzie stal Lucas, który z 16 metrów przepięknie przymierzył. Strzał poezja, mocny, precyzyjny, nie dający szans na obronę. Statystyki meczu.

 

20.09.2017, godz: 20:00, 5 kolejka: La Ligi, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 34 170 kibiców

 

(2.) Deportivo la Corunia 2-0 FC Barceloan (3.)

11' Buyalskyi

89' Lucas

 

Skład Deportivo: Ryan - Arciero, Rudiger, Arribas, Rahman - Borges, Bergantinos, Henriksen (59' Martins) - Lucas, Buyalskyi - Leon

 

Skład Barcelony: ter Stegen - Montoya, Pique (71' Bartra), Vermaelen, Alba - Roberto (65' Song), Matic - Rafinha (65' Iniesta) - Messi, Naymar - Suarez

 

MvP: Leon (Kluczuwych podań: 8, Asysty: 2, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Czas na spotkanie z Villarreal, które tylko raz pokonaliśmy. Było to 11 grudnia 2016 roku, wynik 1-0 i to na naszym obiekcie. Teraz będzie nieco inaczej, bo gramy na ich obiekcie, jednak liczę, że uda nam się z nimi wygrać i gonić Real, który na razie nie stracił punktów.

 

Niedostępni zawodnicy: Brak.

Od początku dominowała drużyna gospodarzy, to jednak my wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu wolnego ustawionego, po lewej stronie wrzucił Lucas do nie krytego Sidneia, który strzałem głową, pod poprzeczkę, wyprowadził nas na prowadzenie. Kilka minut później gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony wrzucił Artur, a zamykający akcję Pucciarelli wpakował piłkę do siatki. W 60. minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Martins, Sidnei przedłużył piłkę do Insuai. Oddał strzał, piłka została zablokowana, jednak wróciła do niego futbolówka, tym razem nikt mu nie przeszkodził i wpakował piłkę do siatki. W 78. minucie rywale doprowadzają do wyrównania. Pucciarelli odebrał piłkę Sidneiowi przed polem karnym, Włoch wpadł w pole karnym i mocnym strzałem, pod poprzeczkę, zdobył bramkę. W 91. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie, po bramce Bruno z rzutu karnego.

 

24.09.2017, godz: 20:30; 6 kolejka: La Ligi, Miejsce: El Madrigal, Frekwencja: 20 350 kibiców

 

(8.) Villarreal 3-2 Deportivo la Corunia (2.)

33' Sidnei

40' Pacciarelli

60' Insua

78' Pacciarelli

90+1(k.)' Bruno

 

Skład: Ryan - Patric, Insua, Sidnei, Saul - Dominguez, Martins, Leandrinho (45' Bergantinos) - Lucas (57' Borges), Green - Munir (57' Leon)

 

MvP: Pucciarelli [Villarreal] (Kluczowych podań: 2, Bramki: 2, Asysty: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Czas na drugie spotkanie w lidze mistrzów, naszym rywalem będzie Arsenal. Swoje pierwsze spotkanie wygrali, a nam nam brakowało szczęścia.

 

Niedostępni zawodnicy: Mosquera (4-5 dni).

W 14. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Alexis Sanchez dośrodkował w pole karny, dobrze znalazł się Ozil, który strzałem głową zdobył bramkę. Gol z przypadku, bo Mertesacker przeszkodził Walterowi w obronie strzału. W 73. minucie doprowadziliśmy do wyrównania. Piłka od Domingueza do Leona, piłka do napastnika nie doszła, bo rywal go przewrócił, lecz nie przerwał podania. Piłka doleciała do Buyalskyiego, który strzał na pustą bramkę, doprowadził do wyrównania. W 90. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Martins górą do Greena, ten wpadł w pole karne i z dość ostrego kąta trafił w poprzeczkę. Piłka po odbiciu poprzeczki wpadła pod nogi Leona, który strzałem na pustą bramkę, daje nam prowadzenie w meczu. Statystyki meczu.

 

PSG 4-2 BMG

27.09.2017, godz: 19:45; 2 kolejka [2/6]: Liga Mistrzów, Miejsce: Emirates Stadium, Frekwencja: 57 983 kibiców

 

(1.) Arsenal 1-2 Deportivo la Corunia (3.)

