Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I nie mów mi o popisach w MT, bo nie masz do tego kompetencji. Na temat jak sobie radziłem w MT mogą się wypowiadać Meler, Smetek, Kuchar i Dudek.

Uważasz, że MT może oceniać tylko MT? To po co wybory? ;)

 

fuck logic

 

szkoła Icona wiecznei żywa

 

 

No nie do końca - szkoła Icona to by było raczej: to ja założyłem to forum i tylko dzięki mnie się ono jeszcze trzyma na nogach, więc nikt nie będzie mnie oceniał, co najwyżej ja mogę co niektórych pooceniać ;)

Odnośnik do komentarza

 

schizzm uważam, że mają najlepszy podgląd, bo widzą również co się dzieje wewnątrz MT.

 

Kiedy były wybory, które zakończyły moją przygodę z MT, kuab miał jakieś zarzuty względem mojej obecności MT. Szkoda tylko, że nie raczył ich wówczas przedstawić. To jak traktować opinię takiej osoby?

 

nie głosował na Ciebie, to jest wystarczające - czy może racznie Panu FYM-owi wszyscy muszą tłumaczyć, dlaczego nie oddali na niego głosu? :doh!:

 

 

 

Weź Ty może zastanów się zanim coś napiszesz. Nie chodzi o brak głosu. W wyborczym temacie kuab pozwolił sobie na następujący wpis...

 

 

Johniss za FYMa, może ten drugi się troche ogarnie, bo władza uderzyła do głowy.

 

Do dziś nie doczekałem się na jakiś przykład jak władza uderzyła mi do głowy.

Odnośnik do komentarza

 

T-m, to zarzuć jakiś temat ;)

 

Tiem, napisz jak projekt i czy dostałeś już tego managera.

 

 

Projekt, jak projekt - bez PMa ruszył z kopyta :keke: A nowego na razie nie dają. Może dostanie na ostatni tydzień, żeby ktoś mógł śmietankę spijać :keke: #korpolajf

 

Odnośnik do komentarza

Ja to chyba dziś rano w metrze Kifa widziałem. Siedział typek i zamiast książki, to przeglądał atlas geograficzny Świata.

Najpierw pomyślałem, że ukrywa tam jakiś Twój Weekend czy coś, ale później przekładał kartki i były tylko mapy.

Odnośnik do komentarza

 

Chłopaki, muszę wyznaczyć trasę z dużą ilością punktów pośrednich. Google maps nie daje aż tyle :<

sciagnij qgisa/arcgisa zaladuj wms trackuj trasę jako warstwe liniową powinno ci tez liczyc odległość.

Przy okazji chcę powiedziec ze mnie tez nikt nie nominowal w tych wyborach :keke:

 

nei masz nieskazitelnej opinii

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...