Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To akurat proste: homoseksualizm w połączeniu z islamem musi prowadzić do psychopatii.

 

Zgoda, ale czy nadal będzie bohaterem, ręką boskiej sprawiedliwości itp jeśli się okazało, że być może sam był gejem i zamordował ich z innego powodu niż "bo ich szczerze nienawidził" :>


Zaznaczyłem wszystkie opcje w ankiecie, bo nie mogłem się zdecydować :(

 

+1

 

Ankieta klasa, wszystkie opcje trafne :D

Odnośnik do komentarza

 

Ej, właśnie, czemu mnie nikt nie nominował? Zasmuciliście moje forumowe serduszko :keke:

bo się nie nadajesz, proste

 

 

Z Twojej strony te słowa to komplement ;)

 

 

Ej, właśnie, czemu mnie nikt nie nominował? Zasmuciliście moje forumowe serduszko :keke:

Bo od kilku lat co wybory starasz się wepchnąć do MT i narzekasz, że nie możesz się dostać? ;) Masz straszne parcie na szkło ;)

 

 

Ciekawa teza :-k Nie pasują mi w niej tylko te starania co wybory od kilku lat, bo jeśli mnie pamięć nie myli to w wyborach startowałem raptem dwa czy trzy razy (z czego zgłosiłem się raz, bodajże ze względu na małą ilość kandydatów) i to na przestrzeni chyba ostatnich 18 miesięcy, a nie kilku lat. I kurczę się w sumie dostałem się do tego MT więc też coś chyba nie tak. Parcie w chuj ;)

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, przed 12 jest, nie wypada grubiej lecieć ;)


AFAIR byłeś w MT jedną kadencję, ale potem wystawał Ci taki kij z dupy, który każdy widział poza Tobą, więc grzecznie podziękowano Ci w kolejnych wyborach

 

Zgadza się, jedną. Zgadza się, podziękowano. Tylko było to spowodowane nie tym jak wykonywałem swoje obowiązki jako członek MT (*), ale właśnie przez tą kretyńską kijo-dupo-kampanię. I nie wypowiadaj się za każdego.

 

* - nie mam sobie w tym temacie nic do zarzucenia, ówcześni członkowie MT też chyba nie mieli, jeśli się mylę, zawsze mogą się na temat wypowiedzieć, chociaż nie wiem czy będzie im się chciało po takim czasie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ej, właśnie, czemu mnie nikt nie nominował? Zasmuciliście moje forumowe serduszko :keke:

bo się nie nadajesz, proste

 

 

Z Twojej strony te słowa to komplement ;)

 

 

Ej, właśnie, czemu mnie nikt nie nominował? Zasmuciliście moje forumowe serduszko :keke:

Bo od kilku lat co wybory starasz się wepchnąć do MT i narzekasz, że nie możesz się dostać? ;) Masz straszne parcie na szkło ;)

 

 

Ciekawa teza :-k Nie pasują mi w niej tylko te starania co wybory od kilku lat, bo jeśli mnie pamięć nie myli to w wyborach startowałem raptem dwa czy trzy razy (z czego zgłosiłem się raz, bodajże ze względu na małą ilość kandydatów) i to na przestrzeni chyba ostatnich 18 miesięcy, a nie kilku lat. I kurczę się w sumie dostałem się do tego MT więc też coś chyba nie tak. Parcie w chuj ;)

 

Jasne, oczywiście to, że przy każdej nowej Maryni pierdolisz o tym jaki to "hehe chujowy tytuł, trzeba zmienić MT hehe" albo "co z nową Marynią????? jak ja byłem w MT to był porządek!1111" to zupełny przypadek. Na szczęście nikt jeszcze nie upadł tak na głowę, żeby Cię nominować po Twoich popisach w MT ostatnim razem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...