14' Ozil

73' Buyalskyi

90' Leon

 

Skład Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Mertesacker (73' Umtiti), Rodriguez - Ramsey, Cazorla (73' Gnabry) - Sanchez, Ozil, Suarez (72' Coquelin) - Higuain

 

Skład Deportivo: Walter - Arciero, Arribas, Rudiger, Rahman - Henriksen, Bergantinos, Borges (59' Martins) - Lucas (59' Dominguez), Buyalskyi (81' Green) - Leon

 

MvP: Bellerin [Arsenal] (Liczba udanych wślizgów: 5, Przechwytów: 6, Wygrane pojedynki powietrzne: 5, Ocena: 8,0)

Odnośnik do komentarza

Czas na spotkanie z Atletico Madryt, które miejsce w środku tabeli. My natomiast zajmujemy dość wysoko, bo 4.

 

Niedostępni zawodnicy: Moqsuera (1 dzień).

W końcu wyszliśmy na prowadzenie. Z rzutu wolnego ustawionego po lewej stronie boiska, wrzucił Lucas do dobrze ustawionego Arribas, który strzałem głową, pokonał bramkarza. Statystyki meczu.

 

1.10.2017, godz: 20:30, 7 kolejka: La Ligi, Miejsce: Estadio de Madrid, Frekwencja: 55 929 kibiców

 

(8.) Atletico Madryt 0-1 Deportivo la Corunia (4.)

70' Arribas

 

Skład Atletico: Bounou - Juanfran, Godin, Gimenez (76' Saul), Luis - M'Villa, Kranevitter - Carrasco (45' Tore), Correa (56' Jota), Koke - Borre

 

Skład Deportivo: Walter - Arciero, Rudiger, Arribas, Rahman - Borges, Bergantinos, Martins (57' Henriksen) - Lucas, Buyalskyi (78' Green) - Leon (52' Munir)

 

MvP: Lucas (Kluczowych podań: 9, Asysty: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Czas na kolejne spotkanie w lidze. Naszym rywalem w 8 kolejce będzie beniaminek sezonu, Real Oviedo. Drużyna rywali zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 1 punktu, zdobyty w pojedynku z Athletic Bilbao. Kilka dni przed meczem kontuzji nabawił się Sergio Leon, będzie on pauzować przez 4 tygodnie.

 

Niedostępni zawodnicy: Leon (4 tyg).

W 22. minucie w końcu wyszliśmy na prowadzenie. Z rzutu wolnego, dośrodkował Lucas. Wydawało się, że za mocno wrzucił, jednak piłkę dogonił Henriksen i strzałem z woleja, pokonał bramkarza. W 56. minucie podwyższyliśmy prowadzenie. Podanie Henriksena do Juana Antonio, który strzałem z 16 metrów, przy słupku, pokonał bramkarza rywali. 10. Minut później było 0-3. Wrzutka z lewej strony Saula, piłka wylądowała na nodze Riery, który strzałem z woleja, pod rękami bramkarza, wpadła do siatki.

 

15.10.2017, godz: 16:00; 8 kolejka: La Ligi, Miejsce: Nuevo Carlos Tartiere, Frekwencja: 23 906 kibiców

 

(20.) Real Oviedo 0-3 Deportivo la Crounia (3.)

22' Henriksen

56' Juan Antonio

66' Riera

 

Skład: Walter - Patric, Sidnei, Insua, Saul - Henriksen, Martins, Dominguez (45' Leandrinho) - Juan Antonio, Lucas (56' Green) - Riera

 

MvP: Henriksen (Kluczowych podań: 5, % Celnych podań: 80%, Bramki: 1, Asysty: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Czas na 3 spotkanie w lidze mistrzów, a naszym rywalem będzie Borussia Monchengladbach. Po dwóch meczach zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 0 punktów. Czy podobnie jak nasi rywale pokonamy ich ? Przekonamy się po 90. minutach meczu.

 

Niedostępni zawodnicy: Leon (3-4 tyg).

W 31. minucie udało nam się pokonać bramkarza gospodarzy. Piła ze pleców obrońców od Munira do Lucasa. Podanie wydawało się za mocne, bo bramkarz powinien spokojnie złapać, jednak doświadczony Hiszpan nie dał za wygraną i z 5 metrów, koło bramkarza, zdobył bramkę. Statystyki meczu.

 

Arsenal 2-2 PSG

18.10.2017, godz: 19:45, 3 kolejka [3/6]: Liga Mistrzów, Miejsce; Borussia-Park, Frekwencja: 44 694 kibiców

 

(4.) BMG 0-1 Deportivo la Corunia (2.)

31' Lucas

 

Skład BMG: Sommer - Jantschke, Orban, Denswil (67' Elvedi), Johnson - Herrmann, Dohoud, Stendera, Rafa Silva (45' Rupp) - Stindl (62' Raffael), Fischer

 

Skład Deportivo: Walter - Arciero, Rudiger, Arribas, Rahman - Borges (68' Henriksen), Bergantinos, Mosquera (58' Martins) - Lucas, Buyalskyi (74' Green) - Munir

 

MvP: Rudiger (Liczba udanych wślizgów: 3, Przechwytów: 19, Wygrane pojedynki powietrzne: 12, Ocena: 7,7)

Tabela.

