Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Borysiuk.

 

Krzywicki cały czas kontuzjowany w drugiej rundzie, co się wyleczy to znów uraz ;). Dobrze że Araka sprowadziłem z Legii.

 

No a Embolo w Schalkach jednak według Hajto.


10 kolejek do końca, pięć punktów do drugiej Miedzi, siedem do lidera z Sosnowca. Jeszcze Chrobry punkt więcej od nas ma. Jest dobrze, nawet bez awansu to będzie udany sezon. No ale dogram go już w Azji to może będzie lepszy klimat do wygrywania ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

właśnie baby ode mnie z pracy gadają o tym gdzie srają ich dzieci

Kobiety po urodzeniu dzieci zazwyczaj traca mozgi, czasem bezpowrotnie. Dlatego antynatalizm

 

Prawda. Moja żona swojego szuka od 3 lat. Kocham córę ponad życie, ale jeden temat podczas rozmów wałkowany od 3 lat robi ze mnie gbura. Plus jest tak, że wystarczy odpowiadać: "masz rację, prawda, słodko, wspaniała, tak". Już wiem, co to spuszczenie ze smyczy.

 

 

chyba nie do końca rozumiem, co napisałeś. ale jeśli napisałeś dokładnie to, co zrozumiałem, to :sciana: nie powiem więc, co zrozumiałem, lecz dam Ci szansę na przedstawienie tego samego co napisałeś jeszcze raz, żebyśmy się zrozumieli.

Odnośnik do komentarza

Ludzie jak myślicie, czy kobiety są równie słabymi pisarkami jak kierowcami? Ostatnio zastanawialiśmy się z kolegą nad naprawdę dobrymi książkami napisanymi przez kobiety i wyszło nam, że powstała tylko jedna taka - Dzieci z Bullerbyn. A Wy co sądzicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Ludzie jak myślicie, czy kobiety są równie słabymi pisarkami jak kierowcami? Ostatnio zastanawialiśmy się z kolegą nad naprawdę dobrymi książkami napisanymi przez kobiety i wyszło nam, że powstała tylko jedna taka - Dzieci z Bullerbyn. A Wy co sądzicie na ten temat?

Virgina Woolf, Harper Lee (Zabić Drozda), JK Rowling tak na szybko - troszkę ich jest :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...