Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

BTW - jak przeczytałem oświadczenie tych pracowników z Krowarzyw, to stwierdziłem, że komuś sie w dupie przewróciło., zajebista płaca jak na branżę, a oni jeszcze wybrzydazją.

Płaca to nie wszystko :P

 

dla mnie wszystko, składkę rentową i emerytalną można przecież dobrowolnie samemu płacić (co jest fajną opcją nawet, jak ktoś się nastawia na państwowe świadczenia), a skoro dostawali taką kasę (12 zł/h + premia z utargu) to jakoś nie widzę przeciwwskazań, żeby tego nie robili. Zawsze mogli przejść na gorzej płatną umowę o pracę (co podobno pracodawca wcześniej oferował, ale pracownicy chcieli tak samo płatną umowę :rotfl: )

Odnośnik do komentarza

BTW - jak przeczytałem oświadczenie tych pracowników z Krowarzyw, to stwierdziłem, że komuś sie w dupie przewróciło., zajebista płaca jak na branżę, a oni jeszcze wybrzydazją.

Najzabawniejsza jest w tym wszystkim buldpująca KP, która sama zatrudniała pracowników na śmieciówkach, z tego co wiem nic się nie zmieniło. Wtedy Jasiu K. bronił KP tak:

 

"W gastronomii w ogóle są niskie standardy zatrudnienia (...) Naprawdę nie jest winą KP, że w Polsce tak dużo osób pracuje bez etatu, ale ponieważ jest to faktem, to jesteśmy od tego uzależnieni. Oczywiście możemy podnieść ceny piwa, zatrudnić wszystkich na etaty, a następnie zbankrutować, to rzeczywiście byłoby prawdziwie lewicowe"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...