Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie nie chciałbym pracować w zawodzie, w którym kogokolwiek interesuje, co robię po pracy. Mimo wszystko bardzo cenię sobie chwilę, kiedy kończę obowiązki służbowe i mogę być sobą i robić co mi się podoba bez ryzyka, że ktoś zobaczy, doniesie i będę miał problemy w pracy.

idź w politykę.
Odnośnik do komentarza

 

Ja ogólnie nie chciałbym pracować w zawodzie, w którym kogokolwiek interesuje, co robię po pracy. Mimo wszystko bardzo cenię sobie chwilę, kiedy kończę obowiązki służbowe i mogę być sobą i robić co mi się podoba bez ryzyka, że ktoś zobaczy, doniesie i będę miał problemy w pracy.

idź w politykę.

 

Świetny pomysł. Chociaż myślę, że lepiej gwiazdą pop.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest w ogóle kompletnie niezrozumiała rzecz, że ktoś z własnego wyboru może chcieć zostać księdzem. Albo iść do wojska.

 

Możesz wyjaśnić, dlaczego zdecydowałeś się na taki krok?

To raczej oczywiste, geje z małych miasteczek i wsi nie muszą się tłumaczyć czemu nie mają żon i dzieci. Nie wiem jak z krzysfiolem, ale myślę że to bardzo częste.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, kuab weź się ogarnij.

Ja gdybym wierzyl w Boga, tak mocno jak wyznaje kodeks etyczny cchrześcijaństwa to juz dawno byłbym w seminarium. Tylko dla mnie jest zbyt abstrakcyjba wizja "starszego pana na chmurce" (jesli kogoś uczucia religijne zostały urazone to przepraszam)

 

jesteś debilem

 

Może spróbujcie bez ad personam? Strzelam, że przynajmniej 50% księży z małych miasteczek/wsi to geje. (i nie, nie mam na to statystyk, bo to niemierzalne)

Odnośnik do komentarza

Ja gdybym wierzyl w Boga, tak mocno jak wyznaje kodeks etyczny cchrześcijaństwa to juz dawno byłbym w seminarium. Tylko dla mnie jest zbyt abstrakcyjba wizja "starszego pana na chmurce" (jesli kogoś uczucia religijne zostały urazone to przepraszam)

Alez nie przepraszaj, wizja Boga w chrzescijanstwie rozumianego jako jako starszy pan na chmurce jest tak zabawna, ze dla samej tej wizji warto bylo, zebys te niedorzecznosc napisal...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...