Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Keith, co masz na myśli mówiąc wymiksować? Trzeba zapłacić z góry, więc przelewy do mnie po 60zł a potem ja to ogarne. Z Hajdem brakuje jeszcze 3 na pokładzie.

 

ze nie trzeba bedzie przedłuzac tego pozniej.

I najlepiej dajcie mi czas do przemyslenia do niedzieli, bo w domu mnie nie ma, własnie śpie na dzialce u kumpla w Jaro.

Odnośnik do komentarza

Ej misie ze spotify, nie chcecie może przycebulić na spotify family? Potrzeba 6 osób, każda ma dalej takie samo premium jak miała do tej pory, wszystko wygląda identycznie poza jednym drobnym elementem - zamiast 240zł rocznie kosztuje 60zł rocznie. Brakuje mi 4 chętnych, ktoś jeszcze chętny? Bo w sumie 180zł piechotą nie chodzi.

Zgłaszam zainteresowanie
Odnośnik do komentarza

Ej misie ze spotify, nie chcecie może przycebulić na spotify family? Potrzeba 6 osób, każda ma dalej takie samo premium jak miała do tej pory, wszystko wygląda identycznie poza jednym drobnym elementem - zamiast 240zł rocznie kosztuje 60zł rocznie. Brakuje mi 4 chętnych, ktoś jeszcze chętny? Bo w sumie 180zł piechotą nie chodzi.

wstępnie chętnym :) też daje pytanie, co daje premium ?

 

 

Wczoraj pograłem w Warhammera i mam takie mizianie w brzuszku ;), które powoduje, że najchętniej jebnąlbym pracę w kąt i pognał do domu grać w grę. Daawno tak nie miałem po pierwszym kontakcie z jakąś odsłoną Total War :-k Aczkolwiek wiem, że będę dzisiaj wieczorem strasznie hurr durrował i buldupił, bo pozwoliłem Orkom na zawiązanie koalicji i moje krasnoludzie armie są zalewane olbrzymimi armiami zielonoskórych :| A z północy widziałem wypełzają armie wampirów/nieumarłych :-k

Nosz kurwa chyba kupię, ale ja nawet atylli nie miałem czasu ograć ;(

 

ja lubię oglądać jak w Rome dostaje wpierdol, o ile podłączam się pod tv :D

 

O, Tumulec dziś kończy 30 lat :D

kurwa, śledzisz go czy jak?!

 

 

aż dziwne, że nikt nie rzucał krowami na orencz tutaj

A na co rzucać, awaria jak awaria, każda firma miewa. Ot parę godzin.

 

gratki, będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza

spoko temat wczoraj poruszyliście

 

ja od ~5 lat wynajmuje w Warszawie, mimo, że mam dom w Łomiankach. no ale w domu rodzice i brat już z rodziną, więc to + szansa rozwoju w pracy było impulsem do wyprowadzki. i po tych 5 latach, jak tak sobie myślę o tym, że tyle kasy już wjebałem w wynajem (w tym czasie 4 różne mieszkania, począwszy od 58 metrów z kolegą, później sam, później 38 metrów z współlokatorką, idąc przez 19m2 kawalerki za CHORE pieniądze - a i tak najtaniej w okolicy, czyli 1300/miesiąc - kończąc na obecnym 50m2). no i jak tak sobie myślę ile w kasy w to wjebałem, to za nic w świecie nie zamieniłbym się na ciągłe mieszkanie z rodzicami i rodziną. przez te 5 lat zaliczyłem OGROMNY skok w kwestii rozwoju samego siebie - czyli zaczynając od tego, że ogarnąłem się życiowo, idąc przez to, że wydawanie mnóstwa kasy na wynajem wymagał ode mnie zwiększenia zarobków, do czego doprowadziłem poprzez większe zaangażowanie w pracę i szukanie sposób na rozwój swoich umiejętności. a później to już poszło, czyli rozwinięcie pasji do podróżowania, zmiana mieszkania na inne, odkładanie pieniędzy na przyszłość...

 

i jak tak sobie myślę, że wtedy nie podjąłbym decyzji o wyprowadzce, tylko dalej kwitł w domu w Łomiankach... no za chuj. jasne, fajnie byłoby odłożyć tą całą kasę z 5 lat i zbudować o wiele większy wkład własny na mieszkanie. ale w tym wypadku postawiłem na inwestowanie w samego siebie (na początku nie do końca świadomie), i to naprawdę była jedna z najlepszych moich decyzji.

 

co do zakupu mieszkania, to jasne, fajnie by było i nawet o tym myślę, ale jak później czytam o cenach w innych miastach za mieszkania i porównuje je do Warszawy, to chuj mnie strzela. no ale czas decyzji powoli nadchodzi.


Ja właśnie kminię jak u siebie zrobić, bo pewnie za jakieś 3-4 lata będę się wyprowadzał z mieszkania i pytanie, czy szukać ziemi gdzieś blisko Warszawy i coś budować, czy może jednak mieszczuchowo szukać fajnego mieszkania gdzieś blisko centrum :-k Nie wiem czy w wieku 30 lat będę zdziadziałym gościem, któremu nie będzie zależeć już na wypadach na miasto, czy może właśnie imprezowiczem, który się zajebie wracając pod Warszawę taksówkami :-k

