Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

uokik poszedł w ruch :war: będzie grubo

 

co do pedaldo to :lol:

I oby solidnie naciągaczom dopierdolili. Ja do nich wysłałem reklamację opisując problem, z oświadczeniem, że w związku z nienależytym wykonaniem umowy proszę o wyłączenie usługi i zwrot pieniędzy. Chyba reklamacja nie trafiła do działu, gdzie pracują ludzie, którzy potrafią czytać, bo dostałem odpowiedź:

"Witmay

 

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie. W odpowiedzi na nie i w trosce o zapewnienie możliwie najlepszej jakości usług wprowadziliśmy dodatkowe usprawnienia, które wykraczają poza standardowe rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że wpłyną one pozytywnie na jakość kolejnych transmisji.

 

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. "

 

pisownia oryginalna.

 

Natomiast teraz spokojnie czekam na przekroczenie 14 dni, bo powyższej treści nie można uznać za odpowiedź na reklamację, a brak odpowiedzi = automatyczna zasadność reklamacji i wtedy już będą mnie mogli cmoknąć w pompkę i chargeback bez problemu przejdzie.

Odnośnik do komentarza

 

Zachował się jak burak, ale już nie pierdolcie, że nie ma klasy, bo pokazał ją wielokrotnie.

 

klapki na oczy w białych barwach realu na oczach widzę.

 

 

Chciałbyś dodać coś merytorycznego czy będziesz tylko pierdolił głupoty jak w sprawie Milika?

Odnośnik do komentarza

a bede pierdolił, prawo mam. Luuk de Jong, obecnie lepszy od Milika w Eeredivise (bramkowo) również sobie nie poradził w BuLi, w ekipie słabszej do L'kusen (a szedł tam jako wicekról strzelców i w wieku Milika). Fymie, w Eeredivise to i Sobiech byłby Imo gwiazdą, a może nawet i Stępiński, nie sztuką jest strzelać frajerom

Odnośnik do komentarza

Odrobina kontekstu w sprawie wrzucenia mikro do stawu, ten dziennikarz, którego Ronaldo zlał to dziennikarz portugalskiej znienawidzonej przez niemal wszystkich CMTV, która słynie z wymyślania z dupy newsów, taki chyba jeszcze gorszy fakt czy The Sun. Ronaldo mówił na konferencjach, że nie będzie odpowiadał na pytania przez nich zadawane. Nie tłumaczy go to zbytnio, ale nie jest tak, że Ronaldo tak sława uderzyła do głowy, że sobie wpierdala losowe mikrofony do wody.


"Just so you understand how big of assholes they are, when I was in benfica's titles celebrations last year in Lisbon, they were filming a girl who couldn't move on the floor (she had been hit by a traffic signal which had fallen and the paramedics were coming) while their parents and everyone else around them told them to fuck off. And they were provoking, saying shit like: "what are you going to do? It's in our rights", all of this while the girls parents asked them to stop filming because the girl was hurt pretty bad and couldn't move from her neck below."

 

It's an old story, he doesn't answer CMTV's questions because they made news about Cristiano being decisive about Paulo Bento's leaving NT and CMTV was already convicted for crime against privacy when they made news about the mother of Cristiano Ronaldo's son.

He once said:

I have no respect for this newspaper, because it is constantly inventing news and controversy, to invent a bad relationship and a bad environment in National Team ...

 

Odnośnik do komentarza

a bede pierdolił, prawo mam. Luuk de Jong, obecnie lepszy od Milika w Eeredivise (bramkowo) również sobie nie poradził w BuLi, w ekipie słabszej do L'kusen (a szedł tam jako wicekról strzelców i w wieku Milika). Fymie, w Eeredivise to i Sobiech byłby Imo gwiazdą, a może nawet i Stępiński, nie sztuką jest strzelać frajerom

Nawet Niedzielan.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...