Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie denerwuje ta jebana Ipla... mam kupiony dostęp, ale gówno nie działa na Chrome, bo Microsoft Silverlight nie jest obsługiwany przez Chrome'a. Więc nie mogę meczu puścić przez Chromecast na TV, tylko muszę oglądać bezpośrednio na ekranie komputera, co uniemożliwia mi robienie innych rzeczy na kompie, a potrzebuję jednocześnie pracować :/ Eh.

Odnośnik do komentarza

Jak mnie denerwuje ta jebana Ipla... mam kupiony dostęp, ale gówno nie działa na Chrome, bo Microsoft Silverlight nie jest obsługiwany przez Chrome'a. Więc nie mogę meczu puścić przez Chromecast na TV, tylko muszę oglądać bezpośrednio na ekranie komputera, co uniemożliwia mi robienie innych rzeczy na kompie, a potrzebuję jednocześnie pracować :/ Eh.

o rozszerzonym ekranie słyszałeś :P?(tv) mi silverlajt normalnie na Safari trybi

 

trzeba bylo olac chujowego chromecasta i cienka iple, kupic raspberry i bys wszystko mial git za darmo.

opiszesz w wiadomym temacie jak Ci sie udało to odpalić ?

Odnośnik do komentarza

A to że Silverlight na safari trybi nic mi nie daje, bo Chromecast, jak sama nazwa wskazuje, puszcza zakładki z przeglądarki Chrome.

 

Mogę włączyć puszczanie innego okna, ale po przejściu w tryb pełnoekranowy gubi to okno...

 

A jak włączyć rozszerzony ekran na Macu, jeśli nie mam wpiętego nic w thunderbolta? Bo w monitorach nie mam teraz takiej opcji :-k


 

Nic mi rozszerzony ekran nie daje...

jak to nic :D ?na jednym masz prace a na drugim mecz, WTF ?

 

No bo nie mam kabla, żeby się połączyć z TV, a przez Chromecasta nie mogę póki co...

Odnośnik do komentarza

 

opiszesz w wiadomym temacie jak Ci sie udało to odpalić ?

 

Odpalic co? ME? Gabe dal namiary na odpowiednia wtyczke w temacie o raspberry. Wczoraj bylo dzialajacych linkow od chuja. Dzisiaj to juz nie wiem bo i tak ogladam na niemieckich kanalach.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, nie spodziewałem się że na tym EURO będzie tyle chuligaństwa. Stawiałem, że u nas i na Ukrainie może być rozpierdol, ale w porównaniu do tego co dzieje się we Francji to niebo, a ziemia.

 

Muszę być w formie na wyjazd do Drezna, bo chyba chuligański duch się odradza w Europie i jeszcze dostanę w pizdę w NRD :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...