Odnośnik do komentarza

Czas na spotkanie z Realem Betis, które w tym sezonie występuje podobnie jak my w lidze mistrzów. Zajmują tam ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punktu zdobytym w pojedynku z Marseille.

 

Niedostępni zawodnicy: Leon (3 tyg).

Pierwsza połowa zdominowana przez nas, lecz nie potrafiliśmy tego udowodnić golem. W 56. minucie udało nam się wyjść w końcu na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Rahman, na pierwszym słupku znalazł się Munir, który strzałem przy słupku, zdobył bramkę.

 

21.10.2017, godz: 22:00; 9 kolejka: La Ligi, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 29 222 kibiców

 

(3.) Deportivo la Corunia 1-0 Real Betis (9.)

56' Munir

 

Skład: Walter - Patric, Rudiger, Arribas, Rahman - Borges, Bergantinos, Martins (56' Mosquera) - Juan Antonio (45' Lucas), Buyalskyi (68' Green) - Munir

 

MvP: Rahman (Liczba udanych wślizgów: 10, Przechwytów: 5, Wygrane pojedynki powietrzne: 1, Asysty: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Kilku dniowa przerwa i kolejne spotkanie w lidze. Naszym rywalem w 10 kolejce, Eibar. Drużynę, którą już pokonaliśmy czterokrotnie. Mamy dobry bilans z nimi :P.

 

Niedostępni zawodnicy: Leon (2-3 tyg).

W 8. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Z prawej strony do środka zagrał Arciero, do piłki doszedł Borges, który strzałem po długim rogu, pokonał bramkarza. 3. Minuty później goście doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Inui, Walter podbił piłkę, zamiast obrońcy do piłki dopadł Keko, który umieszcza piłkę w pustej bramce. W 20. minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Piłka wylądowała pod nogami Borgesa, po zamieszaniu w polu karnym. Kostarykanin strzałem na pustą bramką, dał nam prowadzenie. Kilka minut później było 3-1. Strzał z 16 metrów Bergantinosa, bramkarz obronił, lecz "wypluł" na 5 metr, gdzie wbiegł Munir i dobił strzałem na pustą część bramki. W 79. minucie boisko opuścił Escalante z powodu czerwonej kartki. Była ona spowodowana, dwiema żółtymi kartkami.

 

24.10.2017, godz: 19:00, 10 kolejka: La Ligi, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 27 688 kibiców

 

(3.) Deportivo la Corunia 3-1 Eibar (19.)

8' Borges

11' Keko

20' Borges

27' Munir

79' Escalante (czerwona kartka)

 

Skład: Walter - Arciero, Rudiger, Arribas, Rahman - Borges, Bergantinos (71' Henriksen), Mosquera (58' Martins) - Lucas, Buyalskyi - Munir (64' Riera)

 

MvP: Borges (Kluczowych podań: 5, % Celnych podań: 83%, Bramki: 2, Ocena: 9,1)

Tabela. Statystyki zawodników.

Odnośnik do komentarza

Krótka przerwa i kolejny mecz. Naszym rywalem będzie Real Valladolid, które zajmuje miejsce w środku tabeli. Tym meczu musimy wyjść nieco rezerwowym składem, by najlepsza jedenastka zagrała w najbliższy spotkaniu ligi mistrzów.

 

Niedostępni zawodnicy: Bergantinos (kartki), Munir (1-2 dni), Leon (10 dni - 2 tyg).

Pierwsza połowa bez fajerwerków. W 60. minucie udało nam wyjść na prowadzenie. Podanie Arciero, piłka wylądowała pod nogami Henriksena, który przyjęciem wpadł w pole karne i strzałem z 14 metrów, pokonał bramkarza. W 72. minucie z boiska wyleciał Rodri, po dość brutalnym faulu. W 74. minucie strzeliliśmy bramkę na 0-2, po rzucie karnym egzekwowanym przez Riere. W 85. minucie dobiliśmy rywala. Z prawej strony do środka zagrał Arciero do Juan Antonia, który z pierwszej piłki do Henriksena. Ten mocnym strzałem, koło nóg rywali, zdobył bramkę. Bramkarz był bez radny przy tym strzale.

 

28.10.2017, godz: 18:15; 11 kolejka: La Ligi, Miejsce: Nuevo Jose Zorrilla, Frekwencja: 25 505 kibiców

 

(13.) Real Valladolid 0-3 Deportivo la Corunia (3.)

