Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od kiedy pracuje to muszę się zmuszać do śniadania o wczesnej porze, bo po 2h padaka się zaczyna.

Jasna sprawa. Ja po przyjściu do roboty, gdzieś tak koło 8:30 też szamię. Ale żeby wstać, ogarnąć się i zjeść? No way!

Odnośnik do komentarza

Ja od kiedy pracuję to muszę się zmuszać do śniadania o wczesnej porze, bo po 2h padaka się zaczyna.

 

Kiedyś na śniadanie kawa i papieros, a jadłem gdzieś koło południa. Teraz bez śniadania nie wychodzę z domu, bo inaczej po przyjściu do pracy zjadłbym wszystko co mam :P

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to obejrzałem Paradyzję z Opanią. Fajny klimat, fajna minimalistyczna scenografia i fajna oprawa muzyczna, Opania jak zwykle świetny, ale... gdybym nie czytał powieści, to w kilku momentach nie wiedziałbym o co chodzi (zresztą i tak nie pamiętałem szczegółów). Ogólnie rzecz biorąc ciekawy teatr tv, bo teraz za fantastykę się biorą ludzie z milionami na CGI, a tu proszę, można zaangażować wyobraźnię widza i nagrać spektakl w jednej hali.

 

Acha - no i gra Atari 130XE ;)

Odnośnik do komentarza

A propos starości. Zacząłem grać w piłkę, żeby zupełnie nie zardzewieć. Po turnieju, na którym byłem 2 tygodnie temu dostałem propozycję dołączenia na stałe do drużyny, bo brakowało drugiego bramkarza. Turniej na którym był skończył się guzem i zasinieniem goleni. Wczorajszy trening z kolei skończył się tym, że przy interwencji spadłem na bark i teraz barkiem też ledwie mogę ruszać. Chyba już jestem zardzewiały na tyle, że jak będę próbował dalej to się tam zabiję :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...