Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

eee, po prostu najpierw sprawdzalem tego acestreama, ale na androidzie nie chodzi, wiec trzeba sie przerzucic na klasyczne warianty. niestety poki co trafiam na jakies ruskie albo niemieckie strimy. :/

na moim androidzie działa

Nie wyswietla Ci ze zeby kontynuowac musisz wybrac konto standard albo premium?

Odnośnik do komentarza

 

 

eee, po prostu najpierw sprawdzalem tego acestreama, ale na androidzie nie chodzi, wiec trzeba sie przerzucic na klasyczne warianty. niestety poki co trafiam na jakies ruskie albo niemieckie strimy. :/

na moim androidzie działa

Nie wyswietla Ci ze zeby kontynuowac musisz wybrac konto standard albo premium?

 

nie, jestem zalogowany przez gmaila

Odnośnik do komentarza

 

Póki co chyba najlepszy mecz.

Eee, bez przesady. Pierwsza połowa miała momenty. Imo Anglia - Rosja lepszy.

 

Ale Bonucci sadzi piły :o

 

Zależy czego oczekujesz - w tym meczu piłeczka chodzi bardzo szybko, jest mnóstwo wolnych przestrzeni, ale jakby zliczyć tak sytuacje bramkowe, to wcale nie ma tego tak wiele. Dla mnie dzisiaj Włochy rewelacja, a Belgia zgodnie z przewidywaniami, zlepek indywidualistów bez trenera.

Odnośnik do komentarza

 

 

Póki co chyba najlepszy mecz.

Eee, bez przesady. Pierwsza połowa miała momenty. Imo Anglia - Rosja lepszy.

 

Ale Bonucci sadzi piły :o

Zależy czego oczekujesz - w tym meczu piłeczka chodzi bardzo szybko, jest mnóstwo wolnych przestrzeni, ale jakby zliczyć tak sytuacje bramkowe, to wcale nie ma tego tak wiele. Dla mnie dzisiaj Włochy rewelacja, a Belgia zgodnie z przewidywaniami, zlepek indywidualistów bez trenera.

No wlasnie, chodzi szybko, ale zagrożeń jak na lekarstwo. Mecz jest ok, Włosi robią swoje, Belgowie są niemożebnie nieporadni, zwłaszcza na swój potencjał.

Co, Immobile jest na Euro XD? Serio italia nie miała nikogo?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...