60' Henriksen

72' Rodri (czerwona kartka)

74(k.)' Riera

85' Henriksen

 

Skład Walter - Patric, Sidnei, Insua, Saul - Henriksen, Martins, Dominguez - Lucas (57' Juan Antonio), Buyalskyi (57' Green) - Riera

 

MvP: Henriksen (Kluczowych podań: 6, % Celnych podań: 85%, Bramki: 2, Asysty: 1, Ocena: 9,4)

Odnośnik do komentarza

Czas na mecze rewanżowe w lidze mistrzów. Naszym rywalem będzie Borussia Monchengladbach, którą pokonaliśmy na wyjeździe 0-1. Czy ponownie udana nam się zdobyć 3 punkty ? Przekonamy się po 90. minutach.

 

Niedostępni zawodnicy: Leon (6-12 dni).

Pierwsza połowa zdominowana przez mój zespół. Goście mieli problemy z wyjściem z pod własnej bramki. Długie podania od obrońców do napastników, lecz moja linia defensywna dobrze przecinała te piłki. Druga połowa podobnie jak pierwsza. My dominujemy, ale nie potrafimy tego udokumentować golem. Statystyki meczu.

 

PSG 2-2 Arsenal

31.10.2017, godz: 19:45; 4 kolejka [4/6]: Liga Mistrzów, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 33 195 kibiców

 

(1.) Deportivo la Corunia 0-0 BMG (4.)

 

Skład Deportivo: Walter - Arciero, Rudiger, Sidnei, Rahman - Borges (73' Henriksen), Bergantinos, Mosquera (54' Martins) - Lucas, Buyalskyi - Munir

 

Skład BMG: Sommer - Jantschke, Orban, Denswil, Johnson - Herrmann, Dahoud, Stendera (45' Rupp), Rafa Silva (61' Hahn) - Stindl, Fischer (61' Raffael)

 

MvP: Lucas (Kluczowych podań: 11, Ocena: 8,3)

Odnośnik do komentarza

Czas na ostatnie spotkanie przed przerwą na reprezentację. Naszym rywalem będzie Levante, które na ten moment radzi sobie bardzo dobrze.

 

Niedostępni zawodnicy: Martins (kartki), Leon (2-7 dni).

Niestety mecz nudny i było widać, że żadna z ekip nie chce zdobyć 3 punktów.

 

4.11.2017, godz: 18:15; 12 kolejka: La Liga, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 29 868 kibiców

 

(1.) Deportivo la Corunia 0-0 Levante (5.)

 

Skład: Walter - Patric, Rudiger, Arribas, Rahman - Borges, Bergantinos, Mosquera (56' Henriksen) - Lucas, Buyalskyi (56' Green) - Munir

 

MvP: Patric (Liczba udanych wślizgów: 8, Przechwytów: 6, Wygrane pojedynki powietrzne: 1, Ocena: 7,8)

Odnośnik do komentarza

Dwutygodniowa przerwa wykorzystana na lepszą grę ofensywną, by zawodnicy nie marnowali okazji i lepiej ustawiali się w ataku. Naszym rywalem w 13 kolejce będzie Malaga. Do zespołu wrócił Sergio Leon, lecz ten mecz obejrzy najprawdopodobniej z ławki rezerwowej.

 

Niedostępni zawodnicy: Buyalksyi (11-14 dni).

W 30. minucie udało nam się w końcu wyjść na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Arciero do Munira, który strzałem przy krótkim słupku pokonał bramkarza rywali. W 47. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z autu wrzucił Hernandez, nie porozumienie między Arciero i Waltera. Piłka przeleciała między nimi, a do piłki dopadł Kuki, który z najbliższej odległości wpakował do siatki. W ostatnich minutach meczu udało nam się wyjść na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Mosquera do Greena, ten po strzale głową trafił w poprzeczkę. Po tym uderzeniu wpadła ponownie pod jego nogi i mocnym strzałem na pustą bramkę, zdobył gola.

 

18.11.2017, godz: 16:00; 13 kolejka: La Liga, Miejsce: La Rosaleda, Frekwencja: 22 615 kibiców

 

(17.) Malaga 1-2 Deportivo la Corunia (1.)

30' Munir

47' Kuki

90+1' Green

 

Skład: Walter - Arciero, Rudiger, Sidnei, Saul - Henriksen, Martins, Dominguez - Juan Antonio (57' Mosquera), Lucas (45' Green) - Munir

 

MvP: Rudiger (Liczba udanych wślizgów: 4, Przechwytów: 32, Wygrane pojedynki powietrzne: 23, Ocena: 8,6)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...