 

podobna rozkimna, bwoy :-k

Odnośnik do komentarza

spoko temat wczoraj poruszyliście

 

ja od ~5 lat wynajmuje w Warszawie, mimo, że mam dom w Łomiankach. no ale w domu rodzice i brat już z rodziną, więc to + szansa rozwoju w pracy było impulsem do wyprowadzki. i po tych 5 latach, jak tak sobie myślę o tym, że tyle kasy już wjebałem w wynajem (w tym czasie 4 różne mieszkania, począwszy od 58 metrów z kolegą, później sam, później 38 metrów z współlokatorką, idąc przez 19m2 kawalerki za CHORE pieniądze - a i tak najtaniej w okolicy, czyli 1300/miesiąc - kończąc na obecnym 50m2). no i jak tak sobie myślę ile w kasy w to wjebałem, to za nic w świecie nie zamieniłbym się na ciągłe mieszkanie z rodzicami i rodziną. przez te 5 lat zaliczyłem OGROMNY skok w kwestii rozwoju samego siebie - czyli zaczynając od tego, że ogarnąłem się życiowo, idąc przez to, że wydawanie mnóstwa kasy na wynajem wymagał ode mnie zwiększenia zarobków, do czego doprowadziłem poprzez większe zaangażowanie w pracę i szukanie sposób na rozwój swoich umiejętności. a później to już poszło, czyli rozwinięcie pasji do podróżowania, zmiana mieszkania na inne, odkładanie pieniędzy na przyszłość...

 

i jak tak sobie myślę, że wtedy nie podjąłbym decyzji o wyprowadzce, tylko dalej kwitł w domu w Łomiankach... no za chuj. jasne, fajnie byłoby odłożyć tą całą kasę z 5 lat i zbudować o wiele większy wkład własny na mieszkanie. ale w tym wypadku postawiłem na inwestowanie w samego siebie (na początku nie do końca świadomie), i to naprawdę była jedna z najlepszych moich decyzji.

 

co do zakupu mieszkania, to jasne, fajnie by było i nawet o tym myślę, ale jak później czytam o cenach w innych miastach za mieszkania i porównuje je do Warszawy, to chuj mnie strzela. no ale czas decyzji powoli nadchodzi.

 

plusuje motzno!

Odnośnik do komentarza

Premium daje brak reklam, dostępną wyższą jakość odtwarzania, możliwość pobierania plejlist do trybu offline (na np. tel można słuchać bez neta), chyba też więcej urządzeń, które są podłączone (można też wtedy używać np telefonu jako pilota do muzyki na pc) - z czubka głowy to mi przychodzi, nie używałem darmowej za długo to może coś pominąłem.

To narazie ja, kolega, Hajd, Szymek.

Smetek, to jak? Z Tobą brakuje 1 osoby.

Odnośnik do komentarza

co do zakupu mieszkania, to jasne, fajnie by było i nawet o tym myślę, ale jak później czytam o cenach w innych miastach za mieszkania i porównuje je do Warszawy, to chuj mnie strzela. no ale czas decyzji powoli nadchodzi.

to o czym piszesz wyżej, to generalnie sama prawda, jednak mimo wszystko z perspektywy czasu wpakował bym się w kredyt 2-3 lata wcześniej(czyli po 3 latach najmu a nie po 6)

Premium daje brak reklam, dostępną wyższą jakość odtwarzania, możliwość pobierania plejlist do trybu offline (na np. tel można słuchać bez neta), chyba też więcej urządzeń, które są podłączone (można też wtedy używać np telefonu jako pilota do muzyki na pc) - z czubka głowy to mi przychodzi, nie używałem darmowej za długo to może coś pominąłem.

To narazie ja, kolega, Hajd, Szymek.

Smetek, to jak? Z Tobą brakuje 1 osoby.

jak bede osattni to atakuj na PW(jestem na kawalerskim wyjezdzie, nie musze mieć żadnej karty kredytowej do tego?

 

decyzja na 80% na tak. 60 dych to nie majątek. można z tego korzystac na wielu urządzeniach czy na sztywno jedno?

Odnośnik do komentarza

Jadę do Tuluzy na rozmowę :jupi: Na razie jeszcze nie Airbus, ale Aerolia, jako etap przejściowy. Kutfa, ale jestem podjarany.


ej jak sie nazywały te filmiki co było tych dwóch nacjololo kolesi, którzy udowadniali podkreślam udowadniali naukowymi argumentami, że katolicyzm to jedyna prawdziwa wiara i inne nie są prawdziwe

 

https://www.youtube.com/watch?v=vQXzvyHcIwI

Odnośnik do komentarza

 

O, Tumulec dziś kończy 30 lat :D

kurwa, śledzisz go czy jak?!

 

Nie ja. Jakiś profil na FB lajknięty przez znajomych wtranżolił mi się z tym łamiącym niusem.

O, Bielsa trenerem Lazio, ciekawe czy poszaleją jak Bilbao swego czasu :-k

 

Nie poszaleją... bo już zrezygnował :rotfl:

Odnośnik do komentarza

http://firsteleven.com/aktualnosci/889,najszybsze-rozstanie-w-historii

 

Tym razem nie ja pisałem :P.


Może chodzi o ewentualną sprzedaż Candrevy :keke:


Tomasz Kostrzewski ‏@TKostrzewski 9 min.9 minut temu
Lazio cudem uratowało się od katastrofy. Na szczęście Bielsa się rozmyslil. Argentyński Zdenek Zeman nie będzie trenował Biancocelesti.
Co na to Vami? :keke:
Odnośnik do komentarza

Premium daje brak reklam, dostępną wyższą jakość odtwarzania, możliwość pobierania plejlist do trybu offline (na np. tel można słuchać bez neta), chyba też więcej urządzeń, które są podłączone (można też wtedy używać np telefonu jako pilota do muzyki na pc) - z czubka głowy to mi przychodzi, nie używałem darmowej za długo to może coś pominąłem.

To narazie ja, kolega, Hajd, Szymek.

Smetek, to jak? Z Tobą brakuje 1 osoby.

Ja bym mógł, ale nie wiem, czy jako zagraniczniak będę mógł w to wejść :-k (#cebula ale za premium płacę polską cenę, tutaj jest drożej ;)).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...